Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 703295 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #960 u: Listopad 17, 2013, 17:11:23 »
Kruške i jabuke. To šta ti je film drag itd. ne znači da zaslužuje maksimalnu ocjenu, ima puno više faktora koji ulaze u konačnu ocjenu. Presubjektivno ocjenjuješ. Ne znam po kojem kriteriju ovaj film zaslužuje 10-tku, znači da nema ni najmanje mane ili propusta u njemu ? Da je naprosto savršen ?

Kad gledam tvoje ocjene filmova, uzevši neki prosjek, svakom bi skinuo po 2 boda, ne znam samo otkuda te ocjene vadiš. Iron Man 3 - 8.5, World War Z - 8.3, Oblivion - 9.3
Sad ću citirati jednog lika iz Normalnofobije: "Nemoj me jebat, al ono... nemoj me jebat"  cer1njo Ne znam, mene nasmijava kad vidim nešto tipa ovo.

Al sad i ja ispadam glup jer se uzbuđujem oko gluposti, samo kažem; ne sviđa mi se tvoj ukus.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #961 u: Listopad 17, 2013, 19:06:09 »
ne sviđa mi se tvoj ukus.

Ni njemu tvoj, i?  cer1njo

Gle, i po meni su Coletove ocjene za neke filmove previsoke, ali samo jer imam nešto drugačiji ukus. Što ne znači da sam u pravu, ili da je on. Jebiga, isto tako meni je Gothic 3 bio genijalna igra u kojoj sam uživao a dobivala je ocjene 5-6/10. A ja bih joj dao minimalno osmicu, vjerojatnije i devetku. Mene je zabavila i jebiga, nekome se ne sviđa, ali jel to znači da sam ja u krivu i igra je loša? Možda je smao za drugačiju publiku. Istovremeno me Oblivion nenormalno razočarao a pobrao je strašne ocjene i ima kult sljedbenika. Ja imam razloge zašto ga ne volim, drugi imaju zašto Gothic ne vole, šta ćeš, to je život
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #962 u: Listopad 17, 2013, 19:16:55 »
Citat:
Istovremeno me Oblivion nenormalno razočarao a pobrao je strašne ocjene i ima kult sljedbenika

whoots this? sm1jeh

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #963 u: Listopad 17, 2013, 19:18:07 »
Wes Anderson ima užasne filmove.

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #964 u: Listopad 17, 2013, 19:24:04 »
Presubjektivno ocjenjuješ.

S 90% njegovih ocjena se niti ja ne slažem, ali u tome i je stvar. Ovo je forum i čovjek piše subjektivne dojmove, dok težiš objektivnosti znači da se udaljavaš od svojih principa i kriterija. To je jedan od razloga zašto ne bi prihvatio nikakve ponude za pisanje recenzija, objektivnost ne postoji i samo si možeš laskati da si objektivan ako ti se mišljenje podudara s većinom. Postoji neko iskustvo, znanje i ostale stvari koje su preduvjet da bi netko tvoje mišljenje uopće mogao ozbiljno shvatiti, ali na kraju je sve subjektivno mišljenje koje se temelji na tvom dosadašnjem iskustvu koje je zaslužno za formiranje kriterija s kojima će se 50% ljudi složiti dok će ga druga polovica popljuvati.
« Zadnja izmjena: Listopad 17, 2013, 19:28:42 od Thergothon »

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #965 u: Listopad 17, 2013, 19:59:12 »
Cut

Kako ovo nema smisla što govoriš + ovo što je rekao Ther.
Zato sam ti napisao da kad tvoj grah mama napravi da je tebi najbolji ikad, jer ti upravo takav najviše paše i odgovara, dok je meni okej, ali ima puno boljih.
Ista stvar je i s tim ukusima vezano za igre ili film.

Ti mrziš Max Payne 3, jer su napravili spin off što se tiče settinga, a meni upravo to super pasalo i tu se ukusi i mišljenja razilaze.
Ovo gore napamet govorim da nebi bilo.
Ukusi su tu da budemo drugačiji.

Bio bi super forum kada bi na istu stvar svi identično odreagirali sa svojim dojmovima.
Onda bi mogli imat jednog zastupnika pa nek taj nas zastupa i poše double, triple, quatro postove.

 ;D

A ovo ne sviđa mi se tvoj ukus,  cer1njo
Sva sreća pa ni nemaš šanse kod mene, pa to nije bitno.

 kava1 ;D
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #966 u: Listopad 17, 2013, 20:49:06 »
Vidim Cole da si se uvrijedio i žao mi te je, jer to nije bila poanta mog posta. Nasmijava me ta pojava da nekom prosječnom filmu daješ visoke ocjene i tu sam misao jednostavno morao "izbaciti" iz sebe nakon toliko filmova kojima si prema mojem mišljenju dao preveliku ocjenu.

Znaš, začudio me taj fenomen... Ali da, ipak se tu radi o tuđim mišljenjima pa je daljnja rasprava nepotrebna. Htio sam čuti tvoje objašnjenje te ocjene iza koje stojiš. Nisam htio tim postom nametnut moje mišljenje, ako netko misli da je to razlog mog posta, jer bi to bilo krajnje glupo. Svakome je njegovo mišljenje sveto i najbitnije.

Sva sreća pa ni nemaš šanse kod mene, pa to nije bitno.
A ovo je trebalo značiti što? Ne, ne želim biti tvoj dečko.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #967 u: Listopad 17, 2013, 21:09:58 »
Pa sala.
Nisam se uvrijedio.

 p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #968 u: Listopad 18, 2013, 10:32:19 »
whoots this? sm1jeh

Hrpa manijaka koja ga diže u nebo i masturbira na igru ;D
« Zadnja izmjena: Listopad 18, 2013, 10:36:58 od Shimmy »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #969 u: Listopad 18, 2013, 13:31:22 »
o bože.. sad tek vidim kaj piše tj. kaj misliš..
Ja sam pročitao kultnog sljedbenika, pa sam mislio na nastavak, ali nema smisla  cer1njo cer1njo fpalm1

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #970 u: Listopad 21, 2013, 16:03:21 »
Jučer sam gledal Pacific Rim, ful mi je zabavan bil film. Nije bog zna kakva kvalitetna priča (više manje tipični akcijski SF, al s velikim čudovištima), al je sve u svemu zabavno bilo i efekti su odlični. Ko voli odlične efekte ovo mora obavezno pogledati, obavezno neku HADE verziju. Na momente ima Gears of War filing, a i spika je slična. Bilo kak bilo, užival sam u filmu, najviše zbog tih efekti, baš je onak MRH i celo vreme mi je bilo - ima šanse da bumo ovakvu grafiku gledali na next-genu.

Offline doktor1

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #971 u: Listopad 22, 2013, 09:33:24 »
Ovaj sve govori o filmovima i serijama...

Vdim spominju se ocjene za Iron Mana 3 i Oblivion... Pa to je strašno kakvo su smeće nad smećima meni osobno ta dva filma... Ali to su ukusi i nema tu šta, nekom je to dobro, meni je smeće i bok živili...

Honest Trailers - Iron Man 3
« Zadnja izmjena: Listopad 22, 2013, 09:35:34 od doktor1 »

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #972 u: Listopad 22, 2013, 12:24:03 »
Gledao sam Man of Steel neku večer i razočarao se  hmm

Jedna od stvari koja mi je bila smiješna - tip kao pomaže ljudima, a razorio im pola grada i vjerovatno pobio tko zna koliko njih  cer1njo
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #973 u: Listopad 22, 2013, 12:31:20 »
I ja pogledo Iron Mana III, bome je loš film jako.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #974 u: Listopad 22, 2013, 15:22:49 »
Iron Man 3 sam zdržal do pol, u par navrata sam pokušal nastaviti al nisam uspel. Koma je film.