Autor Tema: Ritam Grada  (Posjeta: 3504 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Ritam Grada
« u: Travanj 26, 2013, 09:01:19 »
Neznam di da stavim, a neću stavljati u neki topic da ne spamam..

Ugl, cura mi radi PR i promotorica je za njih, tj ovog birca/kluba Ritam Grada.

http://www.facebook.com/events/497733390293414/?ref=22

Većina Vas ima face pa možete pogleati i poanta ovoga je.. (Čitaj sljedeći red)
Ako negdje izlazite možete dojti u Ritam Grada ako već niste bili i zanima vas kaj je to. But wait! Theres more!!
Ko je zainteresiran može mi se javiti prek PM da ga se stavi na popis i kad dojde tamo dobije kupon na ulazu i piće dobrodošlice može podići na šanku. Radi se o ovoj Suboti, 27. Travnja
Wooooo!!  cer1njo :P

Znam da ne izlazite previše ko ni ja  cer1njo
ali slobodno šerajte, ako znate nekoga ko bi išao. Ako vam netko od prijatelja želi ići, možete se slobodno javiti ovdje i dalje se bumo dogovorili.
Ovo je sa njihove stranice...

Pozivamo sve one koji uživaju u fotografiranju, poziranju, uređivanju sebe i fotki da dođu i osvoje bocu + V.I.P. mjesto za sebe i ekipu!
Svi koji su upoznati s Instagramom, znaju njegove cari i mogucnosti, a opisuje ga jedna rijec - zabava! Cilj je napraviti sto bolju fotku u Ritmu Grada i uploadati je na Ritam Grada fan page ---> #ritamgrada
NAJBOLJA FOTKA osvaja nagradu za sljedeću subotu!

*Oni koji nemaju Instagram ili nisu upoznati s aplikacijom, a zainteresirani su, nase domacice pobrinut ce se da Vam ga besplatno downloadaju na Vas mobitel, a zabava moze poceti! ;) (looooool)


★ Subota 27.4.2013. @ Ritam Grada, Gajeva 2, na Trgu Bana Josipa Jelačića (bivša Tantra), Zagreb
★ Start: 23:00
★ Dj Z'Spin
★ RnB, Hip-Hop
« Zadnja izmjena: Travanj 26, 2013, 09:03:25 od Wulf »