Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 721596 vremena)

0 Članova i 6 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #720 u: Veljača 21, 2013, 23:37:24 »
Tražilica je inače na nezgodnom mestu, donedavno nisam imal pojma da postoji dogod mi Ther nije rekel.  fpalm1 cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #721 u: Veljača 21, 2013, 23:38:29 »
Shimmy evo ti dojmovi od doktora

Citat:
Joj, danas baš po ekranu trči Mel Gibson, pa sada Jodie Foster i evo ako netko nije gledao ovu odličnu dramu od Jodie dok Mel igra glavnu ulogu

The Beaver
;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #722 u: Veljača 21, 2013, 23:39:42 »
Da, vidim sad i sad tek skužio zapravo tražilicu prvi put valjda  cer1njo cer1njo

Nego mislio sam da je kompliciranija, tj da moram tražit po temama, pa postovima itd, kao na jednom drugom forumu pa mi se nije dalo zezat, a ono upisao samo beaver i izbacilo mi  cer1njo cer1njo fpalm1


BTW - ni on nije čini se mogao ništa konkretno reć  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #723 u: Veljača 21, 2013, 23:41:25 »
Pa ček jel film dobar ?
 ;D

Čini se da je, al ak nije da ga bzv ne skidam. ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #724 u: Veljača 22, 2013, 11:05:50 »
A meni je, ali čudan je, no i ja sam čudan tako da ne znam kakav će biti nekom normalnom  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #725 u: Veljača 22, 2013, 13:20:15 »
Jučer pogledao Gangster Squad



Film mi je bio sasvim solidan, za potrošiti vrijeme za jednu večer je ok. Dobro su prenijeli to vrijeme mafije i kriminala, mada je film baziran po istinitoj priči, mislim da je većina tih događaja iz filma izmišljena i onako "hollywoodski" napuhana, ali ok, to je često tako. Puno poznatih lica, možda sam zbog toga i očekivao nešto više od filma, neki su bili bolji, neki lošiji, Sean Penn mi je bio odličan u ulozi glavnog negativca. Svakom je odgovarala njegova uloga, jedino mi Ryan Gosling ne paše baš, ali to je zbog mog osobnog stava jer i inače ga ne volim baš gledati. Najdraži mi je bio Robert Patrick, on mi je super. Problem kod ovog filma je sama ta priča koja je već prožvaka jako puno puta i u par navrata sam već unaprijed znao šta će se dogoditi. Ima neke akcije, napetosti tu i tamo, par odličnih scena pred kraj filma, solidan filmić za pogledati jedanput i to je to.

Moja ocjena bi bila negdje 7.3/10
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #726 u: Veljača 24, 2013, 23:08:40 »
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones



Ovo mi je treće ili četvrto gledanje i iako sam prvi put bio razočaran filmom, svakim sljedećim gledanjem mi se sve više sviđa. Do te točke da sada uopće ne znam što mi je bilo loše u njemu. Trenutno mi se ne sviđaju samo dvije stvari - Anakin je preiritantan, ali mora biti takav arogantan i umišljen jer je ipak na putu da postane Lord Vader, ali ne znam, mogli su mislim nekog drugog glumca naći. A možda je jednostavno stvar u tome da ne volim Anakina jer me i onaj klinac u prvoj epizodi nervirao cer1njo
A druga stvar je izgled filma koji je valjda 90% CGI koji mi nikako ne paše. Sve izgleda umjetno. Jako. I iako je Fantomska prijetnja stariji film, bolje izgleda odn CGI dijelovi ne odskaču toliko od stvarnih glumaca i kulisa. Tj, puno je manje takvih dijelova, pozadine su ipak većinom prave dok je ovdje gotovo sve umjetno. Možda je baš to i ono što me od početka najviše smetalo samo svaki put sve manje jer se sve više fokusiram na radnju i neke detalje iz pozadine. Sad se čeka opet sljedeća nedjelja pa trojka, vjerojatno i najbolji mi u serijalu (svih 6)  thumbs1

P.S.Natalie je valjda najljepša žena ikad, savršena je u ovom filmu  cry1



Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #727 u: Veljača 25, 2013, 11:16:41 »
Isto to sam gledal sinoć, mnogo je lijepa u tom filmu da...

Puno previše preživjelih, "od malca do starca" :)
Onaj prethodni puno mi je bolji ko film, Sith borba, utrka...borba je nekak bolje izvedena.

Jedino mi se dopalo AS-ovo "čišćenje" nakon majčine smrti, e da je bila dobro izvedena i prikazana scena, onda bi film puno više valjal iz mojeg kuta :)
No i riječi su mnogi put dosta da trnci obuzmu tijelo...


CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #728 u: Veljača 25, 2013, 11:19:48 »
O čem točno pričaš? (ovo u spoileru)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #729 u: Veljača 25, 2013, 12:26:47 »
Montoya je mislio da si onaj dio o Anakinu trebao staviti u spojler, to jest kad si rekao

Inače slažem se Shimmy kad kažeš da ti je film sve bolji, tak i meni. Što ga više gledam sve više mi se počinje sviđat i drugi dio.
I da apsolutno se slažem za Natalie, i meni je ona najljepša žena ikad shy1 cry1
Sad nam stiže episode III, valja se pripremit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #730 u: Veljača 25, 2013, 12:40:26 »
Ako je to, ispričavam se Montoya, slobodno editiraj taj dio ili koji drugi god si mislio i stavi us poiler, nisam ni razmišljao jer sam mislio da to apsolutno svi znaju već. Uostalom, zna se da je Anakinovo prezime Skywalker, a i da je Lukeovo takvo, a i odnos Lukea i Vadera odn što mu on kaže. Jedino ako nisi gledao te prve odn starije 3 epizode, jedino tada bih kužio da ne znaš, ali sumnjam da nisi. Kako god, ako sam uspio nešto nekome spoilati, žao mi je, i editirajte kaj hoćete jer ja fakat ne znam što je za spoiler
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #731 u: Veljača 25, 2013, 12:46:17 »
Ma nema frke, ja sam sve to gledal ali već davno i nije bilo po redu...
Nije ni sad kolko vidim, barem ak su počeli tek s prošlom nedjeljom, odn. filmom.
Znam da sam gledal i neke puno starije naslove.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #732 u: Veljača 25, 2013, 12:57:40 »
Je, sad je po redu, ali kronološki unutar SW svijeta, nego prvo su izašle zadnje 3 epizode, to su ti stariji filmovi, a onda su 20+ godina kasnije izašli ajmo reći prequeli  kadt1kažem
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #733 u: Veljača 25, 2013, 13:29:19 »
Da prvo su tigle IV, V i VI epizoda, pa onda I, II i III. Zašto je tak snimano nije mi jasno, mislim pročitao sam netu razloga ali... hmm
I sviđa mi se što HRT pušta od prve epizode, zbog radnje mi tako super paše. A i kad gledam na kompu isto gledam tim redosljedom.
Gledao sam ja i od IV epizode prvo, ali zbog radnje mi je bolje gledat od prve epizode.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #734 u: Veljača 28, 2013, 02:51:42 »
Vantage Point (2008)

Totalno impresioniran i iznenađen jako dobrim filmom. Dvadesetak minuta rascejpkanih i pokrivenih sa svih mogućih kuteva stvorilo je sjajnu akciju i dinamiku filma. Od početka do kraja svaki segment filma odrađen je fantastično. Dennis Quaid kao pripadnik tajne službe Thomas Barnes savršen. Ima odličnih scena film te odlične potjere. Lista glumaca u filmu je također impresivna i kvalitetna; svakako preporuka.



8.5
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB