Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Što ste zadnje gledali?!

<< < (619/666) > >>

doktor1:
Meni ej taj film... MEH...  kava1

Wulf:
Lik je je jebeni asasino.. kaj bi joj trebo radit kakao i cvijeće plest u kosu da nije toliko "hladan"?  cer1njo
bolji film od hitmana svakako  :P

Filmski klasik i klasičan film 90ih... gledo i brzinu neki dan.. Ti akcići su odlični bili  hug1 hug1

A danas nabasao na hrt2 na ovaj dragulj sa RDJ.
Odličan feel good movie kojeg se sjećam od prije. Čak su mi se i oči zacaklile na par scena.

Srce i duse (1993) - IMDb

Luckyluke:
El Cuerpo aka The Body (2012.)

Nakon izvrsnog Contratiempa, čuo sam da je ovaj dosta sličan njemu po stilu. Također je i isti redatelj. Ubrzo se to i jasno vidi. Dijele filmovi sličan zamršen i napet scenarij, mračnu atmosferu, misteriozne likove, česte retrospekcije itd. Ovo je jedan od filmova koji zahtjeva 100%-tnu koncentraciju da bi se dobile sve potrebne informacije. Definitivno nije jedan od onih laganih filmova za lakše sklopit oko navečer. Na kraju, malo mi je lošiji od Contratiempa. Puno manje šokantan kraj, ali i dalje je to onaj film od kojeg se grizu nokti dok se radnja polagano odmotava. Mislim da je ocjena na imdb-u zaslužena i ne bi je za jednu decimalu micao. Svim ljubiteljima dobrog trilera topla preporuka.

doktor1:
Shazam!



Vrh film! Nisam ni znao da je DC.
Baš ono, nisam ništa očekivao osim šta sam vidio da skoro svi obožavaju film pa reko ajde da vidim... I ovo je odličan film! Sve je pogođeno. Zachary Levi u ulozi Shazama je fantastičan!
Preporuka!

Cole™:
O jbt ja sam mislio da će bit kfs.  cry1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju