Autor Tema: Što ste zadnje gledali?!  (Posjeta: 703277 vremena)

0 Članova i 3 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Boss302

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1455 u: Srpanj 11, 2014, 03:40:46 »
"Ashtray you little bitch ass motherfucker"  cer1njo cer1njo
klasika

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1456 u: Srpanj 11, 2014, 09:09:11 »
I'll suck your dick maaaaan XDDDD

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1458 u: Srpanj 11, 2014, 17:27:26 »
Parada (2011)

Nakon dugo vremena ipak pogledao ovo. Trebao sam ići u kino gledat kada je bilo aktualno. Dosta dobar humor uz par presmješnih scena. Umirao na scene Azema (šiptara) i njegovih provala. Sjajni glumci u filmu koji je uspio bez imalo problema izać na kraj sa svime onime što je uvrijedljivo na balkanu. Iako mi je kraj dobar, scene tučnjave su užasno nerealne, pošto su neonacističke skupine mnogo jače nego što to bilo prikazano u toj borbi. Odlična mi je bila Limunova preobrazba iz mrtvog četnika s početka u ljudinu na kraju. Ovaj Navojec, ja nezz kako netko može tako izgledat i biti dobar glumac, lol stvarno nezz. Pogledat će se sigurno još mnogo puta, zbog sjajne glume, tekstova i odličnih scena.

Death at a Funeral (2007)

Isto film kojeg jako dugo odgađam pogledat, a stalno bivam nagovoren na to. Odličan britanski humor i zavrzlame u njihovom ruhu. Ima puno dobrih i urnebesnih scena, a najviše prednjače face Simona kada uzme "valium". Baš jako ugodna i smješna komedija koja najviše od svega ostavlja neki feel good osjećaj. Nezz zašto od ovoga nisu napravili nastavak. Želim još ludih faca i scena nakon uzimanja tableta. Peter Dinklage je baš neugodno odvratan u filmu, meni u to vrijeme aktualnosti filma totalno nepoznat glumac. Moram počet gledat više britanskog humora. Glupi amerikanci odmah morali napravit svoju identičnu verziju...

CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1459 u: Srpanj 13, 2014, 19:59:04 »
The Expendables (2010)

Drugo gledanje je palo, pošto se bliži izlazak trećeg nastavka. Po sjećanju malo me smorio i sve mi je nekako previše bilo. Nakon što sam dvojku koja je bila fantastična pogledao u kinu i mislio sam si da sam malo imao krive dojmove; očito gledao sa drugačijim svaćanjem i očekivanjem. Odlična je jedinica, baš ima jebenih fora i baš te traži da ih sve zavoliš onako kao ekipicu. Ionako su legende glumačke po defaultu. Šteta što nove generacije i one što dolaze, neznaju što znače ti likovi i njihovi filmovi i ostvarenja nama ljubiteljima tih akcijskih filmova od prije 20 i više godina. Serijal je totalna ludnica <3.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Luckyluke

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1460 u: Srpanj 17, 2014, 03:42:39 »
Godzilla (2014)

Bio u utorak u Cinestaru, sve 10 kn. Da je kojim slučajem koštalo po regularnoj cijeni tražio bih da mi se vrate novci jer mi je film jednostavno loš. Ne znam, jednostavno me nije uspio zainteresirati ni sekunde. Od radnje, koja je još imala smisla dok Cranston nije umro... nakon toga se samo srozava. Pa dosadni i nedovoljno razrađeni likovi, puno nelogičnosti u filmu... Ne da mi se puno pisat al uglavom nula bodova od mene. Očito sam prerastao takve filmove i takvu vrstu zabave.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1461 u: Srpanj 17, 2014, 06:42:29 »
Ja gledo Izbavi nas od zla i Krive su zvijezde... nekaj napisem kad bum doma bio

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1462 u: Srpanj 17, 2014, 09:10:00 »
Ja bio na transformerima u Imaxu za 10 kn, bolji su od prosla 2 filma.

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1463 u: Srpanj 21, 2014, 19:02:55 »
Jedan oneshot dobar od 10 min. Tom Jane je savršeni Castle.
THE PUNISHER: DIRTY LAUNDRY - YouTube

Offline Praetorian

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1464 u: Srpanj 21, 2014, 19:17:23 »
Ja bio na transformerima u Imaxu za 10 kn, bolji su od prosla 2 filma.

Ja sam čuo da je film lošiji od prethodnika

Offline Punisher

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1465 u: Srpanj 21, 2014, 19:18:48 »
Meni je bolji, Wahlberg je miljama bolji od šije lebljuf, a i transformeri sami po sebi su bili kul, nije sad neko remek dijelo, al puno bolji od zadnja 2.


Lockdown je odličan.

Offline Wulf

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1466 u: Srpanj 21, 2014, 21:21:09 »
Slazem se sa Punisherom... prvo sam mislio da ne bu bilo nekaj zbog Dinobota, al mi je fakat bio ok.
Poslije si mislim kak mi se cini bezveze, ali se nemrem oteti dojmu da mi je film bio dobar :)
Svida mi se Optimus u ovom svom berserk izdanju, pogotov kad vikne: "Rasčehnul ga bum!!" cer1njo
Iako su mi neke stvari bezveze poput Transformija kak se mijenja. Bunch of legos. Zadnji fight sa Lockdownom jer Optimus ga nemre dobit 1v1 i onda ga Wahlberg sruši sa nekim gunom :/
Ono, pewpewpew i ovaj se nemre dići s poda.
Lockdown žešći da, pogotovo kad se pretvara u gun.

Offline Iceman

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1467 u: Srpanj 21, 2014, 21:52:06 »
U ljetnim danima samo laganica....

Mamurluk (2009) - IMDb

Need for Speed (2014) - IMDb

Prvi dobra zajebancija, drugi vrijedi pogledat zbog dobrih pila

Offline Iceman

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1468 u: Srpanj 23, 2014, 01:39:56 »

Offline Cole™

Odg: Što ste zadnje gledali?!
« Odgovori #1469 u: Srpanj 23, 2014, 15:30:51 »
X-Men: Days of Future Past (2014)

Svi filmovi u serijalu su mi bili dobri i ništa pretjerano više. Čak me niti First Class iz 2010 nije posebno oduševio. No ovaj je nadmašio svaki od svojih predhodnika i postavio ljestvicu vrlo visoko. Općenito jedan od boljih heroji filmova. Sjajne borbene scene, odlična glumačka postava i savršena kohezija priče, akcije, glume, pejsinga i slike filma. Rijetko kada me baš svi glumci impresioniraju, no evo ovdje se upravo to desilo. Ona scena Quicksilvera je jebeno nezaboravna i vrlo vjerovatno najzabavnija što sam pogledao u filmu ikad. Jedino mi neka sitnica, kao duža bitka ili nekakav dodatni spektakl fali da bi i sam film bio u potpunosti spektakl, ovako je najbolji film u serijalu i jedan od boljih ove godine što sam gledao.

Grease (1978)

Malo je teško prilagoditi se ovom vremenu i objektivno ocjenit film, jer je sve nekako cheesy, no rula. Naravno da su svi kjutača i smješni. Pjesme su savršene kao i te glupe šale njihove i scene sa ženama. Gledao ga vjerovatno par puta prije nego sam ga sada kompletirao u komadu, ali nikad više od 15 minuta, uvijek sam ga htio prolongirati za ljetno dosadno popodne kada će se slučajno nać na televiziji, no na sreću naletio je na VHS-u dok sam bio na moru. Travolta i Olivia Newton-John <3.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB