Off-topic > Muzika, filmovi i serije

Što ste zadnje gledali?!

<< < (2/666) > >>

doktor1:


Fantastična serija. Denis Leary je zakon u ovoj seriji!! Na petoj sezoni sam!

doktor1:
The Hangover More Pictures From The Missing Camera

The Hangover More Pictures From The Missing Camera

Na nekim slikama ljudi stvarno izgledaju razvaljeni....

Shimmy:

--- Citat: Cole - Prosinac 14, 2011, 20:52:26 ---The Prestige

--- Kraj citata ---

I ja ga prije kojih 2, 3 tjedna pogledao ponovno. Ovaj put mi je bio još bolji jer u prvom gledanju kad je to već bilo nisam sve pohvatao najbolje.

A inače, pogledao zadnje prekjučer Requiem for a dream. Jedno pola sata-40 minuta filma sam se tkao nabrijavao po svim forumima ga posrati da je nejprecjenjeniji film ikad, jer mi je bio proookleto dosadan, i jedino što je bilo dobro su bile one fore sa krupnim kadrovima (tko je gledao, zna što mislim), ali druga polovica filma, odn, bolje rečeno, zadnja trećina - nadoknađuje bome svu dosadu i bezveznost onih skoro pa sat vremena ranije. Stvarno je, ne znam, nešto posebno, i prokleto teško za gledati. Super prikaz nekih slojeva društva... ma zapravo, društva u cjelini ako se gleda u suštini poruka. Ali fakat prebolesno napravljeno

Thergothon:
Nakon dugo vremena ponovo sam odgledao (prvi puta do kraja) Ben-Hur-a
Prije dok je znao biti na Tv-u nikad ga nisam poceo gledati od pocetka ili bi mi jednostavno dosadio posto traje 3 i pol sata.
Uglavnom, odlican film i zao mi je kaj ga prije nisam skinul.

Shimmy:
Doma - Black Swan

U kinu - Parada

Prvi je nešto posebno. Nije mi među naj filmovima, i onako, ne znam baš hoću li ga gledati više puta, ali da se mora pogledati, mora. Sjajan stil, još bolja gluma, prekrasna Natalie Portman i sexy scena sa istom i Milom Kunis  shyCH

A Parada - gledao neki dan, sasvim slučajno sa frendom i njegovom curom završio u kinu (prvi put nakon pecto, tj više od godinu dana mislim - bio u kinu), i šta reći - za mene i druge štovatelje istog, dovoljno je reći - Nikola Kojo  aweCH
Smijeha svako malo, ali bome i nekoliko uznemirujućih i poprilično surovih scena koje prikazuju naše društvo. Također preporuka

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju