Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Što ste zadnje gledali?!

<< < (643/666) > >>

Cole™:
Ofkors; znam više ljudi koji nisu pogledali nijedan film, nego što su ljudi gledali ijedan film.  ;D

the_prodigy:
Također, nijedan Star Wars nisam pogledao ikad, ni stare ni nove i u istoj situaciji sam kao i Cole.

Pokusao sam jednom davno pa su mi ljudi govorili kojim rasporedom moram gledati filmove i to me skroz zbunilo. Ako netko ima prijedlog neka slobodno kaze. Da li gledati slijedom kako su izlazili ili nesto drugo?

ManTheRamparts:
Pogledaj nekaj drugo, moj savjet. :P

Cole™:

--- Citat: the_prodigy - Studeni 20, 2019, 10:11:10 ---Također, nijedan Star Wars nisam pogledao ikad, ni stare ni nove i u istoj situaciji sam kao i Cole.

Pokusao sam jednom davno pa su mi ljudi govorili kojim rasporedom moram gledati filmove i to me skroz zbunilo. Ako netko ima prijedlog neka slobodno kaze. Da li gledati slijedom kako su izlazili ili nesto drugo?

--- Kraj citata ---

Gledaj kak su izlazili, barem ja tak mislim da je okej.
Fanovi kažu da je najbolje gledat kronološki po radnji, onda sam pratiš po listi kojih je pun net.
No bolje pogledat sve kak su izlazili, jer poslje nekih novih bu ti izgled starih bil too much.

blowfish:
Možeš po epizodama, možeš i kronološki. Bolje kronološki možda jer su ovi prequeli lošiji.

Star Wars jednostavno treba pogledat. Ne jer su nekaj posebno fenomenalni filmovi, nisu. Nisam neki fan, ali postoje neki filmovi koji su više dio kulture i ostavili su ogroman trag u filmskoj industriji pa imaju taj must-watch status.

Da ćeš se u današnje vrijeme nekaj posebno oduševit, nećeš, ali jebemu, ne možeš mi ne gledat Star Warse  kava1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju