Autor Tema: Call of Duty: Ghosts  (Posjeta: 31100 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luckyluke

Call of Duty: Ghosts
« u: Svibanj 04, 2013, 13:06:24 »


Developer: Infinity Ward
Izdavač: Activision
Datum izlaska: 5. studeni 2013.
Platforme: PC, X360, PS3, next-gen konzole

Novonajavljeni Call of Duty koji mnogo obećava. Glavna novost je novi engine (nagađa se UT4), koji će nakon mnogo godina nasljediti zastarjeli IW engine. Najavljuje se potpuno nova priča, gameplay i likovi. Trebalo bi ovo biti osvježenje serijala na koje se jako dugo čekalo.

Mislite li da ovom igrom mogu ponovno vratiti ugled koji je imao u vrijeme prije ovih posljednjih ispljuvaka ? Nadam da će napraviti radikalne promjene na polju gameplaya koji stagnira jedno duže vrijeme. Bilo bi jako lijepo vidjeti i neka poboljšanja u AI-u i fizici koji su također u banani. Neka u multiju izbace one gluposti koji se jedino mogu svidjeti predškolskoj djeci i pozabave se balansom.

Tek kad te elementarne stvari riješe koje koče serijal možemo se dalje razgovarat.

Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #1 u: Svibanj 04, 2013, 13:12:30 »
*zastarjeli Quake 3 engine

Popravljeno. cer1njo

Puno posla imaju, između ostalog treba popraviti usranu detekciju, tj. ogroman hitbox koj registrira onu kocku oko glave ko headshot, tj. dok pukneš liku kre glave registrira headshot. Uglavnom - te takve gluposti treba popraviti.

Usporiti instantni iron sight, popraviti onu glupost kaj metki idu svud samo ne napred dok je protivnik na 2 metra (tj. dok mora biti instantno pokošen) dok se ne koristi iron sight, konačno stestirati u beti balans itd. itd.

Jako puno glupariji ima, al ne polažem apsolutno nikakve nade jer mislim da ovo bude više manje isti vrag na novom engineu aka bolja grafika.

Offline Thergothon

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #2 u: Svibanj 04, 2013, 14:05:14 »
Novi engine s tehničke strane bude sigurno unesel potrebnu svježinu u serijal. SP kampanja bi trebala dosta profitirati. Pogotovo AI koji do sada nije bio loš, nego jednostavno nepostojeći. MP vjerojatno i dalje bude bez glave i repa po pitanju killstreak nagrada i općenito balansa, a to bi se još dodatno moglo uništiti ako pokušaju konkurirati BF-u s vozilima ili ogromnim mapama. Nadam se povratku onog prvobitnog FPS iskustva (uz napredak koji novi engine ima za ponuditi, pogotovo hit detekcija) gdje je glavni fokus na igračevom skillu i njegovom oružju, bez gomile pizdarija kojima jednostavno nije mjesto u kompetitivnim modovima.

Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #3 u: Svibanj 04, 2013, 14:07:11 »
LOL na zadnju rečenicu, znaš i sam da se to ne bude desilo. Svaki điđa mora imati botove da ubijaju za njega - zato je i tak popularan COD.

Offline Thergothon

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #4 u: Svibanj 04, 2013, 14:13:28 »
To je samo nada, a nada je...

Nemaju razloga mijenjati dobitnu taktiku sve dok prodaja ne padne, a svake godine smo svjedoci suprotnog scenarija.


Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #5 u: Svibanj 04, 2013, 14:15:00 »
« Zadnja izmjena: Svibanj 04, 2013, 15:27:00 od Cole »

Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #6 u: Svibanj 04, 2013, 14:24:28 »
E da, OBAVEZNO moraju popraviti animacije kretnji likova jer su UŽASNO zastarele i likovi se tak nelogično kreću da to nisu istine.

Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #7 u: Svibanj 04, 2013, 14:41:07 »
Evo, leakal je official cover!


Offline Iceman

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #8 u: Svibanj 04, 2013, 15:26:44 »
Ne znam ...... nisam ni malo nahajpan što se tiče CoD-a. Ustvari već se cca 3 godine distanciram od bilo kojeg CoD-a. Zadnja 2 naslova koja sam odigrao su MW1 i MW2. Black ops 1 i 2 te MW3 nisam ni taknuo.
Osim što je iz godine u godinu to ista igra samo na drugim mapama, jednostavno mi je pun k...... modernog ratovanja.
Em laseri, bacači granata pa ove điđe pa one ... strašno.

Nikad neću zaboraviti kada sam na tada živom PcPlayu čitao najavu za CoD 2. Isuse pa slinio sam nad onim slikama. To je tada bila igretina.
Potajno se nadam već 2 godine da će se developeri odlučiti ponovno za WW2. Mislim da bi to bio pun pogodak u borbi protiv BF serijala. Naravno da treba napraviti radikalne promjene i u samoj igri (koje ste naveli u svojim postovima iznad).

Uglavnom što se tiče Ghosta trenutno me uopće ne interesira. Mogu reći da kako je umro CoD (barem meni) tamo negdje oko MW1-MW2 umrla je u meni želja za FPS igre. Danas me neki drugi žanrovi više interesiraju.

Offline Cole™

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #9 u: Svibanj 04, 2013, 15:27:13 »
 cer1njo
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline ManTheRamparts

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #10 u: Svibanj 04, 2013, 15:34:52 »
Da, moraju popraviti užasan spawn point sistem koj je uvjerljivo najgori u fps žanru. Halo 4 bi svima trebal biti uzor po tome pitanju.

Offline Thergothon

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #11 u: Svibanj 21, 2013, 21:28:35 »
Official Call of Duty: Ghosts Reveal Trailer

Offline the_prodigy

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #12 u: Svibanj 21, 2013, 21:55:10 »
Ocekivano za next gen naslov, bolje izgleda nego prethodnici, ali npr. eksplozije mi jos uvijek izgledaju uzasno.. Prica uvijek ista, America is crippled, revenge, nja nja nja. Zanima me multiplayer.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline Punisher

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #13 u: Svibanj 21, 2013, 22:03:50 »
PAAAAAS, ako mi cucak pogine dok budem igrao, dižem activision u zrak.

Offline Kole

Odg: Call of Duty: Ghosts
« Odgovori #14 u: Svibanj 22, 2013, 02:42:50 »
This story looks like its going to be extremely sad if that dog dies. True  cry1 cry1 cry1

Itko zna pjesmu iz trailera ?