Autor Tema: Xbox One  (Posjeta: 60024 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LukaM 110

Odg: Xbox One
« Odgovori #30 u: Lipanj 08, 2013, 18:20:22 »
Mene osobno ne diraju toliko sve te gluposti oko preprodaje igara jer ih ni ne kupujem rabljene niti ih preprodajem, ali smeta me ovo sa spajanjem na internet jednom dnevno. Em sto smo mi kao drzava podosta zaostali pa je pitanje moze li se uopce racunati na dovoljno brzi i stabilni internet, a osim toga ljudi znaju otputovati i na mjesta gdje interneta nema. Ja svako ljeto u vikendici na moru provedem oko 3 tjenda, a tamo nema interneta i sad to znaci da xbox nemrem sa sobom uzet. Preko toga bi na kraju i mogao prijeci jer nije da idem na more da igram igre, ali nase klimave infrastrukture me je strah.  Ahh, jebem ti forzu, da je nema uopce problema s odabirom nebi bilo.

Offline Jack-Darkman

Odg: Xbox One
« Odgovori #31 u: Lipanj 08, 2013, 21:09:25 »
  Ahh, jebem ti forzu, da je nema uopce problema s odabirom nebi bilo.



Offline LukaM 110

Odg: Xbox One
« Odgovori #32 u: Lipanj 09, 2013, 11:12:37 »



Hhahaha, da. Al nije samo forza, halo mi je isto podosta prirastao srcu pa se za sutrasnji show nadam najboljem.

Offline hendrix

Odg: Xbox One
« Odgovori #33 u: Lipanj 09, 2013, 16:36:28 »
Mene također Forza boli u srcu jako..jer znam da redovno izbacuju igricu i da uvijek puno toga novog i dobrog nudi..ah,ne znam..nadam se najboljem :/ čak bi i prošao preko sveg ostalog da daju da rade volani..
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline ManTheRamparts

Odg: Xbox One
« Odgovori #34 u: Lipanj 12, 2013, 21:40:24 »
Pročitajte pažljivo:

Xbox One Pre-Order Product Information - Xbox.com



Mislim da je trenutno u Redmondu ovakva atmosfera:


Nema te Forze koja bi me više naterala da uzmem ovo Microsoftovo smeće! Respekt prema korisnicima totalno nepostojeći!!!

Offline Jack-Darkman

Odg: Xbox One
« Odgovori #35 u: Lipanj 12, 2013, 22:04:41 »
Ma.. cigani. Nismo mi jedini koji se žale,ima nas pun k***c. Osjetit će oni nezadovojstvo korisnika.

Offline Cole™

Odg: Xbox One
« Odgovori #36 u: Lipanj 12, 2013, 23:53:46 »
To je ništa, naspram ovog.





 kava1 fpalm1 cry1 fpalm1 kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Punisher

Odg: Xbox One
« Odgovori #37 u: Lipanj 12, 2013, 23:55:26 »
Ahahaha kakvi kreteni.

Offline DogZy

Odg: Xbox One
« Odgovori #38 u: Lipanj 13, 2013, 01:17:21 »
Jos jedan cavao u lijesu za pokop...


Ovakva kompanija i ovakva politika i vodjenje, svaka im cast  ave1
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: Xbox One
« Odgovori #39 u: Lipanj 13, 2013, 06:13:23 »
@Cole - za to i govorim... Dok pažljivo ono gore pročitaš, sve ti je jasno...

Offline DogZy

Odg: Xbox One
« Odgovori #40 u: Lipanj 13, 2013, 09:54:47 »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Xbox One
« Odgovori #41 u: Lipanj 13, 2013, 10:24:13 »

Offline Punisher

Odg: Xbox One
« Odgovori #42 u: Lipanj 13, 2013, 10:25:21 »
 cer1njo cer1njo cer1njo ave1 ave1 ave1 ave1 thumbs1 thumbs1

Offline LukaM 110

Odg: Xbox One
« Odgovori #43 u: Lipanj 13, 2013, 13:26:04 »
Meni vise stvarno nije jasno kaj microsoft misli. Zabrane slobodno djeljenje igara i igranje offline (oboje dostupno na ps4), stave konzolu 100€ skuplju od ps4, a slabija je od playstationa. Ogranice nas na sve moguce nacine i vrijedjaju korisnike jer nas sve smatraju loppovima i zasto oni sad misle da bi itko kupio xbox. Sigurno ne zbog ekskluziva jer su sve osim forze i mozda quantum brakea jadne i neprivlacne.

Sad jos ovo sa regijama je stvarno kap koja je prelila casu, pa mislim npr. cdproject koj stoji iza witchera (koji mi je bio daleko najprivlacnija i najzanimljivija igra s njihove konferencije) je iz poljske i to znaci da oni stvaraju nesto sto na kraju nece uopce moci koristiti na xboxu u svojoj zemlji. Ja da sam na njihovom mjestu bi poslao microsoft u kurac jer sljedeci korak koji ce napraviti je to da cemo morati placati da igramo singleplayer igara koje smo vec kupili i dokazivati da smo to stvarno mi a ne nas susjed koji nije imao para da kupi xbox jer ako je on odna mora platiti igru koju zeli igrati.

Offline Thergothon

Odg: Xbox One
« Odgovori #44 u: Lipanj 13, 2013, 13:45:30 »


stave konzolu 100€ skuplju od ps4, a slabija je od playstationa.

Samo je jedan razlog, kinect smeće koje nitko ne bi kupoval da se prodaje zasebno.