Autor Tema: Batman: Arkham Origins  (Posjeta: 24888 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #75 u: Listopad 28, 2013, 21:15:00 »
Nemoj.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #76 u: Listopad 28, 2013, 21:15:58 »
 kava1

Offline Kole

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #77 u: Listopad 28, 2013, 23:50:14 »
Jel došla kakva zakrpa za Burnley tower ? Sad sam ga "preuzeo" i nemre se van ko i na videu.

Offline Praetorian

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #78 u: Listopad 29, 2013, 15:30:02 »
Kupuje se ATI 7870, zbogom Nvidia.

Mislim prilično jadno od njih, vjerujem da će puno kupaca izgubit zbog ove sprdačine s driverima...

Offline Iceman

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #79 u: Listopad 29, 2013, 21:48:50 »
Dobro došao u ATI klub!  thumbs1

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #80 u: Listopad 29, 2013, 23:07:43 »
 fpalm1
 kava1

Pitat ću te kakvi su DRIVERI od AMDa....  kava1
Tu "sprdačinu" sa driverima AMD/ATI ima od kada postoje!!! Ne pametujem nego samo čitaj forume...

Nvidia je očito nešto sjebača u zadnja dva mejseca, ali AMD/ATI to radi od kada postoje...

Pa neogu ja u Total War: Rome 2 imati bolje performanse sa GTX 650 Ti nego čovjek sa AMD 7950!! Ne mogu, ali imam, zahvaljujući fantastičnim AMD driverima!!!

« Zadnja izmjena: Listopad 29, 2013, 23:11:21 od doktor1 »

Offline Cole™

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #81 u: Listopad 29, 2013, 23:09:01 »
Užasno sam protivnik ATI-a.
Ali vratimo se na temu. A ona je Batman Arkham Origins.

 p1va
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Kole

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #82 u: Listopad 29, 2013, 23:29:57 »
Stigao je prvi update, baš me zanima jel riješen Burnley bug.

Offline Iceman

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #83 u: Listopad 29, 2013, 23:50:11 »
Naravno, ovo nije tema, ali moram odgovoriti.
Ja stvarno ne znam koliko ste vi puta imali ATI, kakve ste tuđe dojmove čuli itd, pogotovo ne mogu shvatiti kritiku onoga koji nikad nije imao ATI (ako vas ima takvih, da se netko ne uvrjedi), ali uza svo to kenjanje ljudi i dalje kupuju ATI.
Također čovjek možda stvarno ima lošije performasne sa 7950 nego ti (doktore) sa svojom 650 Ti. Uzrok mogu biti driveri, ostala konfg ili što ja znam. Ako već spominjemo drivere i Total War, prije cca 2 tjedna su došli beta driveri koji poboljšavaju performanse u Rome 2 za 10%.
Ja sam do sada imao 3 grafičke, sve od ATI-ja. Prva je otišla u mirovinu, druga je crkla nakon cca 5 godina uspješnog rada, treću imam od cca 2 tjedna.
Ova druga (4850 1gb) je vrtila sve što želio igrati (osim nedavno izašlog Crysis-a 3), nikad na low. Istina je da driveri za nju nisu izašli barem godinu i pol, pa su možda i performanse patile u zadnje vrijeme, ali sve je radilo i lijepo izgledalo.
---------
Ne znam, meni je ovo bezveze kakanje. Ako u ičemu ATI dobiva nVidiu to je onda u cijeni. Isto vrijedi da AMD/Intel. Istina, ja nakon što sam prešao sa AMD na Intel, od sada nadalje samo Intel. Ali ako čovjek nema para za Intel/nVidiu kupit će AMD/Ati ili kombinaciju i opet će biti zadovoljan. Također driveri izlaze za ATI, a koliko vidim vi sa nVidia driverima stalno nešto vraćate ili novo stavljate.
Naravno da doktore ti koji se baviš unaprjeđivanjem performansi i kvalitete slike u igrama, kužiš razliku i kod tebe to igra bitnu ulogu. Velika većina želi da igra radi i lijepo izgleda (moje mišljenje).
------
Sorry na offtopicu, ali morao sam. Jbg kad toliko kakanja o ATi nisam nigdje vidio. Doduše uglavnom posjećujem samo ovaj gamerski forum.  kadt1kažem  p1va
PS. Nedavno je Instar informatika (za one koji neznaju, jedna od popularnijih informatičkih/gamerskih trgovina u ZG-u) na facebooku postavila pitanje: ATi ili nVidia? Da samo znate kako su ljudi pisali nVidiu zbog tih čudesnih drivera  cer1njo ;D

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #84 u: Listopad 30, 2013, 08:30:51 »
Istina, ja nakon što sam prešao sa AMD na Intel, od sada nadalje samo Intel. Ali ako čovjek nema para za Intel/nVidiu kupit će AMD/Ati ili kombinaciju i opet će biti zadovoljan.

Isto kada sa ATI kartica pređeš na nvidiu...
I on ne priča o parama nego da prelazi zbog drivera koji su bez ikakvog pogovora na starni nvidie! Daleko, daleko, daleko..

Imao sam i ATI kartice kao i neki prijatelji koji su nakon prelaska na zelene rekli di im je pamet bila forsirat ATI!
On isključiov pljuje po driverima, a ATI NEMA bolje drivere od nivide! Nema i nema i nema i nema...

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #85 u: Listopad 30, 2013, 10:09:44 »
Assassin's Creed 4: Black Flag voli Nvidiju

Kao i 98% naslova...
Pa tko voli nek izvoli..

Batmana isto voli nvidia.. Fizika koju nvidia omogućuje daje u pogledu imerzivnosti svijeta drastično, ali naravno, u svim komentarima koje vidim po tom pitanju iz AMD tabora dolaze - ma šta će mi magla, šta će mi snjeg, šta će mi leteći papiri i objekti... Jer NIKAD NIKOME nije važna grafika i vizualije već samo gameplay.
Sva sreća pa je to samo preseravanje jer da je tako još bi imali grafku na razini DOOMa pošto NIKOME NIJE VAŽNA PREZENTACIJA, (a taj nitko ima grafičku u rangu 1500+ kuna i govori da mu nije važna prezentacija; ma daj molim te..)

Offline Iceman

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #86 u: Listopad 30, 2013, 10:33:17 »
Sve pet!  thumbs1
Da me se krivo ne shvati, kao što sam prešao sa AMD-a na Intel, vjerojatno bih prešao i na nVidiu. ALI, ako se ne varam uskoro će se sa novim konzolama promjeniti situacija i na tom polju.
I da.... meni su isto vizuali bitni  thumbs1

Offline the_prodigy

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #87 u: Listopad 30, 2013, 10:37:39 »
Treba sačekati isto i vidjeti šta će ponuditi AMD Mantle, ako to prođe AMD bi mogao krenuti uzlaznom putanjom
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Iceman

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #88 u: Listopad 30, 2013, 10:51:32 »
Btw što nije malo čudno da ako kupiš nVidia grafu dobiješ tri najnovije igre koje su izašle prije "2 minute". Pa sad ovo "prijateljstvo" AC4 i nVidie. Zna dobro nVidia što je slijedi...  ;D

Offline doktor1

Odg: Batman: Arkham Origins
« Odgovori #89 u: Listopad 30, 2013, 10:52:35 »
ALI, ako se ne varam uskoro će se sa novim konzolama promjeniti situacija i na tom polju.

Ma nekako sumnjam da će konzole tu imat utjecaj. Bez obzira šta če ih pogonit crveni... ALi da ne pametujem, vidjet čemo.
I naravno ako tako bude, da AMD postane šta je sada nvidia, znači bolji izbor po pitanju performansi, stabilnof FPSa itd bez razmišljanja ću stavit komunjare u kutiju..
Iako sumnjam da nvidia neće solit džepove developera da to malo ispreglaju za njih....