Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 702404 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2565 u: Rujan 17, 2017, 13:08:25 »
white house down

užasan naspram Olympusa

Offline c0bra123

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2566 u: Rujan 17, 2017, 23:38:55 »
Sniper (1993) ★★★

Nemogu vjerovat da mi je ovo kao klincu prošlo ispod radara, budući da sam cijelo djetinjstvo jedino htio biti američki vojnik i pogledao tonu filmova američkih ratnih filmova. Našao 1080 verziju filma i napokon pogledao. Moram reć da fenomenalno izgleda; ima dobru atmosferu; hej ima Tom Berengera! Frajer je rođen za ovu ulogu. Billy Zane je nepodnošljivo iritantan; ali hej kako je tek bilo Thomasu Beckettu s njime!? Dobar je film skroz.

Sniper 2 (2002) ★★½

Nije loš, dapače dobar je. No nije mi jasno čija je odluka bila snimat u Srbiji ili gdje god da je snimano; o srbima koristeći mađare plus još mađarskim jezikom koji kakti pričaju srbi. Pretpostavljam da zbog političke situacije je film i snimljen u mađariji, pa da su odmah koristili i mađare kao balkanski jezik. Nema atmosferu prvog djela, baš zato što se radnja dešava kod nas; no nije loš. No definitivno se vidi da filmu malo fali više novaca. Npr. Behind Enemy Lines je izgleda puno ozbiljnije i bolje, a ajmo reć ima dosta sličnosti oko podneblja. Okej je za pogledat.


Imaju li toji filmovi ikakve veza sa filmom The Wall (2017) - IMDb ?Ako ne pogledao bi The Wall odma sad!

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2567 u: Rujan 18, 2017, 01:01:27 »
Naravno da nemaju. Wall je standalone film za sebe bez ikakve veze s ijednim filmom u univerzumu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2568 u: Rujan 18, 2017, 01:16:16 »
Aha, hvala! U planu imam pogledat "sniper" filmove, ali ne včrs, zato pitam.


Još nekih 10 minuta! 

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2569 u: Rujan 18, 2017, 22:10:34 »
The Dark Knight Rises (2012)

PG-13 | 2h 44min | Action, Thriller | 26 July 2012 (Croatia)



★★★★★

Najbolji mogući završetak fantastične trilogije

Zadnja dva puta kada sam ga gledao bilo je u Cinestaru i to iskustvo mi je bilo jedno od najboljih kino iskustava. Od tada sam uvijek čitao na interentu kako je precjenjen zbog hypa ili nečega pa sam i sam sebe uvjerio od tada onako po sjećanju da i je tako. No sada sam ga pogledao uz zvučnike na maksimumu, malo isterorizirao susjede u tih dva sata i četrdeset i nešto minuta, stvorivši si nezaboravan feeling. Nemam riječi. FIlm je jednako dobar kao što mi je to bio u kinodvorani. Malo mi je uvijek smetalo što nema krvi u Nolanovim filmovima, pogotovo u ovome, no to mi je jedina mana ovog filma. Kako je Nolan savršeno prebacio fokus na neke druge likove, tako bi vrhunac bio svaki put kada se Batman pojavi u ovome filmu. Koji masterpiece Nolana u svim mogućim segmentima i nekim sitnicama, gdje rečenice zašto padamo; da bi se digli dobiju takao brutalan smisao u ovom filmu. Sjajno ubacivanje nekih likova poznatih nam, a pogotovo Joseph Gordon-Levitta koji se sjajno uklopio u ovu filmčinu. Anne Hathaway je također bila briljatna. I još samo da pohvalim kraj. SAVRŠEN! Iako bio bi savršen i da je završio film pet minuta ranije. Kakav kraj trilogije!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2570 u: Rujan 21, 2017, 10:59:57 »
Spotlight



Tek sam sada pogledo ovaj film... Vrlo dobra drama sa odličnim tempom bazirana na stvarnom slučaju o pedofiliji u katoličkoj crkvi. Svi glumci su odlični, ali meni se ovdje najviše istako Mark Rufallo koji je baš odglumio vrhunski

Birdman



Isto tako, tek sada sam pogledo ovaj jako hvaljeni film i mogu reći da je odličan! Jednom sam ga počeo gledat no malo me početak zbunio pa sam odusto; sada sam odgledo do kraja i flim je vrh! Michael Keaton ubija sa glumom, kao i sama prezentacija radnje i scenografija. Radnja filma je samo o jednoj osobi i problemima sa kojima se ona susreće nakon zaboravljene slavne uloge i prezentirana je na specifičan način koji možda i neće leći svakome...

The Big Short



Kao i ova dva filma gore i ovog sam pogledao tek sada... Neznam, iako je film zanimljiv gledo sam ga bez ikakvog prijevoda, bilo našeg ili engleskog i mnogo, mnogo toga mi je bilo WTF? Smatram da je više trebalo biti scena kao sa Margot Robbie i Selenom Gomez gdje nam objašnjavaju neke pojmove na laičkom jeziku jer ja sam se pogubio bez prijevoda...

Annabelle: Creation



Pošto sam fan horor žanra bilo u igrama ili filmovima baš me je zanimo ovaj film koji je smješten u The Conjuring svijet. The Conjuring mi je bio odličan film, baš vrhunski horor koji je teško srest u današnje vrijeme, (prije njega odličan dojam je ostavio The Babadok koji je možda i bolji). Nastavak ilit The Conjuring 2 me se nije dojmio kao jedinica, ali također je bio OK horor!
Ovo je film o famoznoj Annabelle lutki koji je odlično napravljen; mislim film koji ima fokus isključivo na lutki, a ne onaj u kojem se ona pojavljuje kao sredstvo nadnaravnih problema. Film je prequel Annabell filma koji iskreno nisam gledo jer su recenzije bile loše no vjerovatno ću ga pogledat.
Iako ima nekih svojih problema gluma je jako dobra kao i način "strašenja" bez nepotrebnih "jump scareova" sa odlično glazbenom podlogom i zvukovima koji doprinose napetosti.
Sve u svemu cijeli taj The Conjuring serijal je jako dobar horor  svijet te sam mislim čito da dolazi još jedan film smješten u njega.
I da, neznam gdje nađu tu djecu od koje bi bježo da ih sretnem u jedan ujutro nasred ceste  cer1njo


Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2571 u: Rujan 21, 2017, 18:55:13 »
Gledo sve osim Annabelle i to dosta prije.

Birdman je sniman u samo jednom takeu. Nema rezova uopce, odlicno napravljeno. Samo su neke scene ponavljali ja mislim. A to je Keatonu islo kao nakon Batmana je "propao".

Spotlight mi je odlican zbog tematike i super mi je kaj je i tu Keaton hehe
Ruffalo razvalio bas, ufurao se skroz u lika. I taj njegov nacin govora mi je odlican.

Big short se ne sjecam sve, al mi Krscanin bio super s onim okom. To je kao prije krize bila radnja ako se ne varam. Ma super je i taj isto cer1njo

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2572 u: Rujan 21, 2017, 19:00:00 »
Dobro mi je bilo u Conjuringu sta se oni muz i zena temelje na stvarnim likovima, tako da bi mogli sigurno naoravit jos filmova po slucajevima koje su oni prozivili. Mada ih ja ne gledam i ne planiram, pogledao sam prvi dio i ubio me.

Od ostalih horrora sta sam zadnje gledao je The VVitch 2015, doslovno bolestan film, jos sam ga gledao sa slusama, a ona napeta muzika me ubila, sanjao sam onog jarca dva dana kasnije.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2573 u: Rujan 21, 2017, 19:36:00 »
A Ghost Story




Šta sam ja ovo pogledo?
_____



« Zadnja izmjena: Rujan 21, 2017, 19:38:19 od doktor1 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2574 u: Rujan 21, 2017, 20:02:56 »
Ja sutra vjerojatno pem opet glet IT. cer1njo

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2575 u: Rujan 21, 2017, 20:07:31 »
Ja ga čekam na torentu...
Annabelle je brzo došla a i horori obično brže dođu nego ostali...

Offline c0bra123

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2576 u: Rujan 22, 2017, 17:33:43 »
Pogledao The Wall (2017)

Mogu rec da je dobar film 8.6/10

Ima materijala za drugi nastavak koji očekujem!

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2577 u: Rujan 22, 2017, 17:41:09 »
8.6? Zbilja?  fpalm1 fpalm1 fpalm1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2578 u: Rujan 22, 2017, 17:47:53 »
Meni film djeluje za 1.1!
Zasšto ljudima nabijaš mišljenja=?

Nije svršio na film kao ti i to je to...

Meni nebada napamet pogledat taj film! Ono John Cena!=?!=!=e32

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2579 u: Rujan 22, 2017, 18:35:12 »
 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB