Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 720384 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1305 u: Ožujak 29, 2014, 23:13:16 »
Da se film ne zove Mad Max ne bi bil loš.

Ovak je jaaaaooooo. cer1njo

Previše su zafilozofirali tam di ne bi trebalo biti filozofije, a sasvim je jednostavno - daj Maxa, daj badass negativce, daj bezrazložno nasilje, daj badass aute i luđačke potjere i to je Mad Max.  ;D

BTW - brijem da je prvi Mad Max jedan od najisplativijih filmova svih vremena, uloženo je nekaj tipa pol milijuna dolara, a sve skupa je film u svim oblicima do sad vjerojatno zaradil više od 100 milijuna.

Zato i je tak dobro ispal jer se vidi da je strast i volja uložena u film, isto ko i u dvojku koja je ipak imala pošteniji budžet. Trojka je baš tipična situacija dok holivud stavi svoje kandže na neki tak nezavisni serijal - odma se pokušava čim više masama približiti, a i Miller je tu izgubil volju kad je njegov kolega i prijatelj koj je radil s njim na prva dva poginul u međuvremenu.

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1306 u: Ožujak 29, 2014, 23:20:32 »
Eto, sad mi vrag ne da mira i moram napraviti neki video s badass glazbenom podlogom i uvodnom potjerom  cer1njo

Najviše me nasmijavaju ljudi koji si briju da su vrsni poznavatelji filmske umjetnosti i imaju neku neobjašnjivu potrebu pronaći dubinu u Mad Max filmovima, a zaključak se svodi na to da su filmovi katastrofa jer je psihološka karakterizacija loša pošto negativci nemaju nikakvih motiva za ono što čine - JAAAOOOOO, nebo otpri se!!!  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1307 u: Ožujak 29, 2014, 23:34:12 »
E da, moram spomenuti - taj treći dio bi više pasal u Flinstonse nego MM, Bartertown dio mi je baš ala Kremenko. cer1njo

Glede toga da negativci nemaju nekakvog motiva - pa bar je to očito; jedinica se odvija pred aKOPalipsu, taman dok se dešava ekonomski slom, bande i l00đaki imaju sve veću slobodu s obzirom da se nema para za financiranje jakih snaga mupa (Max dok oće odustati pokušavaju ga podmititi s Interceptorom - ko od muških bi odoljel takvoj V8 mašini?) i ti banditi očito u sveopćem bezakonju delaju pizdarije iz zabave, dok im je Max na piku - zbog osvete za Night Ridera. Dvojka u drugu ruku - tu je sve otišlo kvragu, apokalipsa i bezakonje na vrhuncu, benzin glavna sirovina, nemaš kaj više za objašnjavati. ;D

Uz to, svi su psihotični mamlazi i kaj tu treba više? cer1njo

Ovak, jedna od jačih filmskih scena.

just walk away - YouTube

Ko mu ne bi veroval? cer1njo
« Zadnja izmjena: Ožujak 29, 2014, 23:35:50 od ManTheRamparts »

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1308 u: Ožujak 29, 2014, 23:56:02 »
To ti je isto ko kenjaža oko "bezrazložnog" nasilja u igrama.

Not that there's anything wrong with that



Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1309 u: Ožujak 30, 2014, 12:34:36 »
Ja još nisam igrao igru ili gledao film gdje ima bezrazložnog nasilja  kava1  ;D

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1310 u: Ožujak 31, 2014, 00:25:42 »
samo da ispravim ranije pročitanu rečenicu ;
"Najviše me nasmijavaju ljudi koji si briju da su vrsni poznavatelji filmske umjetnosti i imaju neku neobjašnjivu potrebu pronaći dubinu u Star Wars filmovima.... "
eto


nego
gledao sam Ona (2013) - IMDb
odličan.
Ljubav sa operativnim sustavom je prikazana neizmjerno bolje od ljubavi kako je to inače u filmovima. Mislim na ono što se danas snima, ko za debile, npr. tip vidi žensku, ova njega, "imaš dobre cipele"-"da, služe mi za hodanje"-"hahahaha baš si smiješna" i film od tog trenutka tretira to dvoje kao jebene srodne duše.
U "Her" priča baš fino ide. Onako, melankoničan, po atmosferi me podsjeća na "Lost in translation". Zgodni dijalozi/monolozi.
Ima propusta, no svidio mi se. E, i naravno šteta za Scarlett, kad je već u filmu da se ne vidi, al nema veze.

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1311 u: Ožujak 31, 2014, 09:54:36 »
Zaboravio si dodati i Star Trek u ispravku...


Zadnjih par dana rješavam filmove Masaki Kobayashi-a koje sam propustio.
Danas se bacam na: Seppuku (1962) - IMDb

Gledao dosta davno na TV-u, ali se skoro ničega ne sjećam.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1312 u: Ožujak 31, 2014, 11:49:14 »

gledao sam Ona (2013) - IMDb



Jedan prijatelj u čiji ukus vjerujem mi je isto rekao.

Ja gledao U divljini (2007) - IMDb

Odličan! Već dugo nisam gledao nešto ovakvo. Niti ovako kvalitetno, niti misaono, posebno, dobro bemu!
I to je sve što ću o filmu reći  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1313 u: Ožujak 31, 2014, 19:17:45 »
samo da ispravim ranije pročitanu rečenicu ;
"Najviše me nasmijavaju ljudi koji si briju da su vrsni poznavatelji filmske umjetnosti i imaju neku neobjašnjivu potrebu pronaći dubinu u Star Wars filmovima.... "
eto




Ne kakaj  kava1

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1314 u: Ožujak 31, 2014, 19:19:06 »
Pa nije ništa krivo rekao, Star wars je SF film za djecu i tinejđere, to što je univerzalni setting zabavan i mogu ga pogledati i uživati u njemu ne znači da je film nešto pretjerano dubok.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1315 u: Ožujak 31, 2014, 19:25:52 »
Meni kao fanu nije...A vjerujem ni drugim fanovima...

Ne mislim samo na filmove nego i npr. na stripove koji su vrhunski.

Offline versus


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1317 u: Travanj 01, 2014, 11:27:34 »
 cer1njo cer1njo

SW fančina sam ali kad je nešto smiješno...  cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1318 u: Travanj 01, 2014, 12:42:13 »
I kak odrasli ljudi moru biti mutavi. cer1njo cer1njo

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1319 u: Travanj 01, 2014, 15:25:39 »
a eto vidiš mogu