Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 715788 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #330 u: Srpanj 14, 2012, 21:44:47 »
Citat:
@Praet(rarca)

Kad ces napisati sonet za tvoju "Lauru"? 

Da ne bude skroz off, ovaj tjedan sam pogledao 4 epizode BBC-ove serije Prugasta braca-Mungosi, posto jako volim dokumentarce 

Mogao bih napisat bezbroj sonata, jer inspiracije imam  kadt1kažem


E i ja sam gledao te mungose, odličan serijal i naravno odabrao Đelo Hadžiselimović i tekst čitao Miljenko Kokot.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #331 u: Srpanj 15, 2012, 01:28:00 »
The Dark Knight (2008)

Nevjerovatno mi je kolko mi je u ovome trećem gledanju film drukčiji nego što je to bio u prva dva puta. Nekako dosta nervozniji, ali ne smeta zbog genijalnosti. Heath Ledgereova uloga Jokera mi je jedna od najboljih, ako ne i najbolja što sam ikad vidio, apsolutno savršenstvo. Dao je savršen ton filmu. Muzika je maestralna i stvara tu posebnu nervozu koja je savršena nekako. Prezentacija i cijeokupna lijepota filma je fantastična. Odlične scene poput one sa sonarnim pogledom, potjera s batmotorom i suradnja sa Gordonom. Nisam baš nešto oduševljen Two Faceom, odnosno Harvey Dentom, nakon nesreće. Jedini i to veliki minus filma mi je Maggie Gyllenhaal, baš ono turbo nedostojna uloge, nakon pomalo savršene Katie Holmes.  Ponovni trenutak genijalnosti Nolana.



9.3
« Zadnja izmjena: Srpanj 15, 2012, 02:02:38 od Cole »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #332 u: Srpanj 15, 2012, 08:36:52 »
Zodiac (2007)

Iako punog potencijala i dovoljno zanimljivosti za intrigu, jako sam razočaran krajem, baš ono ruši cijeli dojam o filmu. Očekivao sam puno više od druge polovice filma, na kraju sve razvodnjeno, predugo i nedovoljno zanimljivo, šteta.



7.0
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #333 u: Srpanj 21, 2012, 22:11:26 »
The Dark Knight Rises

Premijera u IMAX-u. Najradje nebi nista napisao i sve, no da - ovo je najbolji film koji sam ikada pogledao. Remek dijelo Nolana, podebljano briljantnim Zimmerom. Nadmasena su oba predhodnika. Hardy odglumio velicanstveno Banea. Likovi su fantasticni i navjerovatno imerzivni. Catwoman je naprosto savrsena. Pregrst scena koje ostavljaju bez daha. Zadnjih pola sata je nesto najdojmljivije sto sam vidio u svijetu filma. Intenzivnost, glazba, scenarij, preokreti, kraj - Nolanovo savrsenstvo.



9.6
« Zadnja izmjena: Srpanj 21, 2012, 22:12:58 od Cole »
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #334 u: Srpanj 21, 2012, 22:14:13 »
Najbolji film koji si ikada pogledao ???

Jesi li ikad čitao stripove od Batmana?

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #335 u: Srpanj 21, 2012, 22:30:35 »
 kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #336 u: Srpanj 22, 2012, 11:04:54 »
 kava1 kava1


Nego da nije off, pogledao sam Back to the Future trilogiju  po ni sam ne znam koji put ave1
Film mi je tako dobar da ne znam kojim rječima da to opišem. Jednostavno film ima dušu, ima ono nešto. Michael J. Fox i Christopher Lloyd su savršeno odglumili uloge, kao da su stvoreni bili za taj film.

Back to the Future I 9/10

Back to the Future II 8.5/10

Back to the Future III 8/10


I za kraj pjesma iz filma
Back to the Future soundtrack - The Power Of Love with Lyrics

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #337 u: Srpanj 22, 2012, 12:55:45 »
Isto kao i Cole. OK, nije mi najbolji film ikad zbog par sitnica ali definitivno najbolji Batman, sa najboljim negativcem, i najjebob ženom  dsmoker

Ali je među najboljim filmovima i defitinitivno 90+   p1va
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #338 u: Srpanj 22, 2012, 17:39:53 »


Friends With Benefits
Friends with Benefits (2011) - IMDb

Pogledao jučer s curom film... I mogu reći da sam jako zadovoljan.
Prvi dojmovi mi nisu bili super s obzirom da je JT unutra, a Mila Kunis mi je solidna.

Nakon što sam počeo gledati film i nakon par scena me se jako dojmio i dosta sam se nasmijao jer ima smiješnih scena unutar onak prvih 10minuta. Dobro sad, nekima možda smiješne nekima ne, ovisi kako doživljavate humor.
Vidio da glumi Woody Harellson(ili slično nekaj) i odma mi je film bio još bolji. Dojmilo me se to što je dosta "slobodan" tekst odnosno nije prilagođen mlađoj populaciji pa ima dosta curse words i golotinje(pola sise i guzica XD) i raznih sexualnih špreha i slično. Jako sexy glas od Mile Kunis, a JT mi se jako svidio sa svojom ulogom i svime onime što je glumio odnosno što je morao odglumiti, dosta smiješno mogu reći. W. Harrelson glumi gej nekoga u samom uredništvu i fore su mu presmiješne, ja se nisam mogao prestati smijati kad god je nekaj rekao. Čovjek je jednostavno zakon i plus k tome izgleda jako dobro u trenutnim godinama. Zatim se pojavljuje i Dharma kao JTeva sestra i postala je prava milfica hehe.
Glumačka postava mi je jako dobra i gluma mi je bila super, pogotovo od JTa koji mi se ne sviđa kao glumac jer je pjevač, ali mi je sjajno ovo odradio. Mila Kunis se dosta posexipilila i ima jako sexy "skvičav" glas.

Sama radnja je neki "default" kao neke komedija romantike sa dozom sexa i slično, ali sa dosta humora i dodane drame kod polovice filma(JTev tata pati od Alhzemiriove pa se pate s time) i kako se radnja odvija prikažu očevu smiješnu stranu s obzirom na bolest što vas može nasmijati. Možda ima nekih od predvidljih scena(JTev tata odluta, ali ostaje u restoranu, tu sam se iznenadio) i naravno to da će oni na kraju završiti zajedno jer ne postoji nešto kao fizička veza* i to je neki očekivani rasplet samog filma  :P

*To vam mogu reći iz iskustva  kadt1kažem cer1njo

Neznam kaj još da kažem... Film mi je jako bio dobar, iznenaE da, tu je i Milina mama koja je kao hippie mama i nezna ko je otac od Mile i stalno baca neke asocijacije ko bi joj mogao biti otac i doima se ko da je stalno pijana, long story short, mama joj je isto smiješna, anyways... iznenadila me gluma i to jako, W. Harrellssonn prejak glumac iako je imao malu ulogu. Radnja je neki standard ali je čist dobro po meni napravljena.
Sve u svemu dobar film za pogledati i malo se nasmijati i pobrati par fora, što za ovak prodati negdje i što za pokupiti za gej populaciju  cer1njo cer1njo

Filmu dajem ocjenu: 8.0/10

EDIT: ima još nekih stvari koje sam se sad sjetio ali moram ić :P
i pojavljuje se hiro nakamura  hug1
« Zadnja izmjena: Srpanj 22, 2012, 17:42:54 od Wulf »

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #339 u: Srpanj 22, 2012, 17:46:49 »
Nisam još gledao nijedan film s JT cer1njo cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #340 u: Srpanj 22, 2012, 19:09:00 »
Ja sam 2. I u oba je Justin plačimačak koji mi ide na živce. Mislim, i kao pjevać mi je oduvijek išao na živce cry1

@Wulf - dataljno bome, nema šta  ;D
« Zadnja izmjena: Srpanj 22, 2012, 19:13:51 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #341 u: Srpanj 23, 2012, 22:02:59 »
@shimmy: e upravo to zato ke glumi nekog ono jadnika skroz... ja ga gledo u facebooku i neznam koji je još bio film... Ima jedan film s njim Alpha Dog, čini se dobar...
kao pjevač mi je ok, sa nekim stvarima. ne sve. neke stvari samo  ;D

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #342 u: Srpanj 23, 2012, 22:09:38 »
U ta 2 sam ga i gledao - The Social Network i Alpha Dog  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #343 u: Srpanj 24, 2012, 09:45:01 »
Memento (2000)

Jako dobar film sa po meni katastrofalnim krajem, koji jako ruši ocjenu. Razočaran sam sa time što na kraju imam na raspolaganju 3-4 verzije kraja, za razliku od Inceptiona gdje sam sam kreirao kraj u mislima. Guy Pierce mi dosta rula u ulozi iako mi većinu filmova saka. Užasno zanimljiva režija Nolana, gdje je na kraju napravio nešto što mi se nimalo ne sviđa i dosta ruši ocjenu filma.



8.0
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #344 u: Srpanj 24, 2012, 10:52:28 »
Znači opet si ga pogledao? Ja ga baš nabavio pa ću pogledati ovih dana. Nego, mora da je film genijalan ako ti kraj "dosta ruši ocjenu" a dao si mu 8  shy1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.