Autor Tema: Molim preporuke Balkanskih liga  (Posjeta: 6116 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline chopa

Molim preporuke Balkanskih liga
« u: Rujan 13, 2017, 14:46:42 »
Molim da mi preporučite nekakve stranice sa aktivnim utrkama i vozačima.

Ako je moguće, sa područja Balkana, ako ne, može i šire.

Hvala lijepo!

ps. vrlo mi je čudno da jedan ovakav sajt nema nekakvu ligu

Lijepi pozdrav!

Offline the_prodigy

Odg: Molim preporuke Balkanskih liga
« Odgovori #1 u: Rujan 13, 2017, 15:09:49 »
Sta vozis inace? Koju igru?

Bilo je ovdje pokusaja nekakvih liga i natjecanja ali sve je to bilo kratkog vijeka. Kad se nesto organizira uvijek je to samo par ljudi i nema smisla organizirati cijelu zimsku/ljetnu ligu za 3 covjeka u kriz.

Svako ima neku svoju igru koju preferira, jedan je na PC-u, drugi na Xboxu, dosta njih vise ne vozi te trkace igre itd itd..

Ovdje neces imati puno srece sto se toga tice :)

Osobno od balkanskih liga neznam ni jednu osim F1 Cronight.

Ja sam inace u jednoj stranoj lizi / communityju - Sim Racers 4 Life, vozi se rFactor 2.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline chopa

Odg: Molim preporuke Balkanskih liga
« Odgovori #2 u: Rujan 13, 2017, 15:21:39 »
Davno sam bio sim racer, jedno vrijeme i držao jedan takav sat MG Gaming di smo rokali rFactor na najjače, odigrali preko 10 sezona, utrkivali se sa drugim ligama, cak i sa momcima sa F1 cronight koji koliko vidim se takođe ugasio.

E to je bilo prije nekih 7-8 godina, sada bi se ponovno malo vratio nazad, ostario sam i postao obiteljski čovjek :) pa bi volio opet na stari hobi, vidim da ima cijela masa igara. Ali sad više nema communitya...očito se ono razdoblje bez kvalitetne sim racing igre osjetilo...

Btw, zapravo i nije važno koja igra, doma imam RBR i Dirt Rally, a od krugova AC
Ako je dobar community, svejedno mi je jeli rF2, Raceroom ili AC...vozio bi krug najrađe

Inače sam na PC, ali da ima i na PS4 nije problem
« Zadnja izmjena: Rujan 13, 2017, 15:23:56 od chopa »

Offline Mortiis

Odg: Molim preporuke Balkanskih liga
« Odgovori #3 u: Studeni 22, 2018, 16:21:23 »
posto smo i ja i prijatelj kupili f1 2018 za ps4 (kupili i volane i tako dalje) i vjerojatno ce jos dvojica,trojica (nekadašnjih ''suvozača'' iz tadašnje zajedničke lige)

došli smo na pomisao da ponovno probamo oformiti nešto za igrače/vozače sa ovih prostora...vjerojatno neće biti lako, ali eto vrijedi pokušati....

prije smo jedno 4-5 godina imali online ligu koja je bila vrlo vrlo dobro organizirana...sadržavala uvijek između 20 i 25 vozača,imali smo svoj forum, svoju stranicu, video urakte nakon svake utrke sa komentatorima itd itd...

tada se to igralo na PC i igrao se rfactor...sada je eto proslo dobrih 6-7 godina otkako je to zamrlo i eto sada su ipak konzolaši većina tako da smo se i mi tu prebacili....

igramo mi u nekim stranim ligama (koje stvarno ima hrpetina) ali ipak ponekad zafali ono sto smo imali prije...''domaće'' :)


jel bi se našlo vamo nekog koga bi tako nešto zanimalo...dakle F1 2018 na PS4!?