Autor Tema: µTorrent  (Posjeta: 4613 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline budainka16

µTorrent
« u: Ožujak 29, 2013, 13:23:43 »


Jedan od najpoznatijih torrent klijenata, i najkorišteniji torrent klijent. Koristite li ga i vi?



Ja imam puno problema sa brzinama, neide mi iznad 10kb/s nikako brzina. Reinstalacija nije pomogla, ima li itko iskustva sa tim?
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline CROKiXi

Odg: µTorrent
« Odgovori #1 u: Ožujak 29, 2013, 13:41:58 »
Koristim njegovog brata BitTorrenta  cer1njo
Isto sam imao nekih problema s njim pa sam ga se odrekao  :P
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Praetorian

Odg: µTorrent
« Odgovori #2 u: Ožujak 29, 2013, 13:56:17 »
ja koristim µTorrent i zadovoljan sam. Stalno ga updejtam na zadnju verziju i radi odlično.

Offline versus

Odg: µTorrent
« Odgovori #3 u: Ožujak 29, 2013, 14:40:31 »
sumnjivce znaš i sam, pretpostavljam
- ili skidaš nešto što ima premalo seedova
- ili ti nešto na kompu ne da utorrentu full brzinu (firewall ili sl)

probaj stavit skidat neki torrent koji u ovom trenutku dijeli više desetaka tisuća ljudi, štajaznam, zadnju epizodu WalkingDead ili Californicationa ili BigBangTheory pa češ znat jel prvo ili drugo

ja na utorrentu (verzija 3.3)  samo podesim u koje foldere da sprema, ostalo sve je na defaultu i brzina mi je maksimalna koju mi omogućuje provider (cca 900kb/sec) osim kad nema dovoljno seedova

Offline budainka16

Odg: µTorrent
« Odgovori #4 u: Ožujak 29, 2013, 14:59:53 »
Šta god skidam neovisno o seederima neide preko 10kb/s  cry1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline versus

Odg: µTorrent
« Odgovori #5 u: Ožujak 29, 2013, 15:18:11 »
utorrentu je bitno samo da je na ;
options->preferences->bandwith  ; da je tamo sve OK
(maximum upload rate mora bit nula (maksimalno), max number of connections 200 ili više)

firewall je moguć krivac
npr. mene moj (Comodo) prvi put kad vidi utorrent pita "jel siguran", potvrdim i stavi ga cijelog pod safe
al, recimo, što god napravim ne pušta mi podatke prema plejci (kroz PSN media server)
oću reć da znaju bit mušićavi prema nekim aplikacijama

Offline Wulf

Odg: µTorrent
« Odgovori #6 u: Ožujak 30, 2013, 00:12:04 »
Možda i zavisi od kud skidaš... Ako si na privatnim torrentima, onda si isključi DHT i slične stvari, ak nisi onda ostavi to.
A provjeri si, kak dečki kažu, sa firewallom, AV programom i slično. Bez obzira kaj ti on kaže da je allowed ti provjeri i ručno dodaj iznimku za njega. Pogledaj dolje desno koji ti je znakić, možda si trebaš port promijeniti.
Kod mene je npr problem što imam mali upload i nemrem seedati ako ima puno seedera onda se uzima u obzir ko ima najbrži upload, a tu ja ispadam iz igre... Imam dosta toga po 10ag GBa i slično i nisam do pola došao  jaad

Nađi si možda neki tut na netu ili sa stranice na kojoj seedaš  thumbs1

Offline Kole

Odg: µTorrent
« Odgovori #7 u: Lipanj 19, 2013, 14:36:16 »
Koristim najnoviju inačicu utorrenta, te imam promet od 10 i pol megabajta. Zanima me jedna stvar, kad god stavim nešto skidat, popne se do 1.1 mb po sec i onda jednostavno pukne veza, i tako stalno i stalno. Povezan sam wirelessom, šta da radim ?