Autor Tema: Real Racing 3  (Posjeta: 53484 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #30 u: Srpanj 01, 2013, 09:02:46 »
Real Racing 3 Prestige Update Coming Soon


Mercedes-Benz and Bentley are coming soon to Real Racing 3! Featuring high speed cars, new events, and the highly requested Time Trial mode.
Available soon on the App Store, Google Play, and Amazon Appstore for Android.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #31 u: Srpanj 01, 2013, 20:10:06 »
Ovo što si zboldao  ave1

E sad će to biti prava stvar. Ova igra se pretvara u pravu simulaciju. A BESPLATNA je!!!

Mislim da ćeš skoro dići ocjenu koju si joj dao  :P
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Duvorynn

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #32 u: Srpanj 01, 2013, 20:43:47 »
Njam, njam, slurp, slurp.

Instalirao sam je i stvarno je fantastična. Sad kad sam na moru i neću moći probati GT6 demo dok se ne vratim, ovo će biti idealna zamjena

Sent from my HTC Sensation using Tapatalk 2

Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #33 u: Kolovoz 27, 2013, 12:09:29 »
Real Racing 3 v1.3

Sa sluzbenog Firemonkeys foruma
Changes - Good and Bad - in 1.3


Jos jedan update koji nista znacajno nije ispravio, ponajvise oko ingame financija. Svi dobri auti u igri i oni koji ce doci ce se moci kupiti samo sa zlatnicima. Primjerice, Cobru 427 sam platio 180 GC, a tih 180GC sam zaradjivao puna 3 mjeseca!

Sto je jos gore, ima jedan bug koji nije tu naveden, a koji je mozda i najgori od svih, a dogodio se meni. Dakle, imao sam u jednom prvenstvu sve rijesene evente osim time trialova. Kad sam i te rijesio, trebao sam dobiti dvadesetak GC i do dana danasnjeg se nisu pojavili. I tako u dva prvenstva. fpalm1

Inace, upravo sam probio 100 sati u igri. Kad bi bar za takvo sto dobio GC hmm
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #34 u: Kolovoz 27, 2013, 18:23:58 »
Da ima igra mana, no unatoč tome je i dalje čudo za igru na mobitelu i to još free (više-manje)
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #35 u: Rujan 01, 2013, 18:22:38 »
Prestal igrat igru, vidim Shimmy ti aktivan do bola...
Živcira me povremeno trzanje, kada je više autiju na ekranu.
Baš me zanima kak se igra na S4 ponaša. Čak je situacija sa iPhone 4>S3.  kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #36 u: Rujan 01, 2013, 18:49:05 »
Koliko sati ste ulupali u igru?
i meni trzaka, nekad zna biti bolno i za oci, a citao sam na google play trgovini dosta sgs3 korisnika zalilo na trzanje, pad frameova i slicno. Zanimljivo i rastuzujuce koliko je android platforma u tom segmentu (optimizacije) jadna.

Frend mi ima bolji mobitel od moga, neki Samsung iz galaxy serije i igra mu uopce nije podrzana?!?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #37 u: Rujan 01, 2013, 18:58:52 »
Meni ne trza baš. Tj, ne trza uopće od kad sam u švedskoj. Sad ne znam zbog čega je jer moje igranje ovdje se poklopilo sa zadnjim updateom pa sad je li do updatea ili toga što je ovdje hladnije - igra bi mi trzala samo kada bi mi se mobitel strašno zagrijao nakon igranja nekoliko utrka, no ovdje se ni blizu ne zagrijava koliko je prije - sad opet, jel to zato što je ovdje temp oko 20 stupnjeva ili su optimizirali nešto, ne znam stvarno.

Ja imam negdje oko 50 sati, blizu 50 i da, aktivan sam skroz  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #38 u: Rujan 03, 2013, 20:33:09 »
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #39 u: Rujan 03, 2013, 21:11:38 »
Ali ni ti ni ja necemo imati nijednoga jer ce kostati po 200-300 zlatnika fpalm1

Tako je bilo sa Shelby updateom, bolje da se uhvate rjesavanja problema s ingame placanjima i nagradama.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #40 u: Rujan 03, 2013, 21:42:04 »
da fakat, vrlo vjerojatno. Ali gle, sumnjam da će to "rješiti", jer koliko sam vidio i lov i zlatnici se mogu kupiti za prave novce i na to valjda i ciljaju - najekskluzivnije aute plati. Ali ne mogu ih kriviti, teško da je takva igra u potpunosti free, i ovako daje jako puno za ništa novaca  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #41 u: Rujan 08, 2013, 17:15:59 »
Ni slučajno nemojte updejtati RR3, imajte dostojanstva! :P (ozbiljan sam)

Citat:
If v1.3 is the nail in the coffin, v1 3.5 is like spitting on the dead corpse's face
  cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #42 u: Rujan 08, 2013, 17:30:42 »
Šta kako zašto?
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #43 u: Rujan 08, 2013, 18:04:07 »
Ako imaš vremena, evo ti link pa čitaj postove na FM forumu, tu negdje počinje cer1njo

Coming Soon to Real Racing 3! - The Porsche Update (1.3.5) - Page 34

Uglavnom, bio sam u pravu kad sam napisao post-dva prije kadt1kažem Ne samo to, nego su još smanjili nagrade i xp bodove, i tko zna što još, sad ću počet čitati. A pazi koliko topica na temu updatea: Real Racing 3
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Wulf

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #44 u: Prosinac 05, 2013, 20:51:17 »
Krenuo i ja u igru  :P
Kaj se može logirati samo putem facea? :(
ne želim da mi piše guest, a neda mi se prek facea

EDIT: riješeno šofe1
« Zadnja izmjena: Prosinac 05, 2013, 23:00:52 od Wulf »