Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 712978 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #315 u: Srpanj 12, 2012, 21:31:39 »
Captain America, nisam nikad čitao strip ni gledao crtić o ovome junaku, ali ako je ko u filmu onda je odlično. Baš mi je zakon bilo što je radnja smještena u WWII. I čak je u filmu Howard  Stark tata od Iron Mana ave1.
7,9/10


Pogledao sam film V For Vendetta, meni je dobar. Čak jako dobar, moraću i strip nabavit. Radnja je dobra, u biti oni problemi koji su aktualni u svijetu su i u filmu. Preporuka.
8/10


Brothers, dobar mi je film iako je priča čisti klišej. Radnja je o dvojici braće, jedan je propalica dok drugi je vojnik i ratuje u Afganistanu. I u jednom trenutku ovaj brat koji ratuje u Afganistanu bude navodno ubijen a zapravo je ostao živ. Ali to njegovi kod kuće ne znaju i oni misle da je on mrtav i nastave život bez njega, ali kad se vrati iz Afganistana pod PTSP-om počinje SHOW.
7/10
« Zadnja izmjena: Srpanj 12, 2012, 21:50:06 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #316 u: Srpanj 13, 2012, 06:59:59 »
Genijalan film. Nekako mislim da prilikom gledanja nisi osjetio emocionalnu stranu filma. Psiha buraza povratnika je genijalno dočarana, baš ono da se zamisliš.
Jedna od najboljih uloga Tobeya. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #317 u: Srpanj 13, 2012, 20:02:22 »
Death Proof (2007)

Genijalan u dosta segmenata, ali to pričanje i razvodnjeni razgovori dosta kvare taj dobar ugođaj. Prebrutalnih i predobrih trenutaka ima film. Scena kada plavuša uđe u auto i prvi sudar te mix sakaćenih scena je savršeno nešto. Tipično Tarantinovski film, savršen nekako, ali opet zaspao tokom jednog dijela. Kurt Russellova gluma oduševljava. Ples u krilu je nezaboravan i prejebob. Vanessa Ferlito je seksualna boginja. Kraj filma fenomenalan, savršene scene. Zoe Bell omg.



7.2
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #318 u: Srpanj 13, 2012, 20:13:31 »
Transformers: Revenge of the Fallen (2009)

Gledao malo kritike i ocjene pa očekivao lošost, na sreću nije takva, no opet nije u rangu originala. Borba Optimus Primea u prirodi najbolji dio filma, ostale bitke su dosta dobre. Rula malo Egipat, ali mi se čini da je bar 20 minuta filma pretjerano i razvodnjeno. Roditelji od Witwickya su najirtantnija govna ikad, pogotovo stara. Drago mi je da fokus filma nije na ljubavi između Sama i Mikaele jel bi bilo smećasto. John Turturro za razliku od prvog filma genijalan. CGI je ponovo oduševio - pogotovo s nosačem aviona. Pogledat u BR-u ovakav film pod default.



7.3
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #319 u: Srpanj 13, 2012, 20:21:26 »
Roditelji od Witwickya su najirtantnija govna ikad, pogotovo stara.

 cer1njo cer1njo


A Deathproof - ne znam jesi li pogledao toliko Tarantinovih filmova koliko sam recimo ja, no svi Tarantinovi filmovi se svode na hrpetinu jako dugih dijaloga, i osobno su mi to i najbolji trenuci u njegovim filmovima jer rasturaju. Istina, poznat je i po nasilju no mislim da je to ipak u drugom planu  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #320 u: Srpanj 13, 2012, 21:10:43 »
The Adventures of Tintin, obožavao sam crtani film gledati. Tako da sam puno očekivao od filma i dobio sam još više, dostojan nasljednik crtića, sve su super prenesli na film ma svaka čast Spielbergu. I moram pohvalit kvalitetu kako film vizualno izgleda, stvarno predobro.
8.5/10
« Zadnja izmjena: Srpanj 13, 2012, 21:16:28 od Praetorian »

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #321 u: Srpanj 14, 2012, 02:10:55 »
Transformers: Dark of the Moon

Prva polovica filma pomalo usporena, ali se osjeća kako ide prema kraju da će biti spektakl. Rula mi što po prvi put u serijalu ljudi stvarno i uspijevaju u nekakvom suprostavljanju/borbi sa Deseptikonima. Sviđa mi se što je Megan Fox zamjenjena sa nešto atraktivnijom Rosie Huntington-Whiteley koja je meni još veći jebob. Shia LaBeouf dobro glumi cijeli serijal, no u drugoj polovici filma je stvarno fantastičan. Mali transformeri rulaju krista sa saboterskom misijom. Oduševio me spektakl na kraju. Jedan od najdražih CGI filmova, baš pravi užitak za gledat film. Bolji od originala zbog spektakla na kraju. Odličan serijal kojem sam sa zadovoljstvom dao šansu.



8.5
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #322 u: Srpanj 14, 2012, 13:58:43 »
Megan Fox zamjenjena sa nešto atraktivnijom Rosie Huntington-Whiteley koja je meni još veći jebob.

 cry1 cry1

Ne znam, ja sam bio jako razočaran kada sam čuo da je zamijenjena. Nisam pogledao još film, djelomično i zbog toga. Ne jer je neka glumica, nego jer: a)ne volim kada se u bilo kojem serijalu mijenjaju glumci za isti lik (recimo u Batmanu kada je Katie Holmes "nestala"), i b)pogotovo to ne volim kada je glumica koja se mijenja mega jebob  shy1. A ta Rosie, evo, guglao sam ju i na slikama mi ne izgleda ni blizu Meganici, ne znam, morat ću pogledati film da ju vidim "u pokretu"
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #323 u: Srpanj 14, 2012, 14:00:22 »
Pa nije ju zamjenila u filmu, nego jednostavno mu je ona nova cura.  kadt1kažem
Vjeruj mi mala u pokretu izgleda prejebenodobro. ^^
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #324 u: Srpanj 14, 2012, 14:22:17 »
Ma to sa curom su vjerojatno izmislili samo zato što je došla nova glumica  cer1njo cry1

Ali ajde, vidjet ću, jer znaju neke žene tako slabije izgledat na slikama. Recimo Natalie Portman mi je i na slikama lijepa, ali u filmovima je savršena!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #325 u: Srpanj 14, 2012, 20:35:07 »
Zbog ekspresija.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #326 u: Srpanj 14, 2012, 20:43:00 »
Vidiš, nije mi nikad naplo na pamet zašto, ali može biti, tj vjerojatno si u pravu  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #327 u: Srpanj 14, 2012, 21:11:02 »
Meni je  Natalie tako lijepa i savršena da ja nemam riječi kojima bih to opisao. Odlična glumica, pametna, meni najljepša žena na našem malom planetu shy1

Da se dotaknem ono što je Shimmy rekao o mjenjanju glumaca, to ni ja ne volim. Još pogotovo ono što su napravili u The Dark Knight, zamjenili su Katie Holmes s....ma da budem iskren nemam ni pojma kak se zove cura. I još ona scena kad joj Joker govori da je lijepa mislim si to je Joker pod A) SARKASTIČAN ili B) PIJAN PA MU JE ZBILJA LIJEPA

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #328 u: Srpanj 14, 2012, 21:31:22 »
Maggie Gylenhall. Sad jel se tak piše, ne znam, ubi me. Ali ono, ma OK je i ona, ali ne u tom filmu, jer je prije nje bila Katie!!!

I slažem se za Natalie, smao na slikama mi je onako, lijepa do jako lijepa, kako koja, ali u filmu, i to bilo kojem - savršena!  ave1 ave1 ave1 hug1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #329 u: Srpanj 14, 2012, 21:39:12 »
@Praet(rarca)

Kad ces napisati sonet za tvoju "Lauru"?  cer1njo

Da ne bude skroz off, ovaj tjedan sam pogledao 4 epizode BBC-ove serije Prugasta braca-Mungosi, posto jako volim dokumentarce  kadt1kažem
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.