Autor Tema: Real Racing 3  (Posjeta: 53486 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #45 u: Veljača 05, 2014, 14:16:27 »
Pokrenem igru tocno svakih 14 dana. Maksimalno ju iskoristavam jer sam naucio da nakon dva tjedna, ako nisi igrao, dobivas tocno 15 zlatnika. A ako te nema vise, mozes dobiti i 25. Jednom prilikom sam dobio i 57 zlatnika cer1njo (to je bio zesci bug ;D).
Cilj mi je kupiti Zondu F i Zondu R. F kosta 1.2m i trazi neke eventa da se rasciste, isto kao i za Zondu R, s tim da ona kosta 400 zlatnika. Tako da, ima tu jos puno posla :P
To je dobra vijest. Losa vijest je da igra od zadnjeg updatea vise nije podrzana za moj mobitel. I dalje se cudim koliko je ovaj mobitel zapravo dobar, 2011. godiste, 1ghz procesor s 768 mb rama i moze gurati prilicno dobro ovu tesku igru. Ionako ne zalim previse za nedostatkom podrske jer mi se cini da svi noviji updatei samo jos vise zeznu igru, unatoc dodavanju pila od kojih 10 godisnjaci sline.
Wulf, na kojoj ti verziji igras i kakva ti je igra?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #46 u: Veljača 05, 2014, 17:37:26 »
Ja ju ne igram već jedno 2 mjeseca. Nedavno pokrenuo jer su mi obećali (i dali), 40 zlatnika. Neka se nađe ako ju kad opet pokrenem  ;D
A ne igram jer... ne znam iskreno zašto, nije mi se dalo više zezati valjda, taman završim neki kup ili kak se zove, tier i dođe update, ubaci novi auto i više mi taj tier nije završen jer su se otvorile nove utrke. OK, daje priliku za ponovno osvojiti zlatnike dobivene za postotak završenosti ali ne da mi se
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #47 u: Veljača 05, 2014, 17:51:04 »
sad kak sam doma na GO do 24og, imam vremena za pisanje. Mislio sam napisati danas tak ionak ;)

Ja sam ti na verziji 2.0.2. Ok mi je, ali mi je malo dosadilo. Jedino kaj me tjera dalje su novi auti.
Da napišem onda kratki osvrt na Real Racing 3.
Nakon onog kaj sam vidio kaj ste vi stavljali ostao sam zaprepašten jer tak nekaj da postoji na mobu je ono, omg gotta have it. I reko sam da kad si nabavim neki mob koji će biti solidan, prvo kaj bum napravio je skinuti RR3. I to sam napravio. Skinuo sam RR3 i bacio se u racing vode - na pametnom mobilnom komunikatoru.
Počeo sam sa Silviom, a završio s Chargellerom(neznam koji je pa sam napisao Charger i Challenger). Neznam do kud ste došli, ali ja sam na V8 Muscle Hustle. Kupio Forda GT i skužio sam da sam pogriješio i sad čekam dostavu za 918  kuul

Gameplay
Igra ko igra je zabavna, na trenutke dosadna i frustrirajuća, te daje ti vremena da se ohladiš kad trebaš servisirati auto ili - popraviti ulje cer1njo :P
Ne prelazim sve 100% jer ne kupujem sve aute, samo one koji mi trebaju ili one koje želim imati ili one s kojima želim se natjecati u time trialu. Niti se ne isplati prelaziti sve 100% osim ako hoćete dodatne kune ili zlatne kacigice. Sami gameplay mi je super, tj. fizika i to što svaki automobil ima svoje ponašanje, ali svi driftaju isto ;D
To je frustrirajući dio. Možda da je malo bolje izvedeno izletavanje jer sve izvan staze je ko da se voziš po živom blatu, a da uletiš sa 200 van staze driftao bi sa 200 tam po travi dok ga ne bi zaustavio i ne bi se nikad vratio na stazu. To također može dovesti do prespore vožnje jer previše paziš i čovjek popizdi zbog toga, ne? Pogotovo ako voziš jedan cup onak... 25 puta.
Vožnja je inače jako fino napravljena i stvarno sam ostao iznenađen kako je to izvedeno za takvu platformu.

Grafika i Zvuk
Za detalje svaka čast, šta od exterijera do sitnih detalja na i u autu, a interijer mi je fantastičan iako nikad ne vozim u njemu. Ako ne patite na neke sitnice onda vam neće smetati povremeni frame drop kad vam se pregrije baterija ili na gridu pri startu kad vas krene 250 i imate toliko dima, zato preporučam kretanje sa bumper cam do prvog zavoja. Zna biti i  malo trzanja na nekim stazama, valjda lensa flare ili previše svjetla, kao kod predzadnjeg zavoja na Seci i slične staze.
Za zvuk nemam apsolutno nikakvih primjedbi, iako svaka vrsta ima svoj karakterističan zvuk postoje neke razlike tako da skoro svaki motor zvuči drugačije, koliko god oni slični bili. Oduševljen zvukom bankina kad se vozim po njima pa ih gađam stalno i najviše me dojmi to kad ti se straga priblžava neki muscle i čuješ ga kak se približava ili ako se ti prbližavaš nekome drugome. Muscle se najviše čuje jer su oni i najglasniji. Sudari također, najveći gušt kad se zaletiš nekome vrit i čuješ pucanje šajbi i farova hehe


E sad najveća zamjerka, barem meni. Staze su konstantno repetitivne. Ima tih par staza i to je to. Varijacije na iste, pa i nije toliko dosadno. Ali stvarno ne bi bilo na odmet ubaciti još par staza tako da cijeli jedan "championship" bude raznovrsniji. Inače npr. prvih par natjecanja su 3 staze i varijacije na istu(Suzuka, East West), pa onda dalje se vrti Hockenheim, pa Silverstone i onda opet kao neki mixed cup, pa je opet u igri Suzuka i Hock, itd itd itd. Da stave možda još Monzu, LeMans bi bio zakon i još neke. Za Coleta: Neznam sad sve from the top of my head cer1njo
Jedna velika stvar koja mi se svidjela je ta što sam čak i naučio neke staze bolje nego što sam ih i znao. Od novih sam naučio Mount Panorama, Dubai Autodrom(which sucks btw), Brands Hatch i još neke koje nisam vozio naravno, a za ostale sam samo utvrdio gradivo(Spa, corkscrew na Seci koji obožavam, etc).
Nagrade odnosno lova je jako dobra i da se fino zaraditi pogotovo ako imate 100% bonusa i ubacite managera u to. Nije problem zaraditi za neki auto, pa makar to uključivalo ponavljanje nekih evenata. Obožavam igru koja ima achievemente, koliko god oni bedasti bili ili nepotrebni i volim ih skupljati jer obožavam njihove naslove. Šteta što ne donesu barem 1-3 zlatne kacigice kao dodatnu nagradu.
Suma sumarum, igra je ostavila jako pozitivan dojam na mene i ne planiram prestati dok je ne prejdem. Jer idu brži i atraktivniji auti, pa ću ići i na one weekly time triale da vidim kak je to. Ako ste u mogućnosti, skinite igru, niš ne košta, a nudi pregršt zabave i trganja živaca i znojnih dlanova. Šta od vruće baterije šta od hvatanja pozicije u zadnjem krugu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #48 u: Veljača 05, 2014, 18:15:20 »
Kupio Forda GT i skužio sam da sam pogriješio

O da, znam taj osjećaj. A pogled iz kabine sa njim je ravan samoubojstvu, na Bathurstu kada se penješ i spuštaš ne vidiš baš ništa  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #49 u: Veljača 05, 2014, 18:22:20 »
ma općenito za njega. mislio sam da će biti ubojica na stazi, ali nimalo. ubija jedino u pogledu brzine

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #50 u: Veljača 05, 2014, 18:29:43 »
Sjajan osvrt Wulf. 

Ford GT = the sranje od auta. Steta sto si ga kupio, jer nije konkurentan s ono malo gripa sto ga ima. Uvijek bi trebao kupovati malo sporije aute, ali kojima je ili ubrzanje brutalno ili grip, jer AI je kako god okrenes, dobar po ravnom. Zato treba nadoknaditi po zavojima. Ako hoces i trebas, napisem ti koje mode kupi, a koje ces moci koristiti na vise kupova i koje mozes upgradeati bez zlatnika. Evo, napisat cu ti ih odmah sada :P
Focus RS, Mustang, Nissan GTR, GT3RS 4.0, Z4 M, 1M - ovo su auti koji su dobri.
918 mi se ne cini los, napisi o njemu malo vise kad budes prelazio, da vidim sto se s njime moze i koliko je brz protiv velikih macaka.

Za farming (skupljanje novaca) sam skuzio da mi je najbolji zadnji event s Mustangom na Suzuki 4 kruga, zaboravio sam ime eventa. Uglavnom, 8 minuta, 2600 experiencea i 16000+ kredita. Ako imas 100%, onda ide do 35000.

Ja uvijek ovu igru igram iz kokpita, tako sam poceo i navikao se. Chase kamera je grozna jer nemam osjecaj za glatko ulazenje u zavoje pa ili izletim ili dimim s gumama kao kad se smog iznad Shanghaija digne.
Da, zvucni efekti su na vecoj razini nego na GT5/6 dsmoker (ajmo troling), grafika je vrhunska. A eto, znam kako je i na Xperiji Z - PS3 razina iz 2008. godine ave1

Vezano za staze; a jbg, to i mene zivcira. A sto je s Catalunyom? Je li istina da po njoj mozes voziti tek kad kupis Ferrarije, a da kupis Ferrarije, trebas imati bar 1000 zlatnika i 3 milijuna kredita? Ako je to tako -  fpalm1

@Shimmy
Shvacam. Eto, ja ju pokrenem jednom u dva tjedna jer su mi motivacije Zonde shy1
McLaren F1 imam, GT3Rs 4.0 imam, skoro pa mi vise nista ne treba. I da, Cobru imam ali preporucujem da se suzdrzite tih 180 zlatnika jer ako mislite upgradeati, 1. Upgrade stoji oko 70-80 tisuca... Dobro, ista stvar je i s McLarenom, ali je on barem upotrebljiv.
« Zadnja izmjena: Veljača 05, 2014, 18:32:09 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #51 u: Veljača 05, 2014, 18:37:07 »
Slažem se za sve preporučene aute i znam kako ti je sa Cobrom. Ja ju sav sretan kupio a kada sam vidio kolko je upgrade, stalo je na kupnji  ;D cry1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #52 u: Veljača 06, 2014, 10:29:33 »

Eo ga stigao je.



I mogu reci da mu GT i ostali u tieru nisu nindo koljena. Osim mozda mp4 :D
Naravno nadogradnje su skupe al jebiga. Isprobao na indianapolisu odma i razlika je nebo i zemlja. Komotno sa oko 250 i zavoje uletavat i jako malo proklizavanja dok sa GTom sam morao sa oko 230 i jos pazit. Zvuk mi je super i mislim da su ga fakat pogodili. Ako ste voljni preporuka obavezno za kupnju

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk


Offline Wulf

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #53 u: Veljača 23, 2014, 11:14:05 »
Ovaj TT RS je sranje :/
Valjda bum uspio s njim unlockati GT3

EDIT: nudi mi update. Onaj sa astn martinima i customizationom... mogu taj skinut il je to onaj kaj sve razjebe? :D

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk
« Zadnja izmjena: Ožujak 06, 2014, 08:25:24 od Wulf »

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #54 u: Travanj 16, 2014, 14:25:06 »
E ne bih znao, na mom mobu RR3 više nije podržan jer je moj OS 2.3.5, a traži se minimalno 4.0 naviše cer1njo

Ali i ovako mi je najbolja, nema me tjedan dana, dočeka me 30000 cr. Nema me dva tjedna i više, dobijem minimalno 25 zlatnika. Pa gdje tog ima? cer1njo

Samo dva cilja imam još za odigrati ovu igru, skupiti 400 zlatnika (fali mi još samo 28) za Zondu R, s tim da bi trebao još proći puno utrka i puno skupih auta kupiti... Mislim da mi je to dvije godine posla ovim tempom od dva tjedna ;D
A primarni cilj mi je kupiti Zondu F. Treba skupiti još oko milju cr i moja je.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #55 u: Travanj 16, 2014, 15:33:59 »
Ja više ne igram jer je nema na WP hmm
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #56 u: Travanj 16, 2014, 22:27:30 »
A dobro sad je gotovo :P
Ovo je bio neki customize update, a ovo prije sve normalno radi :)
Ja igram redovito mogu reći, ali me ubio onaj dio sa Ford GTom i di je Shelby, tu sam zgubio volju skroz. Sad sam kupio Carreru GT i vozim sad tu seriju do kraja i onda peme dalje ;)

Sent from the den


Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #57 u: Travanj 16, 2014, 23:46:08 »
Sto nosi taj customization update? Znam da se u updateu nalaze tri Astona; jel ih mozes odmah kupiti ili moras opet ulupati 6*10^47 sati, zlatnika i credita da dodjes do njih?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #58 u: Travanj 16, 2014, 23:50:12 »
nije niš posebno... Imaš neki set felgi, možeš ga spustiti(kupiš kao to spuštanje i onda ga rihtaš kak oćeš, al mislim da ne utječe na perfomanse) i imaš boje. Meni su boje osobno užasne i katastrofa. Također imaš i neke vinyle i možeš ih sam raditi... Budem stavio 911 Turbo sliku kak sam ga "sredio"
Ali ti je sve u zlatnicima. Ovjes 2, felge od 2-10(tak nekak) i boje po defaultu 2 pa na više. A za Astone mislim da su neki u coinsima dostupni

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #59 u: Travanj 28, 2014, 21:09:26 »
Mobitel mi je otišao u kvasinu. Zadnja dva dana se svako malo gasi sam od sebe. Zadnji put se ugasio i upalio danas oko 14h a s tim zadnjim gašenjem je izbrisana velika većina downloadanih aplikacija, među njima i RR3. Za mene je RR3 avantura gotova; nakon 126h igre, 24 auta, 375 zlatnika i preko 400 000 cr - jer ne mogu downloadati preko play storea ( treba imati 4.0+ android).

Bilo je lijepo dok je trajalo. Najvećim uspjehom smatram kupnju McLarena F1, moj auto iz snova. Falila je još samo Zonda...
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.