Autor Tema: Need For Speed: Rivals  (Posjeta: 16427 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Wulf

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #15 u: Kolovoz 22, 2013, 20:19:52 »
Malo mi je izgleda ok, ali mi je glupo napravljeno :/
ko da je od kolaža i rađena je animacija ;D
Ali se čini zanimljivim, ak bude dobar ko HP - super

Offline Thergothon

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #16 u: Rujan 13, 2013, 16:21:38 »
Need for Speed Rivals Gameplay - Racer Personalization Trailer

Offline ManTheRamparts

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #17 u: Rujan 13, 2013, 19:34:02 »
Zgleda zabavno. Novi HP.

Offline Thergothon

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #18 u: Rujan 13, 2013, 19:38:31 »
Šteta da vozni model nije ni malo napredoval, barem mi tak djeluje na videima.

Offline ManTheRamparts

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #19 u: Rujan 13, 2013, 19:42:07 »
Ma da, kaj reći, očito ni ne bude. Šteta je.

Al očekujem i dalje zabavnu igru.

Offline ares

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #20 u: Listopad 19, 2013, 14:04:55 »
Need for Speed Rivals | Undercover Cop Reveal (Gamescom Official 2013)


Sumnjam da cu zaigrati ovaj NFS, zadnji koji sam igrao je bio odlicni Hot Pursuit. Ali blijedi zainteresovanost za ovim serijalom na zalost.

Offline ares

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #21 u: Studeni 08, 2013, 19:48:59 »

Offline Iceman

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #22 u: Studeni 23, 2013, 01:27:02 »

Offline Wulf

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #23 u: Studeni 23, 2013, 11:32:42 »
 cer1njo cer1njo cer1njo @TotalBiscuit

Offline Praetorian

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #24 u: Studeni 25, 2013, 19:58:51 »
Probao igru i čak mi se i sviđa, ali brate čemu oni jebeni i dosadni tutoriali na početku. Kao da neku strategiju krećem igrat, a ne tamo neku arkadetinu koju i dijete od 2 godine zna igrat  cry1

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #25 u: Siječanj 04, 2014, 15:19:01 »
Igrao danas 2,3 sata i sviđa mi se za sad, a mislim da može biti samo bolje što se više auta otključava, jača oprema itd. Nisam igrao Most Wanted (zadnji) pa se ne mogu osvrnuti na njega ali gledajući od zadnjeg Hot Pursuita što se promjenilo, što nije, komentari su sljedeći.

Jedine zamjerke koje za sad imam na igru su zapravo na račun PS3.
Grafika me razočarala. Nije da je loša, samo HP sam igrao na kompu i razlika je itekako vidljiva. Fali rezolucije i fali anti-aliasing. Vjerujem da igra na PS4 ili na high-tech kompu izgleda bolje od HP. Zapravo, možda i ovako izgleda bolje od HP na PS3 ali šteta, PS3 očito ne može izvući zapravo jako lijepu igru i još glatke rubove i visoku rezoluciju. No brzo se oko navikne i nije problem jer igra ne izgleda uopće loše, naprotiv.
Drugi problem je DS3 odn prvenstveno njegovi očajni triggeri zbog kojih sam jedno pola sata-sat samo pokušavao dobiti osjećaj za gas i kočnicu. Uspio sam u toj mjeri da mogu voziti, ali za preciznu vožnju će mi trebati još sigurno nekoliko sat, ako i tada uspijem.
A tu dolazimo i do mane koja nema veze sa PS3 a to je da se kontrole ne mogu mijenjati. Kako, zašto? Na nekom boljem kontroleru (X360 npr) ne bih ni imao potrebu mijenjati jer je sve zgodno mapirano ali radje bih ovdje vozio na X i kvadrat. Također ne mogu se neke sitnice u meniju što mi nije jasno kao okretati automobil prilikom kupnje/farbanja/apgrejda. Zašto? Što ako želim vidjeti kako odozada izgleda u određenoj boji moj novi Vanquish, pogotovo jer ću ga tako i gledati cijelu igru.

I zadnja mana možda to i nije, moram još skužiti - veza zna puknuti odn seliti se na drugog hosta, no to ne znam je li do odlaska prvog hosta ili moje konkekcije koja je oduvijek užasna. No kako god, moglo se to vjerujem bezbolnije rješiti odn da te igra ne baca svaki put nazad u garažu nego da nastaviš voziti dok ne nađe novog hosta.

OK, sad kad sam rekao sve (uvjetno rečeno) mane (do sad primjećene), sada ono dobro.

Cijeli taj novi county je prekrasan kao i u HP i cijela igra zapravo podsjeća jako na isti samo nudi više slobode i neki gameplay elementi su dodatno razrađeni. Možda su neki elementi uzeti iz MW, no kako rekoh, ne znam, ali sviđa mi se cijeli koncept otvorenog svijeta u kojem voze pravi vozači i oni te mogu loviti, kao i ti njih, utrkivati se s njima itd. Multiplayer je jako dobro (neću još reći odlično, ne igram dovoljno dugo da to mogu tvrditi) integriran u taj otvoreni svijet i sve to zapravo treba isprobati da bi se shvatilo a sve mogućnosti odn potencijal istog bi trebalo jako puno opisivati.

Recimo samo da se u bilo kojem trenutku može skinuti s neta i igrati solo, no puno je veći gušt sa stvarnim igračima jer se točno primjeti kada vozite protiv AI-a i puno maštovitijeg stvarnog protivnika.
Igra me dosta podsjeća na prvi Most Wanted, onaj stari da, sa tim otvorenim svijetom koji je dosta sličan konceptualno samo sa puno manje grada, više prirode (HP), no potjere strašno podsjećaju na isti. Ali sve je puno bolje i sa tim onlineom odn integracijom drugih igrača u vašu igru, puno bolje. A kako su odrađene utrke u otvorenom svijetu - puno bolje nego ih je prije sad već više godina Criterion napravio u Burnout Paradiseu. Nema više solo vožnje jer postoji neka ruta koje se morate držati odn checkpointovi. Oscilacije su dozvoljene ali najviše u vidu prečaca, ne skroz drugih "kvartova".

Izbor auta, što je isto bitno, je dosta smanjen, a vjerujem da znam i zašto - budući DLC paketi po bezobraznim cijenama (barem ako se može suditi po MW ponudi na PSN-u), no dovoljan je. 20 i kusur auta je meni osobno skroz dovoljno u takvoj igri, pogotovo kada je ponuda odlična. Od Caymana, preko najnovije Corvette, novog Vanquisha, do Enza i McLarena P1 pa i čudnog ultra projekta zvanog Lamborghini Veneno. Ima stvarno svega među tih 20-ak vozila i većina je san svakog petrolheada.

Što još reći - mogao bih opisivati modove igre ali oni su više manje svi ionako poznati od ranije samo su zgodno napravljeni sa tom integracijom onlinea odn sve poznate tipove utrka se može voziti sa stvarnim ludima igrajući karijeru.

Još koji osvrt nakon više igre no za sad nisam razočaran nimalo, naprotiv, čini se kao dostojan nasljednik HP-a  thumbs1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Praetorian

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #26 u: Siječanj 04, 2014, 16:38:19 »
Grafika na PC-u je brutala. Meni HP izgleda smiješno kad sam ga pokrenuo nakon Rivalsa.

Očito je da PS 3 ne može to prožvakat kako spada.

Offline Cole™

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #27 u: Siječanj 04, 2014, 17:19:56 »
Na tvojem mjestu ga nikad nebih uzeo za PS3.
U biti sve igre koje su i na PC-u nikad nebih uzeo i za konzolu.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #28 u: Siječanj 04, 2014, 18:34:56 »
Ne bih ni ja, da imam još PC koji vrti koliko toliko, ali više nema, imam prosječan ne-gaming laptop i neko duže vrijeme neću imati ništa jače. Dok nabavim nešto jače, već će novi NFS izaći
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Montoya

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #29 u: Travanj 05, 2014, 16:43:02 »
Dobar NFS, uz Run, meni daleko najbolji od davnih dana...točnije, od Undergrounda 2.
Još bitnije, svi ostali jako su mi loši, većinom i katastrofalni.
HP nisam odigral cijeli, samo demo, pa se ne ubraja.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"