Autor Tema: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja  (Posjeta: 24751 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #15 u: Svibanj 21, 2013, 19:53:33 »
Novi COD...

Offline Iceman

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #16 u: Svibanj 21, 2013, 20:10:42 »
Brijem da bi i ja uzeo novi Xbox. Ali u mom slučaju sve ovisi o jednoj igri, a to je Forza5. Također kompatibilnost sa volanima je bitna. Sportske igre su samo plus koje je gušt igrati na konzoli.

Offline LukaM 110

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #17 u: Svibanj 21, 2013, 20:12:33 »
Forza mi izgleda predobro, mislim da ce ovo totalno unistiti gt6. Kad su poceli nabrajat max payne, vec sam pomislil da budu predstavili gta V na next genu, ali i ovaj quantum brake izgleda jako zanimljivo. Cod mi je cudan. Sve to ima strasno povecan broj poligona i hrpu novih tehnologija, ali izgleda usrano i isprano. Mogla bi bit zanimljiva ova spielbergova halo serija. thumbs1

Offline Kole

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #18 u: Svibanj 21, 2013, 20:18:39 »
XBOX izgleda jako dobro i primamljivo. Vidjet ću još PS4 na E3 pa odlučit šta uzet. Treba preko ljeta nać neki posao pa da se zgrne para

Offline Iceman

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #19 u: Svibanj 21, 2013, 20:20:15 »
Prezentacija je kraće trajala, ali mi je ispala bolja od prezentacije PS4. Jedino u cijeloj toj prezentaciji mi se nije svidio izgleda nove konzole. Iskreno izgleda glomazno. Ljepši je 360. Ali izgled je najmanje bitan.

Offline LukaM 110

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #20 u: Svibanj 21, 2013, 20:27:16 »
Postal bu i ovaj manji s vremenom kako tehnologija napreduje thumbs1.

Offline Iceman

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #21 u: Svibanj 21, 2013, 20:28:19 »
Iako nažalost ništa od gameplaya, a ovo povezivanje sa TV-om i ostale điđe miđe je ionako vezano uz USA

Offline CROKiXi

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #22 u: Svibanj 21, 2013, 20:28:44 »
Meni se baš sviđa takav dizajn, jednostavan . Mislim da bi ovo mogla biti moja nova konzola nakon davno zaboravljenog PS2, naravno sve ovisi o $$$$...
Dajte malo vise detalja...
Kad izlazi, specifikacije, sto je sve najavljeno, sto je s Forzom?
Xbox One ima 8-jezgreni procesor, 8 giga RAMa, 500 GB hard drive, Blu-ray čitač, redizajnirani kontroler i novi Kinect koji dolazi u paketu s konzolom. Konzola izlazi krajem ove godine.
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Thergothon

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #23 u: Svibanj 21, 2013, 20:37:43 »
Ravnodušan sam, polovicu raspoloživog vremena su potrošili na nove mogućnosti i interakciju s TV-om.
Možda bi mi bilo zanimljivo kad bi te usluge bile dostupne i u našoj vukojebini, ali neće biti kao ni dosad jer xbox kod nas još uvijek nije službeno podržan.

Dizajn konzole mi djeluje dosta retro, ali to me najmanje zanima.
Kontroler odlično izgleda, a najavljene promjene još bolje zvuče, pogotovo ono za triggere.

Pohvalno je što nam spremaju čak 8 novih IP-ova. Vjerojatno nešto od toga otpada i na kinect gluposti, ali svejedno...
Forza očito dobiva i gradske staze, posljedica propadanja bizzare creationsa čije alate su naslijedili, pošto je na njih prava imao Microsoft.

Brzo i praktično djeluje ovo s glasovnim naredbama, ali ipak me najviše igre zanimaju. Čeka se E3 za neke konkretnije dojmove.
Kinect će dolaziti u paketu s konzolom, tak da vas microsoft može špijunirati dok masturbirate  thumbs1 cer1njo
« Zadnja izmjena: Svibanj 21, 2013, 20:40:35 od Thergothon »

Offline Praetorian

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #24 u: Svibanj 21, 2013, 21:06:54 »
Sad je pitanje šta je bolje uzet, novi Box ili Playstation.
Teška odluka...

Offline Iceman

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #25 u: Svibanj 21, 2013, 21:12:59 »
Kod mene će uvijek, ali baš uvijek PC biti primarna "konzola", a odluku hoću li kupiti PS4 ili XBox One ovisi isključivo o ekskluzivama za navede konzole. Zasada je XBox u prednosti zbog Forze5.
I na kraju konzola me isključivo zanima zbog igranja, a ne zbog povezivanja sa TV-om, Skypom, gledanje filmova ili serija. To sve mogu i sada sa PC-om.

Offline Thergothon

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #26 u: Svibanj 21, 2013, 21:39:28 »
There’s one feature of Xbox One from which we can infer quite a few conclusions: You can install any game from the disc to the console’s hard drive, and then play that game whenever you like without having to put the disc in.

 Wired asked Microsoft if installation would be mandatory. “On the new Xbox, all game discs are installed to the HDD to play,” the company responded in an emailed statement. Sounds mandatory to us.

 What follows naturally from this is that each disc would have to be tied to a unique Xbox Live account, else you could take a single disc and pass it between everyone you know and copy the game over and over. Since this is clearly not going to happen, each disc must then only install for a single owner.

Microsoft did say that if a disc was used with a second account, that owner would be given the option to pay a fee and install the game from the disc, which would then mean that the new account would also own the game and could play it without the disc.

 fpalm1
« Zadnja izmjena: Svibanj 21, 2013, 22:06:22 od Thergothon »

Offline DogZy

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #27 u: Svibanj 21, 2013, 22:17:52 »
Trebam sam pogledati replay konferencije jer mi je nevjerojatno kako vecina na nasem forumu misli kako je Xbox super, dok na drugim forumima govore kako nije.

Da me se krivo ne shvati, ne govorim protiv vas, niti protiv ljudi s drugih foruma, vec eto, ne znam sto bih mislio.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Jack-Darkman

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #28 u: Svibanj 21, 2013, 22:18:27 »
Kad će točno izać box? Malo prije Božića? (Europa)

Offline Jack-Darkman

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #29 u: Svibanj 21, 2013, 22:19:34 »
Da me se krivo ne shvati, ne govorim protiv vas, niti protiv ljudi s drugih foruma, vec eto, ne znam sto bih mislio.

Ti ćeš ionako kupit PS4  kava1