Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 702906 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3150 u: Listopad 07, 2019, 22:27:58 »
Rambo III (1988)

1h 42min | Action, Adventure, Thriller | 25 May 1988 (USA)



★★★

Vidim da je pokupio dosta loše ocjene. Meni je zapravo dosta dobar, negdje kao i dvojka. Nemre bit loš film gdje glumi Mohamed Salah. Ponovno su mi svi glumci osim Stallonea za kiflu osim, Salaha i onog malog, ajde oni su kul. Al ono dobar je setting definitivno. Plus fenomenalno mi je za vidjet za ono vrijeme odnos amerike i afganistana. Šteta što su sve razjebali što se dalo razjebat.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3151 u: Listopad 08, 2019, 00:28:37 »
Rambo (2008)

R | 1h 32min | Action, Thriller | 24 January 2008 (Croatia)

In Thailand, John Rambo joins a group of mercenaries to venture into war-torn Burma, and rescue a group of Christian aid workers who were kidnapped by the ruthless local infantry unit.



★★★★½

Apsolutno jebeno oduševljen četvorkom! Očekivao sam malo drugačiji film, no ovaj je stvarno nadmašio moja očekivanja. Predhodnici su jako dobra podloga za ovaj film, gluma Stallonea najbolja do sada. Težak je film u dosta momenata. Baš me full evo iznenadio kvalitetom, toliko da bih ga opet išao pogledat. Ima hrpetina baš prebrutalnih scena, kad djelovi tijela lete na sve strane, kao i litre krvi, baš ono prejebeno brutalno. Sad bih odmah išao u kino gledat peticu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3152 u: Listopad 08, 2019, 01:04:11 »
Toga sam isto gledal u kinu. cer1njo

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3153 u: Listopad 08, 2019, 01:31:21 »
Green Mile (1999)

Nakon dosta godina rewatchao jer mi je dosta toga u magli. Oh boy... Kako mi je drago da jesam. Ovo mi, bez previše okolišanja, ide sigurno u top 5 filmova ikad. Nikad mi nije 3 sata proletilo tako brzo, a poželio sam da potraje još duže koliko me film obuzeo. Iznimno su rijetki filmovi koji su me ovoliko emocionalno dirnuli i povezali s likovima. John Coffey (odn. Michael Clarke Duncan)... jebote kakva uloga.  Počinju mi suze same od sebe dolazit. Ne vjerujem da mu je Oscar te godine promakao. Ta njegova dobroćudnost i onaj razgovor sa čuvarima prije pogubljenja... nezz  cry1 cry1 cry1

Tom Hanks kojeg nikad nisam pretjerano volio odigrao je bez greške, nema se što zamjeriti. Također iznimno dobre uloge Brutusa, Percyja, Billyja i Eda. Izuzezna kemija među likovima. Toliko mi je svaki lik u filmu drag da me je i smrt Edovog cirkuskog miša dirnula. Fantastičo kadriranje, scenografija... Tok filma pogođen točno da ni sekunde ne bude dosadno. Sve to zamotano u standardno odlični Stephen Kingov rukopis. Po meni ovo bi trebalo bit ispred Shawshanka. Šteta da više ovakve filmove ne snimaju danas.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3154 u: Listopad 09, 2019, 23:39:01 »
Joker (2019)

R | 2h 2min | Crime, Drama, Thriller | 4 October 2019 (USA)

In Gotham City, mentally-troubled comedian Arthur Fleck embarks on a downward-spiral of social revolution and bloody crime. This path brings him face-to-face with his infamous alter-ego: "The Joker".



★★★★★

Iako su mi Avengersi: Endgame draži i pošto ih previše volim oni su za mene druga dimenzija, ovaj film, ovo je za mene film godine. Ova nelagoda, muk u kinu, a brijem, tj. nadam se da samo meni film odgovara, da su svi ostali suviše zgroženi. Došlo mi je da se smijem kao i Joaquin Phoenix. Ovo njegovo ostvarenje je ne za Oscara, nego za životno djelo. Savršen bulid up filma, scenografija, glazba koja je toliko savršena da sam bio kao nikad povezan s glavnim likom. Svaka scena savršeno odmjerena sa savršenim setovima. Najsavršenije mi je kaj je film svoj, kaj nije u nijednoj sceni pokušao kopirati nešto. I zato mi je savršen onaj homage vitezu tame s jednom scenom. Ovo se ne čeka da izađe na torrente; ovo se trči u kino!
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3155 u: Listopad 10, 2019, 00:03:39 »
Meni je ova scena digla film za 2 stepenice gore. Sad ju nemrem prestat gledat. Baš savršena kulminacija sve te napetosti i build-upa. Kako ga je nonšalantno sprašio u trubu. Ono, cijeli film si misliš kak je Arthur veliki fan Murraya i onda baaam. Ne sjećam se kad sam zadnji put bio u isto vrijeme šokiran i valjao se od smijeha. Pa onda ona apokalipsa na ulicama... Baš savršen ending. Volio bih da snime nastavak da vidimo Jokera u punom sjaju jer je Joaquin dokazao da bez problema može uskočit u Ledgerove cipele.


Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3156 u: Listopad 10, 2019, 00:47:10 »
Inače takvih reakcija kod naše publike gotovo nikad nema, ali oni su jako otvoreni po tom pitanju.  thumbs1

Doduše mene bi samo živcirala takva reakcija, jer ja poslje takvih scena odmah upijam film, dok dosta ljudi odluta mislima zbog takvih scena na par desetaka sekundi...

Više volim ovo naše...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3157 u: Listopad 10, 2019, 14:01:13 »



Prvo da napomenem da mi se doslovce gadilo gledat ovako loše snimljene boksačke scene i stvarno ne razumijem kako su oni uspijeli snimit svih šest filmova na ovaj način. U životu nisam gledao loše odglumljene udarce. Pa u kečerima je borba vjerodostojnija. To me jako mučilo sa svih šest filmova, jer su mi zaista okej. Rocky je poprilično udaren u glavu, odnosno glup lik, no sviđa mi se u svakom filmu ponešto. Lijep mi je taj build up sa Adrian i njenim bratom, čak nakon kulminacije svega i mene emocije potegnu u šestom filmu, koji mi je ujedno i daleko najbolji. Posljednji Rocky je i najprihvaćeniji zapravo kod publike. Meni je jedino peti dio isforsiran i totalno nepotreban. Iako mi je prvim nastavcima govnast malo Carl Weathers aka Apollo Creed volim taj odnos njihov koji se protegao kroz četiri filma.

Isto tako super mi je odnos između Rockya i Gazzoa, u kojem potonji kroz serijal nije isforsiran kao nešto negativno. A koliko mi je savršen odnos bio između Rockya i Adrian, koji je jako lijepa romantična priča, još mi je draži životni put Rocyka i Mickeya, di me emotivno skršilo to što Mickey živi samo radi Rockya. Burgess Meredith je bio maestralan u ovom serijalu. Baš mi je za fun fact bilo kad sam skužio da je žena od Drage zapravo IRL žena Stalloneu nakon tog četvrtog filma i onda se ista pojavi i u Creed serijalu kojeg tek trebam pogledati. Dobri su mi filmovi, iako je gotovo svaki borbom kopija drugog, ne odskače baš od iritantne šprance film, no sve ostalo mi je totalno super i Rocky koliko god bio retardiran sa svojim govorom, lajkam tipa onako mnogo. Plus ovaj zadnji šesti film, je stvarno jako jako dobar film. I mala Marie <3.

Rocky                   ★★★½
Rocky II                ★★★½
Rocky III               ★★★
Rocky IV               ★★★½
Rocky V                ★★
Rocky Balboa      ★★★★
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3158 u: Listopad 11, 2019, 00:51:59 »
Creed (2015)

PG-13 | 2h 13min | Drama, Sport | 25 November 2015 (USA)

The former World Heavyweight Champion Rocky Balboa serves as a trainer and mentor to Adonis Johnson, the son of his late friend and former rival Apollo Creed.



★★★★

Uf kakva filmčina. Daleko najbolje od Rocky sage. Fenomenalni mi je u svim pogledima. Od prijašnjih filmova ostao je doslovce samo Rocky. Michael B. Jordan mi je odličan ovdje. Al Rocky daleko najbolje glumi do sada. Prekrasna Tessa Thompson odličan dodatak priči i filmu. E sad su to već prave scene boksa, kako treba biti, s Rocky serijalom nebo i zemlja. Priča sa glavom i repom i prekrasan build up filma. Kad u onom jednom trenutku počne svirat Rocky melodija, baš me ono emotivno pogodio film. Baš osjetim impact sad svih prijašnjih filmova, jer sam ih pogledao u šusu prije ovoga, što je i bio plan.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3159 u: Listopad 11, 2019, 22:26:10 »
Creed II (2018)

PG-13 | 2h 10min | Drama, Sport | 21 November 2018 (USA)

Under the tutelage of Rocky Balboa, newly crowned heavyweight champion Adonis Creed faces off against Viktor Drago, the son of Ivan Drago.



★★★★

Neznam ni sam da li mi je bolji ili lošiji od prvog Creeda. Prvi mi je kao bolji film, no ovaj mi ima neke bolje scene. Borba dakako nikad bolja. Odličnog su lika uzeli za malog Draga. Fenomenalno je vidjet Lundgrena ponovno u sagi. Opet Stallone nosi cijeli film. Prejebeno mu stoji ta starost. Šteta što i ako bude nastavka Creeda, Stallonea više neće biti unutra, barem on tako tvrdi. Ona dva puta kad u zadnjem meču krene Rocky glazba, Kriste kako sam se naježio.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3160 u: Listopad 11, 2019, 23:47:41 »
El Camino.


Hvala ti Vince Gilligan, odličan film, tako dobro zaokruženo sve i puno više nego što sam očekivao

Jesse <3

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3161 u: Listopad 12, 2019, 11:06:46 »
Error 404 (Not Found)!!1


Ultimativni, zabavni treš.

Praktički Die Hard na nogometnom stadionu, s Dave Bautistom. Igraju West Ham i Dynamo. cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3162 u: Listopad 12, 2019, 11:31:46 »
O jbt, jučer izašao El Camino, a čovjek danas umro...  cry1

Preminuo Robert Forster, 'Breaking Bad' zvijezde tuguju | 24sata

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3163 u: Listopad 14, 2019, 00:52:11 »
Ocean's Eight

PG-13 | 1h 50min | Action, Comedy, Crime | 14 June 2018 (Croatia)

Debbie Ocean gathers an all-female crew to attempt an impossible heist at New York City's yearly Met Gala.



★★★

Skroz dobar, ali ne kao Ocean's trilogija do ovog filma. Iako je plan i izvedba skroz okej, nije mi spektal kao prijašnji filmovi koje pamtim kao remek djela. Sve ove lijepe žene od casta volim, al najviše Cate Blanchett; kako je to jebena žena ej. Bilo mi je jebeno vidjet Reubena, kao i malog Yena. čija se glumačka karijera svodi na četiri filma i to sva četiri od ovog serijala. Uglavnom kao što rekoh, dobar film, no nije rang prijašnjih, koji su imali sve. Sad bi ih mogao i rewatchat baš.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #3164 u: Listopad 14, 2019, 17:32:35 »
El Camino: A Breaking Bad Movie (2019)

2h 2min | Action, Drama | 11 October 2019 (USA)

A sequel, of sorts, to Breaking Bad following Jesse Pinkman after the events captured in the finale of Breaking Bad. Jesse is now on the run, as a massive police manhunt for him is in operation.



★★★
A ono gušt je bilo gledat ponovno neke likove. Ne vidim da je film bio prijekopotreban, baš zato što me ničim nije oduševio. Čisto malo proširenje na closure serije. Jessie mi je jebeno odličan i samo zbog njega mi je dobar film, dobar dodatak. Inače stvarno stvarno nepotreban imho. Nikad se nisam Saulovoj seriji posvetio, no nakon ovog bih i mogao čak. BB sumnjam da ću više ikad pogledat, jer samo mislim da ću si pokvariti onaj prvotni utisak. Btw. jedan sam od onih kojima se serija svidjela tek nakon tri sezone.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB