Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 712740 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #780 u: Travanj 01, 2013, 13:26:45 »
Nisam gledao The Town, ali ako je ko Heat moraću. Volim takve filmove.

Inače pogledao sam Sinistera



Baš me je pozitivno iznenadio film. Zadovoljan sam filmom. Kraj mi je bio odličan, neću ništa pisati o radnji da ne spojlam, ali definitivno preporuka filma.

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #781 u: Travanj 01, 2013, 15:02:38 »
vezano uz ovo The Town vs. Heat
sve ste ispucali, al moju kombinaciju niste
meni je Heat fantastičan a The Town mali običan film
da pričam s nekim, prvi bi preporučio, drugi "ako te baš zanimaju pljačke i nemaš ništa pametnije gledati"

ukusi su različiti


Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #782 u: Travanj 01, 2013, 16:06:28 »
Nekima je recimo Heat dosadan film. Meni je predobar, al to su ukusi i nemamo svi ista mišljenja. A što se tiče The Towna (nisam ga gledao) on mi se čini nekako kao film za širu publiku koja želi više akcije, ali manje kvalitetne dijaloge i razađenost u radnji.
Jer čisto sumnjam da je dobar ko Heat. Ovo mi se čini kao light verzija Heata. Pogledao ga budem jednom pa ću ga onda znati usporedit s heatom, ovo je sad laprdanje u prazno  cer1njo
Al i The Town mi se čini dobar film, samo niste mi sad trebali nabit usporedbu s Heatom, bolje da sam to otkrio sam  cry1
Jer kad ga budem gledao, stalno ću ga uspoređivat s Heatom.
« Zadnja izmjena: Travanj 01, 2013, 16:09:38 od Praetorian »

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #783 u: Travanj 01, 2013, 16:43:17 »
Nisi gledao film a sve si jako dobro rekao, pogotovo ovom rečenicom

A što se tiče The Towna on mi se čini nekako kao film za širu publiku koja želi više akcije, ali manje kvalitetne dijaloge i razađenost u radnji.

Pogodio si skroz  thumbs1

A i vjeruj mi, nije ti itko imao što reći, ja nisam imao pojma kakav je film pa sam od prve scene počeo povlačiti paralele sa Heatom jer u prvih 5 minuta filma vidiš nekoliko "fora" iz Heata - samu akciju kako je izvedena, muzika, jedna stvar tetovaža - ime što sam spomenuo u spoileru - ništa ti sad ovime ne spoilam no čim pogledaš shvatit ćeš itd.
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #784 u: Travanj 01, 2013, 16:57:48 »
neznam meni je pljačka jedina poveznica

u Heatu su fino razradili međuodnos dva kompleksna i jednako pozitivna lika koji su na različitim krajnostima zakona. Usudio bih se reći ko nemoguća ljubavna priča  ;D
The Town je akcioni film kojeg sam pola pozaboravljao nakon par dana, ništa dublje što bi ostavilo traga.

ali ne slušajte mene ,
recimo, meni je Argo smeće. Smećarsko američko smeće o nekakvoj njima apsurdnoj dalekoj zemlji i brkatim antipatičnim zatočenim amerikancima, koje naravno neopisivo lukavi amerikanci uspiju spasiti usput ismijavajući mrske neprijatelje. Naravno, odmah na prvu je bilo jasno da to mora dobit oskara.
Ista kategorija ko kad neopisivo pametan amerikanac završi u Japanu u samurajskim ratovima i taj patuljak opčini sve samuraje
ili kad opet neopisivo pametan amerikanac u vanzemaljskoj letjelici odleti sa svojim laptopom u bazu vanzemaljaca i bez ikakvog beda spoji se na njihov server i uploada im virus

neznam, nekako godinama čovjeku bude baš pun Q tog američkog sranja
jesam se raspis'o.... ;D


Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #785 u: Travanj 01, 2013, 17:31:24 »
Ista kategorija ko kad neopisivo pametan amerikanac završi u Japanu u samurajskim ratovima i taj patuljak opčini sve samuraje

cer1njo Tommy boy  cer1njo thumbs1
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #786 u: Travanj 01, 2013, 17:50:29 »

Ista kategorija ko kad neopisivo pametan amerikanac završi u Japanu u samurajskim ratovima i taj patuljak opčini sve samuraje


e nakon ovog te nisam slušao više  cer1njo
Nije on opčino njih, oni su njega, on je zavolio tu njihovu kulturu i način života  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #787 u: Travanj 01, 2013, 20:06:50 »
e nakon ovog te nisam slušao više  cer1njo
Nije on opčino njih, oni su njega, on je zavolio tu njihovu kulturu i način života  cry1

mi smo časni japanski samuraji koji će pobit sve iz drugog tabora, nema milosti, samo čast.
osim ako nije patuljasti amerikanac.
njega ne, s njim ćemo uživati u romantičnim šetnjama na kojima ćemo razmijenjivati iskustva, impresije o životu, refleksije o religiji i nastojati međusobno prevazići kulturološke prepreke

pa da, kad razmislim skroz vjerojatna priča  thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #788 u: Travanj 01, 2013, 20:14:21 »
Ne kužim u čemu je problem. Ovaj je pokazao borbeni duh koji je zaintrigirao Katsumota. I poštedio ga jer je vidio nešto u njemu, možda htio i naučiti nešto o svojim protivnicima. Ne vidim problem i nije da su takve stvari nevjerojatne
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #789 u: Travanj 01, 2013, 20:21:33 »
Ma film je ćesme. Amer in d Japan iz d best i slična sranja koja nam serviraju jako često...

Izgubio bi glavu u prvoj bitci protiv samuraja...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #790 u: Travanj 01, 2013, 20:42:53 »
Ali nije poanta u ameru  cry1
Nego u tome kako su se našli i sprijateljili borci sa dvije zaraćene strane. I o tome kako se je taj amer okrenuo protiv svojih kada je upoznao drugu stranu, zavolio njihov način života bla bla, neda mi se pisati sada, žurim, ali ono jel, fak nacionalnost
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #791 u: Travanj 01, 2013, 21:08:12 »
Film je odličan  kava1
Baš mi je super bilo to kad je Katsumoto ostavio na životu Nathana zato što je vidio kak se bori. S druge pak strane Nathana je fascinirala japanska kultura, običaji i njihov način života. I totalno je promijenio svjetonazor. I da fak nacionalnost  cry1 film je odličan.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #792 u: Travanj 01, 2013, 21:45:39 »
100 ljudi 100 čudi.

Meni je film čisto američko smeće!

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #793 u: Travanj 01, 2013, 21:47:55 »
ke to the last samurai?
fala na preporuci za Sinister, ako je nekome dobar odavdje, onda znam da je dobar film hehe
Odgađam ga dost dugo, al bum ga sad pogledo prvom prilikom.

I pogledat ću the town i heat. ja mislim da su oba filma odlična, tj. da će biti  cer1njo cer1njo

@dok1: 100 žena, 200 sisa

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #794 u: Travanj 01, 2013, 22:04:43 »
Ne kužim u čemu je problem. Ovaj je pokazao borbeni duh koji je zaintrigirao Katsumota. I poštedio ga jer je vidio nešto u njemu, možda htio i naučiti nešto o svojim protivnicima. Ne vidim problem i nije da su takve stvari nevjerojatne

ma nema problema, samo sam se osvrnuo da je to vrlo čest obrazac
ako je film "u tuđini" i pojavi se amer, znaš da će do kraja filma ili sve spasiti ili će ga svi obožavati
baš me briga za nacije, meni samo dosadio obrazac, dosadilo mi je gledati uvijek iste spasioce

nešto slično ko kad vidiš crnca u horroru
čim ga spaziš znaš da taj neće izdržat živ duže od 10min
dosadili su mi i ti kratkotrajni crnci  ;D

nebitno