Autor Tema: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja  (Posjeta: 24669 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #30 u: Svibanj 21, 2013, 22:24:40 »
Nisu imali muda uživo objaviti da će se za reaktivaciju korištenih igara na drugoj konzoli morati plaćati naknada  kava1

Datum izlaska nije preciziran, uglavnom, krajem godine...

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #31 u: Svibanj 21, 2013, 22:25:19 »
JD i hendrix su nazad  ;D hug1

Nisam gledao predstavljanje na žalost, nisam bio doma, ali gledam slike i ove 2 stranice teksta i za sada imam za reći par stvari.

1. Izgled konzole na slici mi je malo čudan, nekonvencionalan ali sviđa mi se retro štih i jednostavne linije

2. Svi hvale kontroler no na ovoj slici na prvoj stranici mi ne izgleda ništa extra, dapače, potencijalno i manje ugodan od ovog za 360 koji je savršen što se tiče ergonomije, no vidio sam jednu sliku iz jednog kuta i ne mogu o tome sudit baš, samo dojam.

3. Fala qrcu da su konačno maknuli onu plastiku na D-Padu između smjerova, jedina, ali baš JEDINA mana prethodnog kontrolera.


EDIT:

E da, i jesu li objasnili zašto xbox one? Baš me zanima
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline DogZy

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #32 u: Svibanj 21, 2013, 22:34:15 »
Ti ćeš ionako kupit PS4  kava1

Vidoviti Milan, ups pardon, Vidoviti JD.



Svidja mi se dzojstick, jako je lijep i cini se da ce jos bolje lezati u rukama od proslog zbog velicine i ergonomije.

Sad se bacam na videe po yt da vidim sto je bilo. Volio bih da imam mogucnost vidjenja unaprijed, bas kao i JD, no onda bih sve znao i bilo bi mi dosadno. JD, nadji si bolju zanimaciju.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Jack-Darkman

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #33 u: Svibanj 21, 2013, 22:44:04 »
@DogZy- Planiram ti poklonit Xbox 360 i FM4 kad izađe One i FM5  thumbs1

Offline Thergothon

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #34 u: Svibanj 21, 2013, 22:48:31 »
E da, i jesu li objasnili zašto xbox one? Baš me zanima

Spominjalo se da će biti nešto kao tri operativna sustava u jednom, vjerojatno zato...

Offline DogZy

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #35 u: Svibanj 21, 2013, 23:00:05 »
Cim nisu rekli koji tip memorije je u novom boxu, zna se da nije GDDR5...

A nece im toliko niti trebati, mozda sve to bude glatko islo. Sve mislim da se previse okrecu nekim drugim medijima i funkcionalnostima s istima pa otuda takva memorija.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #36 u: Svibanj 21, 2013, 23:00:44 »
znalo se otprije da će biti ddr3.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #37 u: Svibanj 21, 2013, 23:13:30 »
Spominjalo se da će biti nešto kao tri operativna sustava u jednom, vjerojatno zato...

grazie
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline hendrix

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #38 u: Svibanj 21, 2013, 23:24:51 »
Mislim da je napokon doslo vrijeme da Forza bude no.1 i da napravimo prava prvenstva i klub ovdje kojim cemo pokorit svijet   šofe1 

Pogledajte ovu ljepotu  ave1

Forza Motorsport 5 Xbox One Announcement - YouTube
« Zadnja izmjena: Svibanj 22, 2013, 00:03:21 od hendrix »
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline the_prodigy

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #39 u: Svibanj 21, 2013, 23:47:58 »
Počele su sprdačine  sm1jeh





Unveiling Xbox One






CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline hendrix

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #40 u: Svibanj 22, 2013, 00:03:59 »
PS fanboyevi vjerojatno :)
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline DogZy

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #41 u: Svibanj 22, 2013, 00:04:47 »
Ja konkretno cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline hendrix

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #42 u: Svibanj 22, 2013, 00:10:40 »
Haha onda si brz :) Istina da se moze puno sprdacina na to napravit. I mene je iznenadilo ime. Ali iskreno meni su fora ovakve zezancije,jedino sta me stvarno zivcira su djecja prepiranja. I Xbox i Ps 4 ce bit velike konzole i velik novitet. Bas sam gledao malo igrice 1998. i tadasnji PS 1 koji mi je bio vrh kao klincu i kojeg sam obozavao i danasnji gaming i grafiku,nevjerojatno. Strah me i pomislit sta ce bit za 10 god...
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Thergothon

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #43 u: Svibanj 22, 2013, 00:46:44 »
Izgleda da i dalje koriste XID tj. mogu prekrižiti korištenje T500rs na novom boxu  fpalm1

Offline Thergothon

Odg: Otkrivanje next-gen Xboxa 21. svibnja
« Odgovori #44 u: Svibanj 22, 2013, 00:56:14 »
Jao, kakva banda pokvarena. Nabijem ih, nema ni teoretske šanse da razmislim o kupovini.
Ne, nisam fanboy - posjedujem skoro sve konzole koje su izašle u zadnjih 15 godina, to dovoljno govori  kava1

http://kotaku.com/you-will-be-able-to-trade-xbox-one-games-online-micros-509140825

Here's how the system works: when you buy an Xbox One game, you'll get a unique code that you enter when you install that game. You'll have to connect to the Internet in order to authorize that code, and the code can only be used once. Once you use it, that game will then be linked to your Xbox Live account. "It sits on your harddrive and you have permission to play that game as long as you’d like," Harrison said.

But what if you want to bring a game disc to a friend's house and play there? You'll have to pay a fee—and not just some sort of activation fee, but the actual price of that game—in order to use a game's code on a friend's account. Think of it like a new game, Harrison says.

"The bits that are on that disc, you can give it to your friend and they can install it on an Xbox One," he said. "They would then have to purchase the right to play that game through Xbox Live."

"They would be paying the same price we paid, or less?" we asked.

"Let’s assume it’s a new game, so the answer is yes, it will be the same price," Harrison said.


http://kotaku.com/xbox-one-does-require-internet-connection-cant-play-o-509164109

Kotaku: If I’m playing a single player game, do I have to be online at least once per hour or something like that? Or can I go weeks and weeks?

Harrison: I believe it’s 24 hours.

Kotaku: I’d have to connect online once every day.

Harrison: Correct.
« Zadnja izmjena: Svibanj 22, 2013, 00:59:29 od Thergothon »