Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 721157 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #825 u: Travanj 18, 2013, 21:34:59 »
Olympus Has Fallen (2013)

Odličan u svakom pogledu. Sviđa mi se ta intenzivnost i dinamičnost tokom cijelog filma. Početak filma onako topao pravi pogodak. Gerard Butler i Aaron Eckhart baš jebobi, svaki savršen u svojoj ulozi. Ima mana (klišelizirane scene Pentagona koje su u svakom filmu ikad iste i one man army) i dosta je predvidljiv, no to se izgubilo među dobrim glumcima i odličnoj akciji koja mi se čini inspirirana Bournovim filmovima. Rula gotovo svaka akcijska scena iako je blue screen i više nego očit. Htio bih biti objektivan, no ostavio je jak utisak na mene i skroz me oduševio; krivim Cinestar.



8.6
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #826 u: Travanj 21, 2013, 12:01:47 »
Jack Reacher (2012)

Neznam šta da mislim o filmu. Imam osjećaj da sam ga sto puta već gledao kroz ulogu Seagala il nekog drugog. Sama predstava Toma Cruisa je savršena, ostalo sve manje više meh. Većina scena mi je glupa do boli, ali ima taj neki keči trenutak u svima i nekako je gledljivo, tako da nezz sjebano je. Plot mi je misterija; oni traže mit, mit sam dođe od nikud i niko je i ništa, nema motiva, osim što je jednom dao riječ, a backround mu je najbolji ikad valjda, okej. Frajer zna sve ikad, al je skitinica. Čini mi se da bi zgasio film nakon pola sata da ne klumi Kruzerio. Film cijelo vrijeme varira na ozbiljnosti i neku sprdačina smješnost. Čim vidite Vladimira Sizova sve vam je jasno. Niti mi nije jasno zašto Wernera Herzoga nisu bolje iskoristili budući da mu je uloga savršena. Plus ona scena tuče na parkingu poslje bara, nezz ;(



6.6
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #827 u: Travanj 21, 2013, 12:45:29 »
Budem ga pogledao jer su mi knjige odlične o Jack Reacheru, al kako to obično biva, filmovi podbace jaad

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #828 u: Travanj 21, 2013, 15:34:52 »
Nije podbacio, po meni je Reacher znatno bolji od mase sranja koja se snima danas i prolazi pod "hitove", pogotovo u tom akcionom žanru.
Nije remekdjelo, al radnja je skroz OK.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #829 u: Travanj 21, 2013, 17:06:09 »
Prvom prilikom budem pogledao film, pa da sam vidim jel podbacio ili nije ;)

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #830 u: Travanj 22, 2013, 23:26:55 »
Street Kings 2: Motor City

Puno lošiji od originalnog iz 2008. koji mi je zapravo bio jako dobar film. Shawn Hatosy mi je užasno nepodnošljiv i balav. Nezz scena gdje šamara lika koji ga pojede mi je presmješna. Ray Liotta jednostavno smješan. Ta njegova gluma mi je govno, a i inače mi nije baš omiljen. Dugo nisam gledao toliko predviljvi film, baš je svaki dio predvidljiv valjda pet minuta ranije. Cijelo vrijeme je na granici gledljivosti. Ne berem kakve veze ima sa originalom osim imena koji nosi, preporuka je da zaobiđete ovaj film.

5.0
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #831 u: Svibanj 02, 2013, 10:11:22 »
Iron Man (2008)

Drugo gledanje filma, ponudilo mi je malo bolji dojam nego prvi put. Jako dobro počinje i rula pace sve do kraja, koji je ispod razine cijelog filma. Downey dominira baš jako ovom ulogom, taj quirky humor mu jebeno leži. Jeff Bridges također jako dobar iako mi zadnji dio s njim u odijelu nije legao. Gwyneth <3. Dosta zabave i kul momenata, no neuspijeva poentirati u svemu tome. Sjećam se da mi je puno bolje sjeo nego nastavak, a sada baš mislim da bi mi u drugom gledanju nastavka mogla bit obrnuta situacija. Osmica ko beton.



8.0

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline LukaM 110

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #832 u: Svibanj 02, 2013, 10:46:13 »
Ja sam u subotu pogledao iron mana 3 i daleko je najbolji od sva tri nastavka po mom misljenju.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #833 u: Svibanj 02, 2013, 20:07:10 »
Ja namjeravam trojku u kino ovih dana tj čim sjedne plaća - Iron Man mi je poslije Nolanovih Batmana daleko najbolji superhero film, a sam lik tj Downeyevo utjelovljenje istog je ono  ave1 ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #834 u: Svibanj 02, 2013, 21:02:23 »
Ma Robert je pljunuti Tony Stark  ave1

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #835 u: Svibanj 02, 2013, 21:29:11 »
Iron Man 2 (2010)

Prvi dio filma dosta mlak i nezanimljiv u odnosu na original. Dosta me stvari smorilo, a ponajviše Sam Rockwell koji je iritantno govno, baš nepodnošljiv do maksimuma. Dok druga polovica filma nadokađuje sve to. Zamjena Terrence Howarda Don Cheadleom mi nije pasala, jer obožavam Terrencea. Mickey Rourke kao Ivan Vanko apsolutno savršen, baš ubija. Nevjerovatno koliko stoji AC/DC Iron Manu i općenito Downeyu. Baš mi je puno bolje sjeo u drugom gledanju iako je pola filma govnasto malo, ali druga polovica kao što sam već rekao nadoknađuje sve loše. Još samo da se dotaknem Scarlett Johansson. Ta žena, nezz mogao bi ju satima gledat. Scene s njom su naravno horny time. Dobra akcija i savršen villain uz odličnu glazbu.



8.0
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #836 u: Svibanj 02, 2013, 23:26:44 »
Jedna od jačih scena

Mickey Rourke Whiplash
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #837 u: Svibanj 04, 2013, 19:38:14 »
Les Miserables



Skoro mjesec dana nisam pogledao nijedan film s time da sam ovaj planirao par tjedana ali nikako naći dovoljno vremena jer traje 2 i pol sata. A kako je isti mjuzikl, bio sam i skeptičan, ali, iako još uvijek smatram da malo predugo traje, super je film i prepučio bih ga svakome, čak i onima koji ne vole mjuzikle jer i sam sam generalno takav. Zadnji koji mi se svidio i na koji me u dosta elemenata "Jadnici" podsjećaju je Sweeney Todd ali za razliku od njega u Les Miserables nema "posebnih pjesama" tj bolje rečeno nema normalnih dijaloga. Svaka rečenica u filmu je otpjevana, a bome ih ima tokom 2 i pol sata. No postoji par tema koje se provlače više puta i zarazne su. Gluma je vrhunska - Anne Hathaway je stvarno zaslužila nagradu za glumu a bome ni ostali nisu ništa lošiji gdje bih izdvojio mladu Samanthu Barks za koju sam mislio da je profesionalna pjevačica i išao ju guglati da bih otkrio da je "samo" glumica. Russell Crowe jedini slabiji sa pjevanjem ali pojava mu je moćna.

Da ne trkeljam bezveze, preporučam film svakome osim možda onih koji baš ni pod prijetnjom pištoljem ne žele gledati mjuzikle.

I da, uvod u film mi je fantastičan, pogledao ga od jučer kada sam gledao film još jedno 5-6 puta, tih prvih 5 minuta filma.

Na žalost nigdje ne mogu naći scenu, barem ne u dobroj kvaliteti ali evo onda barem pjesma, ako se netko želi nabrijati za film  ;D

Look Down (Prisoners) - Lyrics 2012 (Please share!!!!)


 ave1 ave1
« Zadnja izmjena: Svibanj 04, 2013, 19:45:55 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #838 u: Svibanj 04, 2013, 22:46:29 »
Ja sam ga poceo gledati i jednostavno ga nisam mogao progutati do kraja, bio mi je ok nekih prvih pol sata i onda mi je postao zamoran, neznam, mozda mi je bio takav dan, mozda me film uspavao. Sto je najgore, kad sam ga ugasio odmah poslije njega sam upalio novi Judge Dredd u nadi da ce me taj film barem malo probuditi, a kad ono muke Isusove :) Nisam ni njega pogledao do kraja, dva promasaja u istoj veceri :)
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #839 u: Svibanj 18, 2013, 01:23:21 »
Star Trek (2009)

Izgleda zaista prelijepo, ali je to jedino što me oduševljava kod filma.  Zachary Quinto kao Spock mi je dosta intelegentno odigrao svoju ulogu iako su gotovo svi dijalozi u filmu užasno neuvjerljvii, odnosno neozbiljni i dijetinjasti. Chris Pine mi je baš također neuvjerljiv kao i ovaj put iritantna Zoe Saldana, no opet i njezinu iritantnost pobjeđuje Karl Urban kojemu je ovo nadam se najgora uloga ikad. No da njegova iritantnost nebude najgora u filmu, pobrinuo se Anton Yelchin aka Chekov. Svaka sekunda njegova u filmu je smor. Nakon pogledanog filma i liste glumaca u istom šokiran sam da nisam primjetio Erica Banu kao Nerona. Dakle vizualno me stvarno impresionirao, čak i priča nije loša, ali izvedba iste jest. Realizacija je podbacila i sve dijeluje kako sam već ranije spomenuo nezrelo i nuvjerljivo, a mislim da tu najveće kritike idu J.J. Abramsu. Ovo mi je prvi dodir sa Star Trek franšizom (nisam gledao serije, niti želim) i nisam baš zadovoljan, nadam se da će nastavak iz ove godine ispraviti loš prvi dojam.




6.0
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB