Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 715934 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1335 u: Travanj 07, 2014, 16:04:01 »
Koji Sergej...misli na Cusacka i na ovaj film
Identitet (2003) - IMDb
ili na ovaj Soba 1408 (2007) - IMDb
Inače gledao sam The Ravena, ok je film.
« Zadnja izmjena: Travanj 07, 2014, 16:08:40 od Praetorian »

Offline ManTheRamparts

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1336 u: Travanj 07, 2014, 16:10:16 »
Hahah taj 'Identitet' sam gledal prije kojih godinu-dve, al sam imal neki potrti prevod pa sam umiral od smeha. Onak, John Guzak otpre vešmašinu i nutra je glava, veli on nekaj u stilu shit, a prevod 'a u kurac'. cer1njo cer1njo cer1njo

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1337 u: Travanj 07, 2014, 20:07:55 »
E ta soba je meni takvo neviđeno govno od filma  cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1338 u: Travanj 15, 2014, 10:22:31 »
Iron Man 3

Iron Man 3 (2013) - IMDb



Pogledao sad ujutro... Meni je ok film, ali mi je malo bezveze ono sve remote control. Neki efekti su mi dobri, meni osobno ima nekih dobrih fora. Neznam kaj da napišem sve točno kao osvrt na film. volim takve filmove, pogotovo superhero movies i meni je treći nastavak čist ok. Istina bog malo pretjerano sa nekim potezima(spašavanje u zraku, itd.) i općenito, opet, sve remote control. Ovo sa Mandarinom je bezveze. Jebiga sad, nisam nadahnut za pisanje. Valjda zato jer je ovaj nastavak nepotreban. Usput, miss Potts izgleda predobro na kraju  kadt1kažem

Ocjena: 6,5


Start Trek: Into Darkness

U tami - Zvjezdane staze (2013) - IMDb



Neko je napisao da mu je drugi bolji od prvog. Kad sam počeo gledati, malo mi je bilo bezveze. Standardni "početak" neki superman dođe od nikud i počne razbijat. Pokrivena je prošlost i to mi se sviđa pa mi je postalo zanimljivije. Na Kronosu fight mi je bio dobar, ali sam očekivao da će biti više Klingonaca u smislu da ću ih više vidjeti. Prvi mi se nije svidio zbog Kirka jer je bio bahati izdrkanac, ali ovdje ko da se prizemljio. I naravno tipično seksi nova znanstvenica/team member(kao što ste primijetili). To mi je malo "uništilo" film, ali dobila je neku "dubinu" pa nije tamo samo da je lijepa. Možd zvuči čudno, ali drago mi je kaj joj je ovaj slomio nogu. Jedan od žešćih likova mi je bio Doc sa metaforama cer1njo
Jako dobar nastavak odličnog filma

Ocjena: 7,5


Last Vegas

Legende u Vegasu (2013) - IMDb



Osobno solidna komedija za ubiti podne, ali sam očekivao više zabave, više fora i slične stvari. Nisam očekivao toliko osjećajnosti ovdje, ali mislim da je dobro došlo.
Ako se nekome gleda neka pogleda za nasmijati se, ali neka ne očekuje puno sm1jeh

Ocjena: 6,0

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1339 u: Travanj 15, 2014, 20:51:20 »
JOE



Joe (2013) - IMDb

Dobar film, kao nekakva drama od koje sam očekivao nešto dosadnjikavo, na kraju sam dobio zaista kvalitetan film gdje je Nicolas Cage odlično odradio svoju ulogu, a isto tako i mladi, meni dosad nepoznat, Tye Sheridan. Pored njih, iako u sporednoj ulozi ali važnoj u filmu, najviše me impresionirao čovjek koji glumi oca od tog mladića i to tako dobro da sam se u nekim trenucima toliko uživio u film da mi je došlo da ga opizdim šakom po čelu  cer1njo

Neću spoilat priču, ako je netko željan pogledati kvalitetnu dramu sa čestim dozama adrenalina, preporučujem ovaj film.

Moja ocjena: 8.3 / 10
« Zadnja izmjena: Travanj 15, 2014, 20:54:25 od the_prodigy »
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1340 u: Travanj 15, 2014, 20:53:01 »
Dobro da si je N. Cage pustio bradu, jer bez nje od silnog botoxa i plastike izgleda ko onaj iz petka 13 Michael Mayers.

Offline Montoya

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1341 u: Travanj 15, 2014, 22:44:33 »
Vojvotkinja - dopal mi se film, "dvorska drama", upravo zavrsava na drugom, "creditsi" :)
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline versus

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1342 u: Travanj 17, 2014, 23:41:29 »
Runner Runner ( Kockanje (2013) - IMDb )
a ono, gledljiv. Meni zanimljiva tematika al svejedno film relativno loš. I nevjerojatan. Točnije, gledaš Timberlakea di glumi facu i to mi je nekako nevjerojatno, neuvjerljivo, a tek kad skužiš da je Affleck veliki boss, to je tek van pameti. Ono, za ubit dosadu.

Igre gladi: Plamen (2013) - IMDb . Stvar ukusa valjda, al meni je to jednostavno loše, jako.

i onda je proradio neki mazohizam i pogledao sam
Piranha 3D (2010) - IMDb
to je pak nešto riječima neopisivo. Ima sisa i guzica što je uvijek plus, ali film je jednostavno van ikakve normalne skale ocjenjivanja.



Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1343 u: Travanj 20, 2014, 15:06:16 »
The Art of the Steal (2013)

Nikada dosada nisam tako drastično promjenio mišljenje o filmu kojeg gledam nakon prve polovice filma, ali evo to se upravo dogodilo. Prva pomisao je bila, vau koji odličan casting, dok mi se valjda po prvi put Kurt Russell nije zgadio koliko je slab i bijedan, a Matt Dillon bijedan kao i u svim svojim ulogama, jer ga ne podnosim. Interpol idiot me jednakom količinom živcirao kao i sve u tom filmu. U prvih 45 minuta koliko je polovica filma, mislio sam da je ovo najgori film o pljačkama koji sam pogledao do sada i da je tim tonom završio vjerovatno bi mu dao 4/10, no onda počinje show iz kojeg sam na kraju izašao izbezumljen i presretan, jer sam pogledao zapravo genijalan film. Svaka čast Jonathanu Sobolu koji je vjerovatno prvu polovicu filma napravio namjerno i time uspio što je danas rijetkost, kompletno zavarat gledatelja.



7.7

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1344 u: Travanj 20, 2014, 15:14:45 »
koji je vjerovatno prvu polovicu filma napravio namjerno i time uspio što je danas rijetkost, kompletno zavarat gledatelja.

Odgledaj ovo kadt1kažem
Mulholland Dr. (2001) - IMDb

Preporučio bi ti još neke koji se poklapaju s gornjim citatom, al pretpostavljam da si ih gledao pošto su relativno razvikani.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1345 u: Travanj 20, 2014, 19:54:47 »
American Hustle (2013)

Dobar, ali opet ne toliko dobar koliko su mi preporuke govorile. Većinu vremena je dosadan i baš ničime me nije kupio. Bar ne toliko da zavrijeđuje nominacije za čak 10 oscara. Vrhunski su prezentirali to vrijeme i cijeli dresing je izvanredno pogođen, plus odlična gluma Christiana Balea i Amy Adams, ostali mi i nisu bili toliko dobri. Sada kada malo bolje razmislim možda sam i užasno podcjenio Vuka s Wall Streeta. Dosta bolji film iako neznam ni sam zašto ih uspoređujem. Jeremy Renneru ne stoje ovakve uloge i dosta je promašen njegov cast, barem kolko ga ja doživljavam. No Jennifer Lawrencina nominacija za najbolju sporednu ulogu mi nikako nije jasna. Nezz možda je do mene, ali ništa impresivno od nje, štoviše živcirala je cijelo vrijeme. Daleko bolju izvedbu je imala Adamsova. Dobar film, koji ima dosta potencijala da bude puno veći, no fali mu kulnosti koju ima The Wolf of Wall Street.



7.2
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1346 u: Travanj 22, 2014, 16:38:00 »
Captain Phillips (2013)

Jako mi se sviđa ekranizacija poznate priče, no kraj filma mi je spojalan preko dvominutne misije iz Medal of Honor: Warfightera. Naime cijelih tih zadnjih pola sata, sam u principu već vidio tamo unutar te dvije minute. Inače jako dinamičan i vjerujem vrlo realno prikazan. Osim Toma Hanksa, glumačka postava mi je apsolutno nepoznata, ali mi nije smetalo. Gusari su fino pogođeni i vrlo su impresivno odglumili tu talačku situaciju. Emocije koje je Tom Hanks unio u film su nevjerovatne, posebno taj kraj u kojem me oduševio uvjerljivošću. Kada sam poslije pogledao taj kraj u stvarnom događaju, izgleda smješno i namješteno.



8.0
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline the_prodigy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1347 u: Travanj 22, 2014, 17:27:46 »
Da, dobar film ali naravno holivudski neke stvari su malo drugačije prikazane nego što jesu, pretežno oko toga da je Phillips prikazan kao heroj.
Baš sam isto tako čitao poslije filma koliko su stvari istinite.

Captain Phillips True Story vs Movie - Real Captain Richard Phillips

Ima zanimljivih detalja, nekih istinitih, nekih ne.
Samo par ukratko:

- Did Captain Phillips volunteer to sacrifice himself to save the lives of his crew?
The real Captain Phillips never offered to give himself up for his crew. He was already a hostage. Like in the movie, Phillips says he went down to the lifeboat to help the pirates get it started. It was then that they reneged on their deal to release Phillips for Muse, keeping the Captain on board the lifeboat after the crew had released Abduwali Abdukhadir Muse. To that end, some of the crew members see Phillips as more the victim of a botched exchange, rather than the sacrificial hero that the media made him out to be.

"We vowed we were going to take it to our grave," says the Maersk Alabama's Chief Engineer Mike Perry. "We weren't going to say anything, and then we hear this PR stuff coming out about him giving himself up, and he's still hostage. The whole crew's like, 'What!?' Everybody's in shock." -CNN

- Did Captain Phillips really say, "If you want to shoot somebody, shoot me!"?
No. The real Captain Richard Phillips never offered to give up his own life for his crew.

- Do the crew members of the Maersk Alabama believe that Captain Phillips is a hero?
No, the majority of them do not believe that Captain Richard Phillips is a hero. In fact, due to the decisions made by Captain Phillips, 11 of the crew members have sued Maersk Line and the Waterman Steamship Corp. for nearly $50 million, citing "willful, wanton and conscious disregard for their safety." They believe that it is the Captain's recklessness that steered the Maersk Alabama into pirate infested waters.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1348 u: Travanj 26, 2014, 10:50:44 »
American Hustle (2013)


Meni je film odličan a vezano za Rennera, to je pretpostavljam onaj koji je glumio onog gradonačelnika? Ne znam što mu fali, meni je bio jedna od boljih uloga u filmu, možda najbolja poslije Balea
A ona ženska, tj Baleova žena, baš zato je valjda nominirana, ako te uspjela naživcirati, očito je dobro glumila  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1349 u: Travanj 26, 2014, 10:57:40 »
Zato jer uspoređujem s njegovim ostalim ulogama...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB