Autor Tema: Real Racing 3  (Posjeta: 53711 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #75 u: Kolovoz 12, 2014, 23:04:41 »
Igra tko ovaj novi update?



Ja krenuo danas :)
Sutra je novi stage hehe
Isplati se za hrpu golda i na kraju R8ica

EDIT: popizdio :l
Mislim da ne bum vise vozio.. neda mi se ulagat previse u njega a tak ionak ga ne bum vozio... ali bi ga vozio jer bi ostali svi upgradei. Al ga svejedno ne bi kupio kad bi dosao do njega... sad nemam sanse protiv Aventadora i slicnih jer je zadatak ne power slideati i jos pobijediti treba. A peru me na ravnici sam tak :(
I kupio sam M3 GT2 ALMS 8)

Kak vi stojite?
« Zadnja izmjena: Kolovoz 17, 2014, 00:26:48 od Wulf »

Offline Cole™

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #76 u: Listopad 22, 2014, 16:13:41 »
Nisam igrao zadnjih 2-3 tjedna, ali dosta je igra izmjenjana...
I od evenata i od drugačije posloženog i ušminkanog UI-a.

Igrate, napredujete?
Mislim napisat veliki osvrt na igru, kojem bi ju smjestio u odigrane igre za ovu godinu i RR3 mi je možda i najveće iznenađenje...
Sigurno po pitanju igrivosti, kvaliteti i zabavi. Najvažnije od svega, da ju ne gledam kao handheld igru, nego kao potpuni racing naslov koji stoji uz bok FM i GT serijalima...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #77 u: Listopad 22, 2014, 18:12:54 »
Prestao igrati nakon osvojene Zonde.  shy1

Prije pisanja pročitaj (ponovno) moj osvrt u uvodnom postu iz travnja 2013., kad je igra bila stara dva mjeseca.

Pojavila se igra koja ima još bolju fiziku od ove - CarX Drift Racing (kojeg sam također prestao igrati zbog manjka interesa). Totalno drugačije od RR3, jedino što ih spaja je vožnja auta. Koncept je potpuno drugačiji, a uz modifikacije postavki, može se zaista namučiti s osvajanjem najbolje nagrade. No preporučujem svakako svima koji vole racing igre na "smartphoneu".
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #78 u: Listopad 22, 2014, 19:05:04 »
Budem pogledao da.
To besplatno?

  sm1jeh
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #79 u: Listopad 22, 2014, 19:15:15 »
Tako je, besplatna je - tim bolje. Ima lite verzija koja je objavljena par mjeseci ranije od 1.0 verzije. Odlično je optimizirana, na mojoj se kanti vrti vrlo dobro i na high grafici, ostao sam iznenađen.

Savjet ako budeš skidao: upgradeaj postojeće aute i kupuj nove jer ti se onda otključavaju eventi na kojima zarađuješ podosta više od početnih, koliko, 10 tisuća cr. Odličan izbor auta, no ima samo tri staze, a dosta dugo vremena ćeš se zadržati na jednoj dok ne kupiš drugu. Ali dobro, i RR3 ima svojih mušica.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #80 u: Listopad 22, 2014, 19:16:20 »
Mislim da ću samo probat, bar za ovu godinu.
Previše toga imam na lageru...

  shy1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #81 u: Listopad 31, 2014, 23:24:37 »

Pojavila se igra koja ima još bolju fiziku od ove - CarX Drift Racing

skida se  kuul
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #82 u: Studeni 01, 2014, 01:28:57 »
Ja igrao... fakat je teska... malo frustrira.
Ali mislim da je to do mene cer1njo
Post results

Offline Cole™

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #83 u: Studeni 01, 2014, 04:39:38 »
Ljudi moji, ja vam nemogu opisat koliko sam si zakomplicirao život s ovim natjecanem koje sam već jedanput izgubio zahvaljujući neimanju vremena.
Kada uđem u natjecanje imam pet dana za završit ga. U drugom pokušaju, sam tri dana zaboravio na igru, što je skoro pa nedopustivo.

Jer sam zadnjih 24 sata morao igrat svaki put kada bih popravio automobil, osvojio sam preko sto zlatnika i utukao u auto preko 200 000 novaca i preko 100 zlatnika.
Na kraju me automobil skupo došao, no potrošio sam resurse/nagrade samo ovog eventa, takod a sam osvojio Audi R8 prije vremena.







Osvojio sam natjecanje sa 23/35 upgradeom.
Daleko natježe je bilo ostvarit da uđem u cilj u rikverc na Laguna Seci u jednom jedinom krugu utrke.
Te kada nisam smio proklizat ni izletit van staze u Le Manseu. Što je bilo nemoguće teško, budući da sam imao osjetno jače protivnike.

Za kraj sam očekivao puno teži challenge. Morao sam preteknut za krug sva vozila u sedam krugova, što sam na kraju napravio potpuno uvjerljivo i riješio već u petom krugu.
Ja vam nemogu opisat koliko sam ponavljao challenge u Le Mansu. Jedno tri sata sam samo to igrao, a problem je što nakon svake tri utrke popravak traje 2,50 h.
Igrao sam na poslu, budio se svakih tri sata i radio čuda da bi u zadnjih 45 minuta osvojio cijelo natjecanje.

Svršavanje i posebna perverzija je bila utrka gdje moram odvozit prvi krug iza svih, a u preostala dva pobjedit sa ni manje ni više Koenigsegg Ageraom R.
Jedva čekam napisat konkretne dojmove od igre, jer je igra čudo. A mislim da sam tek zagrabio. Sreća da na iPhone 5S radi besprijekorno.



CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #84 u: Studeni 01, 2014, 11:19:03 »
Still a long way to go, son.
Meni Laguna i rikverc nije bila tak teska zapravo... Ali neznam di sam tocno stao, ali sam izgubio zivce.. pogotovo na LeMansu.. odvozim sve super i onda pred kraj izletim, l00d sam bio. Dosao sam i ja do Agere al se ne sjecam dalje.. svaka cast kaj si osvojio. Jesi dosta potrosio, ali s obzirom kolko dojde, mislim da se isplatilo. Meni se nije dalo, razloge sam prije naveo sm1jeh
Ja vec dosta dugo nisam igrao jer sam na CivIV i GT2 sad hehe
Tu i tamo zaigram. Zadnje ke sam kupio je bio Merc SL65 AMG Black Series, ali proklizava ko lud
Jel igras multilplayer?
Godspeed Cole thumbs1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Real Racing 3
« Odgovori #85 u: Studeni 01, 2014, 11:44:07 »
Sad se i meni igra a baš od svih igara, ove nema na Win Phone  cry1

Inače DogZy - onu drift sam ekspresno uninstalirao. Ne znam po čemu je vozni model bolji, tj znam na što ciljaš ali ono ne da pretjeruje sa proklizavanjem nego nema veze sa zdravom pameti. Stavio sam čak osjetljivost na najmanje ali i dalje je nevozljivo
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #86 u: Studeni 01, 2014, 13:49:14 »
Onda dobro... nisam ja cer1njo
Fakat je tesko i osjetljivo je u pijzdu matejinu

Offline DogZy

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #87 u: Studeni 01, 2014, 17:45:26 »
Sve to stoji, post sam pisao dva dana od skidanja igre pa sam bio pod dojmom.
Taknes gas u prvom zavoju Silverstonea i nema povratka. To i mene iritira. Na smanjenju osjetljivosti se puno dobije na osjecaju voznje, jer po pocetnim postavkama ono je gore od onih iz teme najgore voznje u neracing igrama.
Treba poprilicno vremena da pohvatas konce kako se u toj igri vozi, ali kad naucis, zabavno je i (mene) tjera da odvozim za zlato jer je jako, jako tesko pogoditi sve zavoje. Veliki plus je sto se moze dosta bitnih stvari podesiti, od voznog modela, zvuka pa do grafike.

Sad kad povucem paralelu s RR3, njegov vozni model je simplificiraniji od ovog, a opet je dobar. Ni jedan ni drugi nisu savršeni, ali kad bi se rjesila stvar s proklizavanjem u CarX Drift Racingu, igra bi bila strava.

@Cole
Koliko dodje Agera R u tvojoj verziji igre? U mojoj je 800 zlatnika. U teoriji, mogao sam ju kupiti jer sam do sad u igri sakupio 1093 zlatnika. Navratim svaka dva tri tjedna u igru, da odvozim F1 i Zondu po Mt. Panorami i to je to. Ne znam kako je kod vas, ali kod mene su Zonda R, svi Koenigseggi i Bugatti zakljucani. Primjerice, za Ageru R mi fali 19 zlatnika u Zenith Series, 25 u Speed Demons. Da do tih natjecanja uopce dodjem, moram kupiti Huayru, CCXR ili Ageru i rješiti supercar elites. Da mi das godinu dana samo za igranje, ne bih to stigao :P
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Cole™

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #88 u: Studeni 01, 2014, 18:25:28 »
Neznam, no moja R8-ica ovako da se uzme dođe 250 zlatnika.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Real Racing 3
« Odgovori #89 u: Studeni 05, 2014, 20:20:07 »
Stigao novi update! Bacajte se na posao šofe1


U novom updateu nude se Talijanske strasti.. I tako dalje... Neznam kak da dalje pišem... long story short, LaFerrari i Maserati MC Stradale
I također novi event pod nazivom Marquis. Gdje morate zadovoljiti perverznog Aladina sa svojom vožnjom u njegovom autu(ZL1) kroz razne evente sljedećih 10 dana... Ako ne uspijete, sve će vam uzeti što imate, uključujući i vašu nevinost i vaše R$ i zlatne kacigice i sve buraz kad ti kažem!!
I naravno njegov ZL1 koji imate i upgradeat vam ostaje  sm1jeh

Nagrada je