Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 702250 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Montoya

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1410 u: Svibanj 19, 2014, 09:03:53 »
Kraljevstvo nebesko - nije naravno prvo gledanje, no eto, našlo se sinoć na programu pa sam ponovo pogledal.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1411 u: Svibanj 20, 2014, 13:42:16 »
Wolf Creek 2, dobar film i osobno mi je bolji od prvog nastavka.

Non Stop, ništ posebno.

Sent from my HTC Desire 200 using Tapatalk


Offline Montoya

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1412 u: Svibanj 20, 2014, 22:29:04 »
Elvis nije tu (HRT 2) - bas fina, opustajuca komedija sa uvek pozeljnom Kim
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline manjamax

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1413 u: Svibanj 20, 2014, 23:29:15 »
Premium Rush (HBO On Demand)
Dobar je film, odlični glumci. Sviđa mi se ideja filma. Fora je, preporučujem svima.
8/10
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1414 u: Svibanj 21, 2014, 00:19:12 »
gledo sam premium rush, ali nisam impresioniran...
malo mi je nategnuto.. fora mi je kak najde idealnu rutu, ali mi je malo smiješno kak dojde točno na raskrižje i onda u roku tri sekunde prođe tri scenarija i uspije sve vidjeti... to mi je malo bezveze i neke nelogičnosti, te gluposti poput one sa vučnom službom. ona se vozi iza njega kroz pola grada i šlepa se, a on nju tek skuži kad ulazi u garažu. Znam da je sitnica, ali takvi sitni detalji na koje se ne pazi mi idu na živce

Offline Montoya

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1415 u: Svibanj 28, 2014, 22:25:25 »
Upravo Ranč Deluxe, HRT 2.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline manjamax

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1416 u: Svibanj 28, 2014, 23:25:23 »
Lisa Ann- sve epizode, više kanala i internetskih stranica
Dosta zanimljivo. Priča je površna i klišejizirana (vodoinstalater, vrtlar), ali zato radnja vrhunska. Lisa Ann odlično odrađuje svoju ulogu. Imalo je par dosadnih scena, ali većinom sve super.
9/10
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1417 u: Svibanj 29, 2014, 04:50:26 »
 fpalm1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1418 u: Svibanj 29, 2014, 08:37:35 »
Jel ti to mislis na.... pr0nstar Lisa Ann ili... fakat ima neka glumica i neke serije? Iako ne vjerujem da ima cer1njo

Sent from the den


Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1419 u: Svibanj 29, 2014, 14:29:40 »
Lisa Ann- sve epizode, više kanala i internetskih stranica
Dosta zanimljivo. Priča je površna i klišejizirana (vodoinstalater, vrtlar), ali zato radnja vrhunska. Lisa Ann odlično odrađuje svoju ulogu. Imalo je par dosadnih scena, ali većinom sve super.
9/10

 ave1 cer1njo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1420 u: Svibanj 29, 2014, 15:25:16 »
Lisa Ann- sve epizode, više kanala i internetskih stranica
Dosta zanimljivo. Priča je površna i klišejizirana (vodoinstalater, vrtlar), ali zato radnja vrhunska. Lisa Ann odlično odrađuje svoju ulogu. Imalo je par dosadnih scena, ali većinom sve super.
9/10

Ovo je meni, a i nekima još, sigurno previše. CSR je forum o svemu vezanom uz automobilizam i sim-gaming, stoga ovakve stvari nisu prihvatljive, prelaze granicu neke šale i normalne komunikacije. Želimo što više konstruktivnih rasprava, izmjena mišljenja na relevantne teme, a ne ovo citirano. Siguran sam da ima i foruma s "onakvom" tematikom, možda da tamo probaš pisati o takvim stvarima, bilo bi bolje za tebe.
Inače bi ovo ignorirao, ali mora se dati do znanja drugima gdje je limit.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1421 u: Svibanj 29, 2014, 15:44:49 »
Daj ajde, momak se šalio, nije da je stavio neki klip ili link. Ima puno gorih stvari koje su neki članovi napravili pa se ne reagira
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1422 u: Svibanj 29, 2014, 15:45:45 »
X-Men days of future past

Mnogo mnogo dobar film, uživao u svakom trenutku filma, stalno se nešto zbiva i definitivno su najbolji xmeni dosad.

Offline DogZy

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1423 u: Svibanj 29, 2014, 15:52:29 »
Daj ajde, momak se šalio, nije da je stavio neki klip ili link. Ima puno gorih stvari koje su neki članovi napravili pa se ne reagira

Ne znam, možda je bilo nekih situacija kad se progledalo kroz prste, ali je zapisano u knjižicu, ostalo zapamćeno kadt1kažem
Ponekad treba stati na loptu. Neke stvari poput ovakvih bezglavih lupetanja nisu za forum, toga se treba držati. A manjamaxov post u sebi sadrži upravo ono malo potrebnog da uzburka mirne vode - to nam ne treba.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1424 u: Svibanj 29, 2014, 16:02:43 »
Ovo je meni, a i nekima još, sigurno previše. CSR je forum o svemu vezanom uz automobilizam i sim-gaming, stoga ovakve stvari nisu prihvatljive, prelaze granicu neke šale i normalne komunikacije. Želimo što više konstruktivnih rasprava, izmjena mišljenja na relevantne teme, a ne ovo citirano. Siguran sam da ima i foruma s "onakvom" tematikom, možda da tamo probaš pisati o takvim stvarima, bilo bi bolje za tebe.
Inače bi ovo ignorirao, ali mora se dati do znanja drugima gdje je limit.

Pa Dogzy nije momak ništa loše rekao da mu tim tonom odgovaraš  thumbs1

Ko što Shimmy555 ili 88 kaže ima puno gorih stvari gdje se neki forumaši i vrijeđau pa nitko da bi pisnuo o tome  kava1