Autor Tema: Need For Speed: Rivals  (Posjeta: 16425 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Cole™

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #30 u: Travanj 05, 2014, 17:32:39 »
Omašio si dakle najbolji u serijalu.  cer1njo kava1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #31 u: Travanj 05, 2014, 17:42:20 »
Ne, nisam.
Najbolji, jao.

Imam malo drugaciji pogled na NFS i kakve bi to igre trebale biti.
S tim da mi stare nikad ni jedan nemre skinuti, ko i puno drugih slucajeva sa pokusajima da izbace nekaj s istim naslovom (pogotovo) ili prefiksom serijala.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Cole™

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #32 u: Travanj 05, 2014, 18:43:49 »
Po sjećanju možda.
Ali realno po svim segmentima je vrh serijala i vjerujem da bi ti se u punoj verziji itekako svidio.
Bez obzira na konceptualne preferencije.
No možda i griješim.

 :P
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Montoya

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #33 u: Travanj 05, 2014, 19:06:55 »
Sigurno griješiš (u mom slučaju), TR je recimo samo jedan, ovaj ispljuvak i uloga koja bi trebala biti legenda su...ispljuvak.
I puno mi je bolji Tomb Raider sa Sege Saturn, kojeg sam igral '97...

Kaj se tiče HP-a, vjerujem da bi mi se svidel jer mi se svidel demo i rekel sam da ga nejde to kaj ide ostatak društva...

Most Wanted je recimo loš i opet je loš, usput puno prerano za isto ime/"reboot" (zapravo, prema tome kaj viđam, nepoželjno u svakom slučaju - jer neću samo iznova napraviti igru da blista i bolje zvuči, nego predelavaju, njet!).
No NFS serijal bi trebal svoju temu, ko i ovo za "rebootove" igara i bilo bi sigurno zanimljivo.

Rivals je to kaj ja zamišljam u NFS-u, lijepi krajolici, malo nateravanja uz neku priču i to je to.
Ima dobrih citata, iako su pretjerali u globalu pa se malo kvari dojam, no meni se svakako dopada recimo "i'm 15 minutes you 'll never have" i još par dobrih (no pretjeruju).
Tu su Ferrarii, Lamborđiniji i Poršeji, moreš biti cajkan, zvuk rastura, ima snega, ovjetljenje je vrh i to je to, dobra igra.
Slično ko i Run.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #34 u: Travanj 08, 2014, 22:18:27 »
Omašio si dakle najbolji u serijalu.  cer1njo kava1

Ovo!

Zapravo vrlo vjerojatno. Rivals je jako sličan i ima neke bolje koncepte, no HP mi je cijeli bio nekako fluidniji. No njega sam igrao na itekako dovoljno jakom PC-u dakle u svoj slavi, ovo igram na PS3 pa je možda i do toga (slowdownovi, pucanje veze i ostalo što kvari ukupni dojam).

Rivals je to kaj ja zamišljam u NFS-u, lijepi krajolici, malo nateravanja uz neku priču i to je to.
Tu su Ferrarii, Lamborđiniji i Poršeji, moreš biti cajkan, zvuk rastura, ima snega, ovjetljenje je vrh i to je to, dobra igra.

To je i HP  :P
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #35 u: Veljača 01, 2015, 13:45:21 »
Kako sam otvorio temu o najboljoj NFS igri, tako sam se i zaželio dobrog NFS utrkivanja.
Čak sam mislio pokrenut starije nastavke, no sjetio sam se da sam Rivals neopravdano zaobišao, jer se tada igrala Forza Horizon na volan.
Sada sam se vratio igri i jako sam zadovoljan. Čak puno više nego što sam to bio kada sam je "isprobavao".



Grafički uz Forsbite fičre izgleda fantastično, a najviše mami uzdah vremenski uvijeti i destrukcija na i oko staze.
Konstantni free roam, uz easy drive i mogućnost momentalnih utrka i potjera su dobitna kombinacija ovog nastavka, baš su fino sve to uradili.
Jedino što mi se čini da je dosta lošije nego primjerice Hot Pursuit iz 2010 (meni osobno najbolja NFS igra), je vozni model, proklizavanje i ručna kočnica.

No s vremenom se priviknem i dosta mi paše. Treba istrpiti početne tutorijale, ali kada stvar počne, sve je nekako frenetično.
Jedino što bi me moglo odbiti je ta nekakva "gaming nervoza" kojom igra odiše, gdje ti ista ne ostavlja baš prostora za uživanje u krajoliku.
Za to je zaslužna suludo brza vožnja, agresivni rivali i murjaci te nabrijani soundtrack, koji mi se čini dosta promašen.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Need For Speed: Rivals
« Odgovori #36 u: Veljača 03, 2015, 14:52:47 »
Imao i ja priliku probati neki dan kod kolege. Malo se naganjali i ima dosta fičra iz HPa i nisam puno vidio nečeg novoga, osim skokova što nam je postala nova zabava  cer1njo
Samo mi malo smiješno izgleda kad su kola potrta kak sve treperi a ja stojim :l
Zvuk je jako dobar, bio mi gušt voziti kao murjak sa C63 kad počne grmiti okolo  šofe1
Dosta zabavna i za ubit vrijeme. I da grafika je ono, majko mila.

A ovo kaj kažeš za uživanje, imao sam priliku  :P
Našao neki dio autoputa i u V12 Astonu samo pičio ravno i pratio cestu, ako je bilo potjere brzo sam utekao bez nekog naganjanja.
Nije tak loše kak sam mislio da bude