Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Što ste zadnje gledali?!

<< < (626/666) > >>

Cole™:
True Memoirs of an International Assassin (2016)

1h 38min | Action, Comedy, Crime | 11 November 2016 (USA)

After a publisher changes a writer's debut novel about a deadly assassin from fiction to non-fiction, the author finds himself thrust into the world of his lead character, and must take on the role of his character for his own survival.



★★★
Baš sam neki dan bio raspoložen za neku glupariju od filma i surfajući netflixom naletio na ovo, pa pogledao. Inače nisam neki fan Kevin Jamesa, no nije ni da ga ne volim. Mislio sam da će stvarno biti glup film i forsiranje nekog glupog humora, no bio je baš zabavan i nekako goofy. Zulay Henao kao Rosa Bolivar; kriste kakva žena!? Fakat je fora film i definitivna preporuka, ako se ko dvoumi.

Luckyluke:
Po tvojim upisima u ovoj temi ti izgleda da si dosta često raspoložen za gluparije od filmova.

Cole™:
Ti filmovi mi dođu ko tvoji postovi :)))

Luckyluke:
Eto, onda imamo rješenje. Ti nastavi čitat moje postove, a pređi na kvalitetnije filmove i svi smo na dobitku :)

blowfish:
Ad Astra

Nije loš film, al nekako mi je mlak. Dosadnjikav. Ni jedan dio radnje nema neku preveliku težinu. Ko da cijeli film vodi nečem, a na kraju se to ne desi.

Mislim da sam previše očekivao nadajući se nečem kao Interstellaru koji mi je filmčina samo takva.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju