Autor Tema: Xbox One  (Posjeta: 60019 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Xbox One
« u: Svibanj 22, 2013, 02:01:16 »


500GB HDD, 8GB of RAM (DDR3), and an 8-core CPU. It will use Blu-ray discs, and 802.11n wireless, with USB 3.0 and HDMI in and out.
It runs "three operating systems in one." One is the Xbox OS for access to the hardware, the second is a Windows OS for web applications.
The third OS connects the two for "instant switching.


Predstavljen Xbox One, Xbox nove generacije | HCL.hr

XBOX ONE TRAILER [HD]


Ovdje nastavite raspravljati o novoj Microsoftovoj konzoli.

Offline Punisher

Odg: Xbox One
« Odgovori #1 u: Svibanj 22, 2013, 09:14:17 »
That Xbox One Reveal Sure Was A Disaster, Huh?

Ako je sve iz ovog clanka istina, konzola ce jako fejlat i microsoft ce to osjetiti,ne znam kako su si dozvolili ovakvu pizdariju kad se zna da sony nece imati tolke restrikcije.

Offline Thergothon

Odg: Xbox One
« Odgovori #2 u: Svibanj 22, 2013, 12:04:39 »
Konzola sama po sebi nije fail, ali su zato Microsoftove odluke i ograničavanje korisnika.

Odluke koje su posljedica pohlepe opravdavaju borbom protiv piratstva. Ironija je u tome što će takve odluke samo povećati stopu piratstva i nabrijati "pravednički" nastrojene hakere da ju probiju odmah nakon izlaska. Nadam se da će se do izlaska opametiti jer u suprotnom će sve završiti kao epic fail.

Odmah nakon konferencije su dionice sonya skočile za 9%  kava1

Offline hendrix

Odg: Xbox One
« Odgovori #3 u: Svibanj 22, 2013, 14:00:25 »
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline DogZy

Odg: Xbox One
« Odgovori #4 u: Svibanj 22, 2013, 17:52:07 »
Pogledao prezentaciju i mogu reci da je blagi uzas, po meni. Sve se svodi na tv, tv, tv, sport, sport, peanut butter jelly, redneckse, internet i kinect. Odlicno! Pola opcija nece sigurno raditi van US prostora... Ako i hoce, interes ce biti jako mali. Ne svidja mi se u kojem su smjeru krenuli M$-ovci, sve dalje od ultimativnog gaminga, a svojim restrikcijama i pravilima su se pokopali.

Eto na Neogafu sto se pojavilo:

 



Sto je najbolje, kad sam gledao prezentaciju, i samom mi se to pricinilo, jer ljudi ispod, koje je kamera stalno prikazivala, nisu uopce pljeskali, a kamoli urlikali. cry1 cer1njo fpalm1

"Xbox, Open IE"
"XBox, go to Amazon"
"Xbox, buy me a PS4"
"Xbox, sell yourself on ebay"
"Xbox, shutdown."

 cer1njo cer1njo




« Zadnja izmjena: Svibanj 22, 2013, 17:53:52 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Xbox One
« Odgovori #5 u: Svibanj 23, 2013, 15:55:13 »
Puno gluposti, da je bar FM5 za PS4. Ili još bolje PC.

Offline Punisher

Odg: Xbox One
« Odgovori #6 u: Svibanj 23, 2013, 19:50:00 »
^Dis, skroz sam razočaran politikom koju vode, i onda će se čudit za par mjeseci nakon konzolina launcha kako to da se tako loše prodaje, naime čak 75% ljudi je loše reagiralo na reveal, ako im to ne uđe u glavu ode xbox one vrit. Bolje im je da se opamete do E3. PS4 ga po ovome šije debelo.

Offline doktor1

Odg: Xbox One
« Odgovori #7 u: Svibanj 24, 2013, 07:44:18 »
A u pič.. materinu....

EA CTO: Xbox One architecture is “a generation ahead of the highest end PC on the market”

Kakvo pranje mozga neznalicama i preseravanje...

ZOTAC GeForce GTX TITAN AMP! Edition 6 GB

Gigabyte GTX 780 WindForce OC 3 GB

 cer1njo cer1njo fpalm1 ave1 kava1 cer1njo

Seems legit... Da, definitivno će biti generaciju ispred...  cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo

Offline doktor1

Odg: Xbox One
« Odgovori #8 u: Svibanj 25, 2013, 12:34:37 »
"Microsoft je registrirao patent čija je svrha nagrađivanje igrača achievementima za gledanje TV-a."

Promjeni program - achivement unlcoked

Makni dosadne reklame - achivemen unlocked

Gledaj TV tri sata u šutu - ach......

U pm kakva debilana

Offline Thergothon

Odg: Xbox One
« Odgovori #9 u: Svibanj 25, 2013, 13:47:59 »
Konzola bude kad-tad hakirana i pola tih gluposti bude neutralizirano, a onda se može razmisliti o kupnji ako ekskluzive stvarno budu vrhunske. Osobno sumnjam u to, veselo bude dok se otkrije da su novi ekskluzivni naslovi većinom kinect pizdarije  cer1njo


Offline Punisher

Odg: Xbox One
« Odgovori #10 u: Svibanj 25, 2013, 13:59:46 »
Da hahahah, uostalom, microsoft svojom kampanjom kao da je odlučio "mi ne želimo da se xbox one dobro proda" sva ta sranja a i dalje će live naplačivati, nada za e3 još postoji ali izgleda da će next gen biti potuno u duhu sonya. Meni doduše najviše smeta što ćemo mi PCaši opet ispaštati. :(((

Offline Thergothon

Odg: Xbox One
« Odgovori #11 u: Svibanj 25, 2013, 14:14:18 »
Možda kupim na dan izlaska, samo da priključim kinect i pokažem im iz prve ruke na kaj ih nabijem, skupa s njihovom politikom  cer1njo

Offline Punisher

Odg: Xbox One
« Odgovori #12 u: Svibanj 25, 2013, 14:46:45 »
 ave1 ave1 ave1 ave1 ave1

Offline Kole

Odg: Xbox One
« Odgovori #13 u: Svibanj 25, 2013, 16:10:06 »
 cer1njo cer1njo cer1njo cer1njo ave1 ave1

Offline Thergothon

Odg: Xbox One
« Odgovori #14 u: Svibanj 26, 2013, 12:31:09 »