Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 703230 vremena)

0 Članova i 5 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2610 u: Listopad 08, 2017, 01:19:26 »
Pogledal ga i ja. Ne znam, dobar mi je film, atmosfera, dizajn, vizuali - sve prva liga - ali; priča mi je blago rečeno - smeće. Predvidljivo, na momente jako razvlečeno. Baš je ful čizi. Ono najgore kaj se more desiti (u mojim očima) u nastavku po pitanju priče - da glavni likovi iz prošlog nastavka imaju decu i da se oko toga sve vrti. Prvi dio filma mi je baš odličan! Ali kasnije strašni nosedive i ful zbrzan kraj. Podsjeća me jako na priču Diabla 3 i Gearsa 4. Mislim da je tu rečeno i više nego dosta. Više mi djeluje ko fanservice (na najgori mogući način), nego pošten nastavak... kava1

Prvo upućuje film ko da je sve za neki viši cilj, da bi na kraju završilo na 'obiteljskoj', sapuničastoj farsi.

Najgore kaj mi je dobar film unatoč tome... cer1njo

Istina, prema kraju me zamoril dosta, zadnjih pol sata sam dosta gledal na vuru.

Offline Alnor

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2611 u: Listopad 08, 2017, 03:12:01 »
neznam, mene je vjerojatno sama atmosfera previse odusevila, nisam uopce gledao na vuru,
samo sam htio da traje cim duze jer sam bas uzivao - i moram priznati da je 3d odlicno odradjen!
bio sam skeptican oko 3d, dvoumio se dal ici gledati ali je bas suptilno odradjen, mozda i najbolji
3d odradjen film koji sam gledao, nije nametljiv, bas je kako treba (na vecini filmova me zivcira inace)
što se tiče priče i toga nisam bas kompetentan ulaziti u rasprave jer jos nisam pogledao prvi dio  cer1njo fpalm1

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2612 u: Listopad 08, 2017, 10:35:09 »
Mislim, film je jedan od boljih ove godine. I velim - prvi dio filma mi je brutalan, ali prema kraju ko da se raspadne. thumbs1

Znam da čudno zvuči ovo da mi je priča smeće i da mi je još uvek dobar film - ima ostalih kvaliteta puno, ugođaj i atmosfera su brutalni. Soundtrack je isto zakon!
« Zadnja izmjena: Listopad 08, 2017, 10:40:54 od ManTheRamparts »

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2613 u: Listopad 09, 2017, 19:20:18 »
Better Watch Out



Kakav odličan film!! Ono, baš sam ga sa guštom pogledo! Preporuka velika ko kuća!
Ovaj mali je odglumio čudo jedno!
Trailer  cer1njo ave1 - početak traielra VS kraj trailera  ;D

The Book of Henry



Neznam... Meni dosta dobar film, ali kao da nešto fali, neznam... Definitivno se nebi složio sa time kako ga je kritika popljuvala šta se vidi po ocjeni samih gledatelja...
« Zadnja izmjena: Listopad 09, 2017, 19:25:18 od doktor1 »

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2614 u: Listopad 09, 2017, 20:33:37 »
lol koji kurac?  cer1njo
Ovo na badnjak fino gledat  cer1njo ave1

Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2615 u: Listopad 09, 2017, 20:57:47 »
Blade Runner 2049

Prvo cu reci da sam ga gledao u 3Du, i iako je jedan od boljih 3Da koji sam gledao u zivotu, zao mi je sto nisam pogledao obicnu 2D verziju i imam osjecaj da sam si unistio djelic filma. Atmosfera, vizuali, muzika i sve ostalo bas kida i doslovno je vrh teski. Tempom i svime ostalim dosta baca na prvi film. Svida mi se kako su nastavili radnju i svida mi se prica, mada mislim da cu ga morat pogledat barem jos 2,3 puta da mi sve sjedne kako treba, dosta je tezak i dug film, rekao bi da je spor, al jako zanimljiv. Bas ga trebam pogledat ponovno skupa sa prvim djelom, osjecam kako nisam bas sve progutao kako treba.

Samo da kazem da sam isao sa dvoje kolega i da su umrli od dosade, ono, ovaj film nije za svakoga.

Jos jednom moram pohvalit Zimmera koji je stvorio savrsenu muziku i u nekim je trenutcima doslovno kidalo kako je brutalno bilo, a ja bas obozavam takve zvukove i ovaj futuristic Neo new retro synth ili kako se to vec zove stil muzike, bas kida. Sada moram ponovno pogledat Ghost in the Shell pa oba Blade Runnera, bas mi se stoji u takvom futuristic svjetu.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2616 u: Listopad 12, 2017, 01:44:54 »
War for the Planet of the Apes (2017)

PG-13 | 2h 20min | Action, Adventure, Drama | 13 July 2017 (Croatia)



★★★★½

Jako veliki sam fan serijala čitavog i smatram ga jednim od najboljih filmskih serijala zadnjih desetak godina. I dalje mi je drugi film najbolji i najimpresivniji, no ovaj je toliko drugačiji od ostalih i toliko težak, da bi ga ocjenio kao ništa manje vrijednim u odnosu na prva dva. Baš me jako zanima na drugo ili treće gledanje kako će mi biti od početka. Jer ne da ga nisam razumio u prvih pola sata, nego nisam shvaćao zašto je toliko prokleto sport i zašto nema spektakularnih scena. No tek nakon prvih sat vremena sam počeo uviđat da gledam drugačiji film nego li su prva dva. Glazba je toliko dobra i toliko mi je teško uz nju bilo gledat film, da sam sretan što ovo nisam išao u kino gledat. Čisto iz razloga što me je film emotivno razbio. Čak ne toliko ni kraj, koliko to ropstvo u drugom dijelu filma. Neki od majmuna, a najviše Cezar imaju više karaktera u svojoj izvedbi nego li većina normalnih ljudskih glumaca. Ako bi još nešto ponovio koliko mi je pasalo uz ovaj film onda to još jednom moram pohvaliti - glazba! Casting je nevjerojatan. Hvala im što su napravili ovaj film iako nebih htio da je posljednji. Ali toliko me je emotivno razbio da bi to mogao usporediti sa The Last of Us-om. Woody Harrelson odličan! Ali tehnologija koja stoji iza sva tri nastavka, pogotovo zadnja dva je ispred svega. Daleko najimpresivniji CGI što se tiče živih bića koje sam u životu vidio. Molim vas nemojte da je ovo zadnji film. Težak mi je film jako. ;(
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2617 u: Listopad 12, 2017, 09:48:49 »
The Devil Wears Prada (2006)

PG-13 | 1h 49min | Comedy, Drama | 30 June 2006 (USA)



★★½

Volim ponekad probuditi djevojčicu u sebi ovakvim filmovima. Odlična gluma prije svega nepodnošljive Meryl Streep; baš je zrulala tu ulogu iako je mega iritantna. Inače volim Anne Hathaway, ali tu je besprijekorna i prekrasna. Baš ono čudo kako lijepa žena. Priča mi je baš solidna, ništa više. Da je sada napravljen film, vjerojatno bi to bilo i bolje. Stanley Tucci kao i Merly - razvalio svojom ulogom.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2618 u: Listopad 12, 2017, 16:55:54 »
The Package (1989)

1h 48min | Action, Crime, Drama | 25 August 1989 (USA)



★★★½

Pokušavam pogledat ovaj film 20 godina; a potraga za njime trajala je gotovo deset godina. Kao klinac sam ga gledao i bio mi je strašno atmosferičan iako nisam ništa razumio. No uvijek mi je ostao u jednom kutu u glavi da ga se sjetim svakih toliko godina. Jako dobra gluma legendi Gene Hackmana i Tommy Lee Jonesa. Film je prepun poznatih glumaca i sav casting je pogođen predobro. Atmosferičan je do boli; zato sam ga i zapamtio tamo negdje kada sam ga gledao 93/94-te. Mislim da je originalni Internal Affairs i Departed najviše iz ovog filma povukao inspiraciju. Čak ga i dan danas preporučam svima, jer je jako dobro napravljen i ne stari baš. Osobno mi je i bolji od Departeda, no ne i od internal Affairsa.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2619 u: Listopad 13, 2017, 05:53:59 »
Pogledo i ja ove majmune šta je Čole gledo...
Vrlo dobar film, ali ne slažem se da trebaju nastavit! Gotovo je! Kraj! Nemojte mrcvarit...

Offline CROKiXi

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2620 u: Listopad 13, 2017, 11:47:14 »
Također gledao ove majmune, ali u kinu s frendicom.
Kako Cole kaže, CGI je stvarno impresivan, scene izgledaju brutalno i užitak je gledati.
Imam dojam da se film više bazira na emocije i akciju, iako priča ide fluidno bez nekih mega odskakanja.
Uz svu tu dramu i neke tragične trenutke ubacili su i dozu duhovitost koja nije bila pretjerana, okej za nasmijat se. Predobar mi je mali u prsluku  cer1njo
Film mi je bio baš napet i tih 2h i pol sata mi je proletilo, nisam ni na sat pogledao.
Također sam dosta emotivno prihvatio film i neke stvari preneseš u stvarni život i možeš se zamislit...
Neću davat nikakvu ocjenu jer kolko malo filmova pogledam nisam mjerodavan sm1jeh

"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2621 u: Listopad 18, 2017, 14:43:05 »
Brawl in Cell Block 99



Vrlo dobar film! Najbolja uloga od Vince Vaughna ikad igdje...

Offline Alnor

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2622 u: Listopad 19, 2017, 03:36:22 »
pogledao i ja majmune - zadovoljan, dobro mi je sjeo, ubrzo nakon toga sam isao i prosli
pogledati buduci da nisam jos...dobar je i taj, al mi je bolji zadnji

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2623 u: Listopad 19, 2017, 08:20:10 »
Blade Runner 2049 (2017)

Mogu samo reći da je Denis Villeneuve genijalac. Žao mi je što ne piše svoje scenarije pa ne ovisi samo o sebi, ali lik je trenutno režiser s daleko najviše stila, šarma i osjećaja za umjetnost. Ista stvar je i sa ovim Blade Runnerom, gdje sama priča i nije nešto posebno, ali su atmosfera i stil filma savršeni. Ne znam što su očekivali oni koji tvrde da je film dosadan ili loš, jer ovo je totalno pogođena srž originala. Od glazbe, preko likova i atmosfere, do priče. Malo su mi zeznuli kraj sa previše akcije, kao da se scenarist osjećao obaveznim dodati nešto da bude napeto i to se nikako ne uklapa, ali generalno sam vrlo zadovoljan!


8/10
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #2624 u: Listopad 19, 2017, 08:23:08 »
American Assassin 2017

Pravo iznenadenje od filma, vec nakon uvodne scene sam rekao sebi, ovo ce biti dobro. Jako zabavan i nabijen akcijom i bas sam uzivao gledajuci ga na velikom platnu. Prica je onako, bezvezna, al glumci su dosta dobro odradili svoj posao. Vjerojatno dojmovi nebi bili ovako dobri da film nisam gledao u kinu, al eto, bas sam gustao od prve do zadnje sekunde.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller