Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 691071 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3090 u: Lipanj 24, 2019, 10:51:58 »
Meni ej taj film... MEH...  kava1

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3091 u: Lipanj 25, 2019, 14:33:49 »
Lik je je jebeni asasino.. kaj bi joj trebo radit kakao i cvijeće plest u kosu da nije toliko "hladan"?  cer1njo
bolji film od hitmana svakako  :P

Filmski klasik i klasičan film 90ih... gledo i brzinu neki dan.. Ti akcići su odlični bili  hug1 hug1

A danas nabasao na hrt2 na ovaj dragulj sa RDJ.
Odličan feel good movie kojeg se sjećam od prije. Čak su mi se i oči zacaklile na par scena.

Srce i duse (1993) - IMDb
« Zadnja izmjena: Lipanj 25, 2019, 14:35:57 od Wulf »

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3092 u: Lipanj 29, 2019, 23:43:27 »
El Cuerpo aka The Body (2012.)

Nakon izvrsnog Contratiempa, čuo sam da je ovaj dosta sličan njemu po stilu. Također je i isti redatelj. Ubrzo se to i jasno vidi. Dijele filmovi sličan zamršen i napet scenarij, mračnu atmosferu, misteriozne likove, česte retrospekcije itd. Ovo je jedan od filmova koji zahtjeva 100%-tnu koncentraciju da bi se dobile sve potrebne informacije. Definitivno nije jedan od onih laganih filmova za lakše sklopit oko navečer. Na kraju, malo mi je lošiji od Contratiempa. Puno manje šokantan kraj, ali i dalje je to onaj film od kojeg se grizu nokti dok se radnja polagano odmotava. Mislim da je ocjena na imdb-u zaslužena i ne bi je za jednu decimalu micao. Svim ljubiteljima dobrog trilera topla preporuka.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3093 u: Lipanj 30, 2019, 09:23:59 »
Shazam!



Vrh film! Nisam ni znao da je DC.
Baš ono, nisam ništa očekivao osim šta sam vidio da skoro svi obožavaju film pa reko ajde da vidim... I ovo je odličan film! Sve je pogođeno. Zachary Levi u ulozi Shazama je fantastičan!
Preporuka!

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3094 u: Lipanj 30, 2019, 09:32:06 »
O jbt ja sam mislio da će bit kfs.  cry1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3095 u: Lipanj 30, 2019, 09:43:44 »
Meni je odličan. Baš opuštajući i zabavan film. Ima nekih mana, ali puno više pluseva!

I na kraju
lice

Jedino šta mi nikako nije leglo je --- uloga onog čarobnjaka... Totalno krivi casting!
« Zadnja izmjena: Lipanj 30, 2019, 09:51:18 od doktor1 »

Offline bartul_9

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3096 u: Lipanj 30, 2019, 09:59:29 »
Pokémon Detective Pikachu (2019) - IMDb




Odlican film, bas sam se dobro zabavio i nemam nekih vecih zamjerki. Prica je ok, ima dosta lijepih i emotivnih trenutaka, al nije nista previse duboka, a to se nije ni ocekivalo. Vidjeti Pokemone kako izgledaju u realnom svijetu nakon 20 godina gledanja crtanih je bilo odlicno. Cijelo vrijeme sam gledao okolo da vidim kako izgledaju ta dzepna cudovista i moram priznat da su ih dosta dobro napravili. Malo me rastuzio kraj radi neke stvari, vama vjerojatno nece biti tako, al ja sam nekako ostao tuzan.

Bilo kako bilo za mene jako dobar film.
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3097 u: Lipanj 30, 2019, 12:01:49 »
Apollo 11



Apollo 11 is a cinematic space event film fifty years in the making. Featuring never-before-seen large-format film footage of one of humanity's greatest accomplishments.

 thumbs1

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3098 u: Srpanj 03, 2019, 22:31:56 »
Yesterday (2019)

Beeeeezveze. Kao masivni fan Beatlesa došao sam u kino s velikim očekivanjima nahajpan solidnim reviewima a dobio prosječan i po ničem poseban film za jedno popodne. Ne postoji jedna scena koju bi mogao istaknut, jedan dobar moment... Sve je onako dosadno prosječno. Glumačke izvedbe su neimpresivne, humor je jako plitak iako su se curice u kinu za svaki vrag smijale, al navikao sam na to. Radnja je skroz zbrkana i nije ftečna, kak bi se reklo. Što se tiče muzike, nema nit jedna pamtljiva izvedba koju bi htjeo nakon gledanja ponovo poslušat. Da si isperem loš dojam, pogledat ću si rađe još jednom Across The Universe (2007) koji je u svakom pogledu bolji i ozbiljniji uradak od ovoga.

Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3099 u: Srpanj 08, 2019, 08:38:06 »
Meni je bio dobar. Pa nije to dokumentarac ili biografski film nego obična romantična komedija. Za pogledat s curom dušu dao.
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline blowfish

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3100 u: Srpanj 09, 2019, 08:41:31 »
Spider-Man: Far from Home

Ajme, koje smeće. Homecoming mi je bio precijenjen, ali nakon ovog mu sve opraštam.

Ove IMDB ocjene su sprdnja žešća. 8,1  cer1njo cer1njo cer1njo
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3101 u: Srpanj 09, 2019, 16:32:45 »
Ma nije tolko smeće al da. Bas je underwhelming. A mislim nisam nista ni ocekivao. Zasiceni smo vise od marvela. Trebaju pauzu napraviti.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3102 u: Srpanj 25, 2019, 22:20:07 »
Boyhood (2014)

Aaaah... još jedan meh film. Ful mi se sviđa ideja snimanja filma. Unikatan film po tom pitanju i ovako na početku mislio sam da će mi se dosta svidjet. Nažalost, nema nikakve posebne radnje u filmu. Nit jednog "highlighta", nečeg da ću pamtit. Ovaj glavni glumac totalni šmokljan od lika. Baš ono nikakav karakter. Ne sviđa mi se ponajviše da nit jedna faza njegovog života nije odrađena kak spada, sve izgleda ko samo nabacane scene da se popuni minutaža. Najbolji lik mi je njegov stari (Ehtan Hawke) koji je djelomično i nosio film, ali ipak nedovoljno iskorišten.

Not impressed.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3103 u: Srpanj 26, 2019, 15:25:46 »
Shazam! (2019)

We all have a superhero inside us, it just takes a bit of magic to bring it out. In Billy Batson's case, by shouting out one word - SHAZAM - this streetwise fourteen-year-old foster kid can turn into the grown-up superhero Shazam.

PG-13 | 2h 12min | Action, Adventure, Comedy | 5 April 2019 (USA)



★★★★

Jedan od rijetkih filmova koje sam pogledao u proteklih mjesec dana, ako ne i jedini od početka do kraja. Inače Shazam nisam htio pogledat iz principa, jer sam jako hejtao look ovog superheroja i iako nisam znao apsolutno ništa o filmu, kategorički sam ga odbijao pogledat. Na kraju me toliko iznenadio svime da mi je ovo jedan od najdražih i najboljih DC filmova. Sve mi je toliko neočekivano dobro bilo, da sam ga odmah drugi dan opet pogledao. Em dobra vibra, priča, villain, em film predobro izgleda! Maknuli su se od wanna be Marvel efekta, moći, borbe i napravili pošteni lajkabilni film i to je zapravo jedini put kojim DC treba ići. Neka zaborave uopće da Marvel postoji, jer nisu maltene ni konkurencija. Preporuka za Shazam!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3104 u: Srpanj 31, 2019, 23:12:26 »
Lion King (2019) - eng verzija

Šta reći... Ukratko, nisam razočaran. Dobro djeluje film ko cjelina. Ali dolazimo do glavnog problema - sve je isto, već viđeno. Istina, duži je film za pol sata od originala; neke su scene malo produljene ali tko je gledao prije neće ga ništa moći iznenaditi ovdje. Istina je što su neki kritizirali da su likovi prestatički i fali im emocija. Da voice acting i glazba nisu na vrhunskoj razini sve bi izgledalo prilično jadno. No ni taj manjak emocija nije me mogao sprječiti da koja kap suze potekne s istim žarom kao i prije 15-tak godina. Vjerujem da će nove generacije sigurno uživati u filmu, ali postavlja se pitanje čemu ovo ? Dobili smo u suštini "remaster", a ne remake kao što se očekivalo. Srećom da sam davno gledao original pa se ne sjećam dosta toga, inače bi mi utisak bio dosta lošiji nego što je.