Autor Tema: Real Racing 3  (Posjeta: 53494 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #15 u: Svibanj 30, 2013, 13:00:28 »
E a jučer sam to nekako slučajno napravio kada sam gasio mob no mislio da ima veze sa gašenjem tj updateao nešto pa isprobavao i dok sam ga gasio pitao me za SS jel hoću. Hmmm, pišući ovo sam došao na ideju kako bi se to dalo izvesti. Evo probam čim mi se napuni. Da, opet se puni  fpalm1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline CROKiXi

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #16 u: Svibanj 30, 2013, 13:06:29 »
Stisneš Power button i volume down ;)
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #17 u: Svibanj 30, 2013, 13:37:11 »
Našao ali ima i jednostavnija solucija koju sam sada koristio - power i odabereš SS  ;D

Ugl, evo ti DogZy, pa reci jesam li ja lud ili je igra fakat bliža GT5 nego 4  ;D


S time da na mobu još bolje to izgleda jer imam uključen onaj neki Bravia Engine image enhancing shit koji boje i kontrast još nekako poboljša i to izgleda strašno. Na žalost nisam uspio SS kokpita jer dok vozim čim idem radit SS, pauzira se igra i pauzu mi okine SS, ništa se ne vidi, ali budem već probao nekako smislit nešto, i još koji dinamičnij skrin nabacit.
E da, i imam refleksije i na vanjskim i unutarnjim retrovizorima i izgledaju fantastično, nije samo staza nego reflektira i okolne objekte  ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #18 u: Svibanj 30, 2013, 13:49:28 »
Nevjerojatno je to kak igra može tak dobro izgledat na mobitelu  ave1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #19 u: Svibanj 30, 2013, 13:51:57 »
Znam, detalji su strašni, pogledaj zadnji kraj SIlvije i stop svjetlo kako je odrađeno. U unutrašnjosti se svaki vrag vidi, a kada igraš iz kokpita da ne pričam. Sve je zaobljeno, auti izgledaju metalno baš, sve se sjaji, asfalt detaljan skroz oni kamenčići se vide. Fakat ne vjerujem što danas pogonim na mobitelu - prije nekoliko godina ovakvo nešto je bio vrh na kantama od po nekoliko kila spojenim na monitore i TV-e, a danas to vrtim na 100 i kusur grama plastike i stakla u rukama
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #20 u: Svibanj 30, 2013, 14:09:57 »
Jel ima podrsku za volane? cer1njo cer1njo cer1njo

Brutalis, na tvom mobitelu igrina grafika je bliza GT5 i Forzi, dok je na mome bliza, ili jednaka, GT4 i drugim igrama s PS2 i Xboxa.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #21 u: Svibanj 30, 2013, 14:28:49 »
To ti kažem, znam ja kaj govorim, nisam ja bedak  cer1njo
Ma gle, i kao GT4 da izgleda meni je to čudo za mobitel
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #22 u: Svibanj 30, 2013, 14:38:15 »
Je, to je ogromno postignuce za mobitele, ovo je uvjerljivo najbolja grafika od bilokoje trenutne igre za smartphoneove i tablete.
Nego, jesi li ti dobio updateanu igru s Dubai stazom i LFA? Ja jos nisam, ne znam kad ce to doci za Andriod...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #23 u: Svibanj 30, 2013, 14:45:12 »
Mislim da ne ali budem provjerio danas  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #24 u: Svibanj 30, 2013, 20:39:29 »
Znam, detalji su strašni, pogledaj zadnji kraj SIlvije i stop svjetlo kako je odrađeno. U unutrašnjosti se svaki vrag vidi, a kada igraš iz kokpita da ne pričam. Sve je zaobljeno, auti izgledaju metalno baš, sve se sjaji, asfalt detaljan skroz oni kamenčići se vide. Fakat ne vjerujem što danas pogonim na mobitelu - prije nekoliko godina ovakvo nešto je bio vrh na kantama od po nekoliko kila spojenim na monitore i TV-e, a danas to vrtim na 100 i kusur grama plastike i stakla u rukama

da da, detalji su super po svjetlima. Čim vidiš stop svjetlo vidiš detalje, nije sam zmuljano. A pričamo o igri za mobitel ave1


Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #25 u: Lipanj 04, 2013, 20:52:47 »
Kakav the Crew, kakav Grid 2 ljudi moji :P

Danas je dosao Dubai update, savrseno nesto. Jedna lokacija, 6 razlicitih izvedenica staze i 4 nova auta: Lexus IS-F, LFA, Dodge Charger R/T i SRT8. Probao dvije staze, autodrome i International, International je zasad ona prava, dugi pravci, tehnicki zavoji... A LFA (zanimljivo sam to napisao, jedan krik da ce u sljedecim updateima doci i koja Alfa), cudo od auta, koci najbolje od svih autiju i zabavan za voziti.

Firemonkeysi rade fantastican posao, svaku gresku na zahtjev zajednice isprave u sljedecem updateu. Crash se i dalje dogodi, neizbjezno je, bar na mom mobitelu, ali pored toga nemam nista za dodati. Rijeci ne mogu opisati ono sto dozivljavam prilikom igranja, najbolja kompenzacija za trenutno neigranje GT5  shy1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #26 u: Lipanj 05, 2013, 18:37:04 »
Igram tek kojih 5-6 sati, ali slažem se  thumbs1
BTW, sad si mi bacio dilemu - sakupljam one novčiće na MP4-12C za koji mi fali još par samo, ali da li čuvati za LFA? No dug je put onda do njega

I da, ja nisam imao nijedan crash niti bug tako da mislim da je do moba, ne igre  sm1jeh
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #27 u: Lipanj 05, 2013, 19:46:23 »
Nista to. Novcice skupljaj, ne trosi ih na bojanje auta, popravak i tako to, jer su novcici najvaznija valuta u igri, ako ces htjeti Zondu ili Koenigsgsgegsgegsgeegsga. Najbolje bi ti bilo da pokusas svaki event ici na 100%, dobit ces 15-25 novcica i 50000 cr., zavisi od prvenstva. Savjetujem ti da kupis Mustanga i Nissana GT-R, daleko se najvise isplate od svih auta, nema im ravnog u konkurenciji, ima ih u dosta prvenstava. I da, GT3 RS 4.0 je bestija, uzivat ces s njim ako ga kupis.

Vezano za crash -jbga, znam, boli me briga, radi! sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #28 u: Lipanj 05, 2013, 20:47:07 »
Ali ali, ja obožavam taj McLaren i jedan je od najdražih mi auta koji je u igri i ima super performanse, "na papiru" bolje nego većina drugih u igri.  shy1
A potrošio sam već na bojanje dva auta kad mi baš daju auto boju koju neću, tj najmanje atraktivnu  cry1

Mustanga sam jučer kupio inače, baš jer sam gledao u koliko se kupova može koristiti, a i volim ga  šofe1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #29 u: Lipanj 05, 2013, 21:20:02 »
A onda si kupi McLarena, što da ti kažem? ;D
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.