Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Što ste zadnje gledali?!

<< < (620/666) > >>

doktor1:
Meni je odličan. Baš opuštajući i zabavan film. Ima nekih mana, ali puno više pluseva!

I na kraju kada se pojavi Superman navodno to je Henry Cavill, ali DC nije znao dali će nastaviti suradnju sa njime pa nisu pokazali lice

Jedino šta mi nikako nije leglo je --- uloga onog čarobnjaka... Totalno krivi casting!

bartul_9:
Pokémon Detective Pikachu (2019) - IMDb




Odlican film, bas sam se dobro zabavio i nemam nekih vecih zamjerki. Prica je ok, ima dosta lijepih i emotivnih trenutaka, al nije nista previse duboka, a to se nije ni ocekivalo. Vidjeti Pokemone kako izgledaju u realnom svijetu nakon 20 godina gledanja crtanih je bilo odlicno. Cijelo vrijeme sam gledao okolo da vidim kako izgledaju ta dzepna cudovista i moram priznat da su ih dosta dobro napravili. Malo me rastuzio kraj radi neke stvari, vama vjerojatno nece biti tako, al ja sam nekako ostao tuzan. zato sta Pikachu vise nemoze pricat, bas je bio precool
Bilo kako bilo za mene jako dobar film.

doktor1:
Apollo 11



Apollo 11 is a cinematic space event film fifty years in the making. Featuring never-before-seen large-format film footage of one of humanity's greatest accomplishments.

 thumbs1

Luckyluke:
Yesterday (2019)

Beeeeezveze. Kao masivni fan Beatlesa došao sam u kino s velikim očekivanjima nahajpan solidnim reviewima a dobio prosječan i po ničem poseban film za jedno popodne. Ne postoji jedna scena koju bi mogao istaknut, jedan dobar moment... Sve je onako dosadno prosječno. Glumačke izvedbe su neimpresivne, humor je jako plitak iako su se curice u kinu za svaki vrag smijale, al navikao sam na to. Radnja je skroz zbrkana i nije ftečna, kak bi se reklo. Što se tiče muzike, nema nit jedna pamtljiva izvedba koju bi htjeo nakon gledanja ponovo poslušat. Da si isperem loš dojam, pogledat ću si rađe još jednom Across The Universe (2007) koji je u svakom pogledu bolji i ozbiljniji uradak od ovoga.

blowfish:
Meni je bio dobar. Pa nije to dokumentarac ili biografski film nego obična romantična komedija. Za pogledat s curom dušu dao.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju