Autor Tema: Xbox One  (Posjeta: 60258 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Xbox One
« Odgovori #75 u: Lipanj 19, 2013, 23:33:46 »
Siguran sam da je Microsoft od samog početka imal spreman ovaj rezervni plan.
Probali su... ako ide-ide, ako ne-ne i kaj je najgore nakon ove objave su ispali pozitivci i opet osvojili srca gaymera diljem svijeta  cer1njo


Offline doktor1

Odg: Xbox One
« Odgovori #76 u: Lipanj 20, 2013, 00:31:17 »
Probali su... ako ide-ide, ako ne-ne

Ovo je ja mislim najbitnije. Htjeli su povećat pljačku korisnika jer im nikada nije dosta! Sony ih je pokušao prestrašit, sa svojom isto vjerovatno promjenjenom politikom u zadnji čas i to je uspio...

Offline LukaM 110

Odg: Xbox One
« Odgovori #77 u: Lipanj 20, 2013, 08:05:40 »
Zivjeli mi koji smo spremni pljuvat po svemu cer1njo hug1 p1va
Tek sam se zbudil i dan mi je vec super! ;D

EDIT:
Citam malo sad po netu reakcije i mogu reci samo da su ljudi cudni. Mislim neznam kaj zele uopce. Svi oni koji su pisali clanke o tome kak drm ne valja i tak to sad cvile kak ni ovo nije dobro. Mozemo posudjivati igre isto kao i dosada, ali im sada smeta sta ih vise necemo moci djeliti sa onih 10 clanova familije. Jasno da postoji jos problema s konzolom i da nije sad sve perfektno, ali cinjenica je da je microsoft promijenio sve velike stvari zbog kojih su ljudi prigovarali. Niti je konzola vise vezana za internet, drm je maknut i vise nije region lockana, da je tako najavljena od prve nitko nebi prigovaral, a sad svima smeta i najveci argument im je da microsoft ovo ne radi zbog nas nego zbog love. Aleluja! Sad ispada da ostale firme spustaju cijene jer ih zabravo duboko u srcu boli ako nas muzu pa se trude biti sto bolje.

Cinjenica je da da je ovo naprevljeno samo zbog novaca, ali ipak su priznali pogresku na vrijeme i spasili stvar umijesto da su krenuli tako dalje bez obzira na nas jer treba uzeti u obzir da bi se xbox prodaval jako dobro i bez ove promijene.
« Zadnja izmjena: Lipanj 20, 2013, 15:14:42 od LukaM 110 »

Offline ManTheRamparts

Odg: Xbox One
« Odgovori #78 u: Lipanj 20, 2013, 15:14:53 »
Malo si mislim, brijem da je sve to pomno isplanirano samo da uvale jebeni Kinect jer su s tim glupostima JAKO dobro skrenuli pažnju od Kinecta. Sad treba po njemu jako srati. Buuuuuuuuu!!!!!

Offline Thergothon

Odg: Xbox One
« Odgovori #79 u: Lipanj 20, 2013, 15:40:21 »
Microsoft i Sony surađuju i rade diverzije da skrenu pozornost gamerima na "nebitne stvari" i na kraju proguraju zlokobne planove za koje nitko ne mari, a uz to još ispadaju pozitivci jer su odustali od nečega za što su i sami znali da nikad neće zaživjeri. Teorije zavjere FTW  cer1njo
« Zadnja izmjena: Lipanj 20, 2013, 15:42:30 od Thergothon »

Offline ManTheRamparts

Odg: Xbox One
« Odgovori #80 u: Lipanj 20, 2013, 15:42:14 »
Tako je. cer1njo

Sad je još u svoj zbrki Sony krenul s naplatom online igranja = Win-Win za obadve strane. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Xbox One
« Odgovori #81 u: Lipanj 20, 2013, 15:45:43 »
Win-win-win jer treba i korisnike u tu formulu uvrstiti, koji se sad vesele ko da se Isus osobno spustil niz stepenište nebesko  cer1njo

Offline ManTheRamparts

Odg: Xbox One
« Odgovori #82 u: Lipanj 20, 2013, 15:48:02 »
A sastrane Nintendo i dalje mlati prazni slamu. cer1njo

Offline Thergothon

Odg: Xbox One
« Odgovori #83 u: Lipanj 20, 2013, 15:53:29 »
Već sam ti jučer rekel zbog čega nintendo ne mari  cer1njo


Offline the_prodigy

Odg: Xbox One
« Odgovori #84 u: Lipanj 20, 2013, 18:45:58 »
Ovo me podsjetilo na jedan dokumentarac koji sam davno gledao. Rat između Pepsi i Coca-Cole, kad je Pepsi uvijek bio "jači" napitak od CC i tamo negdje 80-tih ovi iz Coca-Cole odluče skroz promijeniti okus. Ne samo dodati novi okus tipa Cola-Light nego su normalnu Colu promjenili. Nitko živ više nije kupovao Coca Colu, pali su totalno u prodaji, Pepsi ih je bio daleko pomeo. Nakon par mjeseci Coca-Cola izbacuje vijest da se vraćaju starom okusu i izbace Coca-Cola Original ili tako nešto. Tad su pojeli Pepsi i od onda ih ovi više nikad nisu stigli u prodaji.

Ali iz Coca-Cole nikad nisu dali konkretan odgovor da li su to planirali ili ne, ko zna, možda i Microsoft radi po tom receptu  cer1njo
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline doktor1

Odg: Xbox One
« Odgovori #85 u: Lipanj 20, 2013, 19:24:12 »
Microsoft has gotten smart. The vision of a digital future spearheaded by Don Mattrick, president of Microsoft's interactive entertainment division, is still alive. I have no doubt that plans are already underway to lure gamers away from physical media. All is not lost for Microsoft. The Xbox One's original endgame is still something the company very much believes in, and here's how I think they are going to get there:

    Discounts. One of the big concerns about a purely digital future is that Microsoft has not given gamers great hope. Games on Demand, the digital versions of retail games, often are priced higher than used (and sometimes new) disc copies. Microsoft needs to work with publishers to come closer to the insidious, wallet draining Steam sales.
    Additionally, day and date digital releases should be discounted significantly. At least 10 percent (which is less than packaging, wholesale, retailer, and inventory costs for physical media) should be considered. 
    Bonuses. Gamers have shown great interest for in-game items. If Microsoft were to tie unique benefits to the digital versions of games (soundtracks, XP boosts, items, etc.), consumers would have more reason to jump on the digital bandwagon.
    Reinstate family sharing for digital purchases. If Microsoft were to offer users a choice between owning a physical disc and being able to share games with friends family, I expect we'd see people gleefully fill up their hard drives with games that couldn't be sold or traded.

Offline LukaM 110

Odg: Xbox One
« Odgovori #86 u: Lipanj 20, 2013, 19:40:55 »
To znaci da ako kupimo digitalno onda mozemo dijeliti sa onih deset clanova familije, a ako kupimo disk onda je mozemo preprodati?

Offline ManTheRamparts

Odg: Xbox One
« Odgovori #87 u: Lipanj 20, 2013, 20:24:01 »
Ovo mi je super za Steam cijene. Na PS Store-u su isto 'Steam' cijene za digitalne igre - tipa 449 do 499kn za novu hit igru. Tu su i jedni i drugi banda po tom pitanju.

Offline Jack-Darkman

Odg: Xbox One
« Odgovori #88 u: Lipanj 22, 2013, 01:19:32 »
..nemam baš vremena u zadnje vrijeme pa mi kažite, jel su što promijenili u vezi podrške za volan?

Offline ManTheRamparts

Odg: Xbox One
« Odgovori #89 u: Lipanj 22, 2013, 09:17:34 »
Ništ se ne spominje to. Vjerojatno ne bude promjene.