Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 703069 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3060 u: Svibanj 06, 2019, 14:52:20 »
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)

Teen Miles Morales becomes Spider-Man of his reality, crossing his path with five counterparts from other dimensions to stop a threat for all realities.

PG | 1h 57min | Animation, Action, Adventure | 14 December 2018 (USA)



★★★★½

Ajme kako sam ugodno iznenađen. Htio sam to ić pogledat u kino, ali doslovce nikog s kime bih mogao ga nije zanimalo. Sad mi je žao što nisam solo otišao. Likovi, plot, humor, baš genijalno napisani dijalozi, vizualno bomba, glazba koja je apsolutni vrh. Baš bomba od filma! Rijetko mi se, štoviše nikad ne dešava da bih neki film odmah po kraju htio pogledat odmah, no eto Miles i društvo zaslužuju. Jako jako dobar. Mogu samo reć da mi je bolji nego bilo koji Marvelov Spider-Man film.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3061 u: Svibanj 09, 2019, 17:13:52 »
Upgrade (2018)

Set in the near-future, technology controls nearly all aspects of life.
But when Grey, a self-identified technophobe, has his world turned upside down, his only hope for revenge is an experimental computer chip implant called Stem.


R | 1h 40min | Action, Sci-Fi, Thriller | 1 June 2018 (USA)



★★★

Ne volim baš Logan Marshall-Greena, jer mi je jeftina verzija Tom Hardya, odnosno praktički njegov doppelganger. Žalim dosta za filmom što je low-budget, baš me zapravo grize to. Na prvu mi je bilo uopće nezanimljivo i smor, no čim stem proradi postaje jako zabavan film. Jako dobra gluma Logana zapravo i iznenađujuća. Lajkam jako ovakve priče i rasplete. Šteta što nije puno veća produkcija. Preporuka.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3062 u: Svibanj 12, 2019, 21:38:07 »


Heat Restaurant scene || Deniro, Pacino - YouTube


Di su ovakvi filmovi nestali...?
Aha, Avengers 10/10....  thumbs1

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3063 u: Svibanj 12, 2019, 22:01:18 »
The Professor and The Madman (2019)

Otišao na nagovor gledat ovo u kino. Prvih 15 min sam mislio da će bit stvarno dobar film, imao je obećevajuć početak a onda raspašoj. Nigdje neke konkretne radnje, razvoja priče, ništa interesantno da te veže za stolac. Baš ono, bačenih 40 kn.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3064 u: Svibanj 12, 2019, 22:58:47 »
Nakon Endgame-a počeo ponovno gledat cijelu Infinity sagu, 22 filma koja su obilježila ovaj univerzum. Čak sam i brzo bio gotov s prvom fazom, no zadnjih dana mi se nije baš pisalo. Sad kad je cijela saga vani mi je još draže gledat sve ove filmove pa čak i oni najlošiji su bolji nekako, jer smisleno spadaju u cijelinu. Osim naravno prvog i jedinog Hulk standalone filma, no o tome ću naknadno za svaki film.

"The Infinity Saga"

PHASE ONE

Iron Man [2008] ★★★★ - Odmah u startu i odmah najbolji Iron Man film. Lišen nepotrebnih cringe gluposti koje sam zatekao u iduća dva nastavka. Najbolji antagonist koji zapravo počne kao Tonyev partner. Inače obožavam Tonya u ovom filmu i u ostalim ne Iron Man filmovima.

The Incredible Hulk [2008] ★★ - Ne ne i ne. Norton se apsolutno nije snašao u ulozi, koja stvarno nikako nije za njega. Njegov vlasitit performans nije loš, no užasno ispada iz onog kalupa kojeg Marvel treba od glumca i filma. Ako ću se ponovno upusiti u ponovni ovakav maraton, ovaj film ću definitivno propustiti. Nekako ga ni ne ubrajam u MCU Infinity sagu.

Iron Man 2 [2010] ★★★ - Od svih IM filmova, ovaj sam najviše puta gledao i već mi ide na jetru lagano. Odličan na prvo, drugo gledanje. Mickey Rourke je užasan s ovim fake ruskim naglaskom. Sva sreća pa je Don Cheadle zamjenio Terrence Howarda koji mi nikako se također nije uklapao. Utrka u Monacu besmisleno neugodna.

Thor [2011] ★★★ - Još mi se dan danas sviđa kako su napravili Asgard i sve vezano s one strane Bifrostovog mosta.  No sve na zemlji je dosta neugodno, pa mi s toga nije tolko odličan kolko bi htio zbog Thora i Hemswortha. Koliko god volio Natalie; onak ne. Doduše Stellan Skarsgård može. Dok Loki je apsolutna ljubav.

Captain America: The First Avenger [2011] ★★★½ - Volim kapetana jako. I poprilično jako dobar prvi njegov film. Hayley Atwell je jedna od rijetkih žena mog života i apsolutno je stunning. Ono što nemrem oprostit je skidanje kože Hugo Weavingu, koji je svojom ljudskom pojavom već savršen negativac, pa stvarno nije bilo potrebe za Red Skullom.

The Avengers [2012] ★★★★★ - Po sjećanju znam da su mi bili apsolutni spektakl, no kako su svi ostali filmovi izlazili zaboravio sam da su bili toliko vrhunski. Na početku kako se nisu podnosili većina i kako je umalo došlo do raspada cijele ekipe prije nego li je i sve počelo. Prekul je malo gledat iz drugačije perspektive ove filmove, nakon što se toliko toga dogodilo.

I tako priveo kraju prvu fazu Infinity sage. Zapravo su mi jedino zadnja dva Iron Man filma uz Hulka, onako ispod prosjeka koji tražim i volim kod Marvelovih filmova. Ta dva Iron Mana doduše i dosta bolja i zanimljivija od Hulkovog (Nortonovog) standalone filma. Sve filmove gledam u Blu-Rayu. Idem dalje na fazu II.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3065 u: Svibanj 14, 2019, 00:07:53 »
Footloose (1984)

A city teenager moves to a small town where rock music and dancing have been banned, and his rebellious spirit shakes up the populace.

PG | 1h 47min | Drama, Music, Romance | 17 February 1984 (USA)



★★★½

Inače nisam baš fan Kevin Bacona, no ovim me klasikom kupio. Ima mi tu neku odbojnu prepotentnu facu u kojem god filmu ga gledao. Kišan dan, pa rekla frendica ajmo pogledat ovo i remake. Iako je u nekim sitnicama ostario film dobrano, više manje dobro se drži. Nije kvalitetan poput Greasea ili Dirty Dancinga, ali skroz okej. Footloos ples vidio milijardu puta, no film uvijek nekako uspijevao izbjeć.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3066 u: Svibanj 14, 2019, 00:13:43 »
Footloose (2011)

City teenager Ren MacCormack moves to a small town where rock music and dancing have been banned, and his rebellious spirit shakes up the populace.

PG-13 | 1h 53min | Comedy, Drama, Music | 14 October 2011 (USA)



★★★½

Svidio mi se čak i više od originala. U nekim trenucima doslovce iste scene i identičan tekst, no nadopunio, je neke rupe originala, odnosno popunio. Svidio mi se jako coutnry dio koji je ubačen u odnosu na original. A i Ren te Ariel su mi bolji u ovom remakeu. Miles Teller je kao i u svakom filmu <3. Ariel je u onom country klubu sexy AF. Uglavnom od danas sam zaljubljen u Julianne Hough .
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline speedy56

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3067 u: Svibanj 15, 2019, 18:26:51 »
Di su ovakvi filmovi nestali...?
Aha, Avengers 10/10....  thumbs1
Jedan od najjebenijih filmova ikad imo.
Pogledao ga par puta, nažalost zadnji put pred nekoliko godina (Vrućinu, ne Avengerse)

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3068 u: Svibanj 20, 2019, 02:56:52 »
"The Infinity Saga"

PHASE TWO


Iron Man Three [2013] ★★★ - Bolji mi je od dvojke ali ne baš tolko da bih mu dao veću ocjenu. Svakako ima boljeg antagonistu. Obožavam Tonya, Jarvisa, IM suit, cijelu ekipu oko Tonya, Happya and Papper, ali nikako nisam zadovoljan da je ovo zadnji standalone IM film. Sva sreća pa ga ima dosta u Avengersima i kapetanovim filmovima. Svakako mi je brutalno dobro bilo vidjet ljutu i agresivnu Papper.

Thor: The Dark World [2013] ★★★★ - Uf. Jako dobar. Već sam pomalo i zaboravio na ovaj film. Malekith odličan, Loki savršen. Asgard ljepši nego u prvom djelu. Iako me Natalie manje živcira u ovom nastavku jako mi je drago da je to zadnja njezina uloga u MCU filmovima. Definitivno preobična ženska za to. Slična stvar kao i s Nortonom. Ima hrpu dobrih scena i lajkam ga.

Captain America: The Winter Soldier[2014] ★★★★ - Praktički nije nastavak na First Avenger, nego na prve Avengerse, ali nema veze. Jako dobar zapravo, sa hrpom dobrih borbi. Odlične scene s Buckyem i odlično mi je to njegovo predstavljanje u filmu. Kao što rekoh cijelo vrijeme imam dojam da gledam Avengers 1.5, ali sam toliko zadovoljan da mi to nije bitno. I baš sam s ovim filmom primjetio neke sitnice u tim starijim fazama koje se kasnije spominju ili bivaju reference napravljenje u Endgame-u ili bar par filmova prije.

Guardians of the Galaxy [2014] ★★★★½ -Dotada najugodnije neočekivano iznenađenje MCU filmova. Već ga gledam treći ili četvrti put i nikad mi ne dosadi. Genijalan od plota, likova, izgleda pa do glazbe. Dosta je bilo riskantno napravit crossover Guardiansa i Avengersa, no ovaj film je imao najbolju moguću podlogu da to bude moguće. GotG se svidio mislim apsolutno svima. Savršen smisao za humor.

Avengers: Age of Ultron [2015] ★★★★½ - Mislim da mi je na prvo gledanje puno bolje sjeo nego danas. Krivca za to vidim, jer sam gledao u 4DX-u koji sigurno multiplicira kino iskustvo. Danas iz perspektive svih ostalih filmova i običnog Blu-Ray 2D iskustva, malo sam i razočaran. Okej dobili smo Visiona, ali inače glumac kojeg jako jako volim je posudio glas Ultronu i to mi je jako loše sjelo. James Spader nije smio glumit Ultrona! Inače ovako skroz zabavan i dobar film. Nije mi drag npr. kao prvi i zadnja dva Avengera, no nije ni takvo razočaranje bez obzira što ipak malo jesam razočaran, poglavito što mi je iskustvo ovog filma palo s 4DX>2D.

Ant-Man [2015] ★★★★★ - I dan danas meni jedan od najdražih MCU filmova, pun urnebesno dobrog humora. Odlične scene parkoura, odlične scene općenito s mravima. Ma cijeli film je vizualna poslastica s boljim humorom nego hrpetina komedija kojima je to primaran posao; nasmijat gledatelja. Plus što se uvijek ložim kad filmovi nemaju letterboxd format.

Priveo i drugu fazu Infinity Sage kraju. Dosta zanimljivija je ova druga faza i sad se sve fino zahuktava.

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline c0bra123

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3069 u: Svibanj 20, 2019, 04:11:55 »
Odlični osvrti!

Divim se tvojoj motivaciji za pisanje toliko tekstova općenito, govoreći u globalu.  ave1 thumbs1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3070 u: Svibanj 22, 2019, 12:23:02 »
John Wick 3 (2019) - IMDb

Baš džonvikovski. Akcija od početka do kraja, bez okolišanja, preseravanja, kvazi inteligentnih dijaloga, dubokih likova. Direktno u glavu od prve minute. Odlična koreografija borbe, odlične akcijske scene, brutalno, energično i prokleto zabavno.

Možda i najbolji do sad.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3071 u: Svibanj 22, 2019, 12:50:17 »
Tak mi je i pario po ocjenama na netu. Obožavam!  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3072 u: Svibanj 27, 2019, 17:05:36 »
Dobar je John Wick 3, akcija je odlična.

A sad za vikend ono bitno.


Offline Cole™

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3074 u: Svibanj 28, 2019, 09:07:00 »
Baš je simpa lik skroz i odličan je za ovakve uloge.

Pogledao sinoć treći dio. Još više lude akcije te se lijepo nastavlja na prošla dva filma, imam osjecaj kao da gledam mini seriju.

Nema se šta previše za reč, u ničemu nije puno zaostajao i odmicao od prošla dva filma, mada imam osjećaj da se neki likovi razvlače.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller