Autor Tema: Škola  (Posjeta: 41711 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Škola
« Odgovori #45 u: Lipanj 03, 2012, 23:27:34 »
Ne znam koji bih faks upisao jos. Moram ovo ljeto to dobro prostudirati, samo moram to napraviti prije maturalca hehe. Gle, ako tebi ide to i ako to volis ili ako vidis sebe u tom- super, to je najvaznije. Mislis da se meni uci? cer1njo ;D dobar vic
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline budainka16

Odg: Škola
« Odgovori #46 u: Lipanj 03, 2012, 23:45:17 »
Ja radim na Hvaru 2 mjeseca  :P
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline DogZy

Odg: Škola
« Odgovori #47 u: Lipanj 03, 2012, 23:46:52 »
Aha, krades pare sm1jeh
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline s2000

Odg: Škola
« Odgovori #48 u: Lipanj 03, 2012, 23:49:08 »
hahaaha ili igre da moze zaradit koji fening  ;D

Offline ZoNTrA

Odg: Škola
« Odgovori #49 u: Lipanj 04, 2012, 13:00:42 »
Ja još jebenu matematiku u P.K. trebam ispravit i miran sam. Proći ću sa 4.0 i bok. kuul

Offline s2000

Odg: Škola
« Odgovori #50 u: Lipanj 04, 2012, 15:24:53 »
Sutra Kemija za 2(imam ocijene 2,1,1,2,4,1,2,,mada profa je pre blaga i dat ce mi 2,znao ili neznao  shy1 cer1njo.)

Offline s2000

Odg: Škola
« Odgovori #51 u: Lipanj 05, 2012, 16:37:07 »
Pisali engleski,prepisao od najboljeg ucenika,i zicer je 3-4 jer nisam sve prepisao.,a sad bitna stvar je ta sto sutra pita 2sata i tko nebude dobio pozitivnu,minimalno2,nemoze imat pozitivnu ocijenu za kraj.Valja cijeli dan ucit+pisemo Fiziku i bome bice veselo  ;D

Offline DogZy

Odg: Škola
« Odgovori #52 u: Lipanj 05, 2012, 21:09:31 »
Eh da da. Nasljokaj se napitcima da ti mozak radi preko noci. Mada sam ja tip koji moze sjesyi i nauciti bez "pomagala".

Ali ono cemu sam danas nazocio, to mi se vec urezalo u dugotrajno pamcenje i vjerujem da ce me proganjati sljedecih godinu dana.
Svi treci razredi su danas imali roditeljski sastanak u skoli s ravnateljicom a tema je bila samo drzavna matura. Inace na sastanke dolaze samo roditelji, a ovaj su put morali doci i svi iz moje generacije. Vec po tome sam dao naslutiti da je posrijedi nesto opasno.
Dakle, vec od 18.og ovog mjeseca imamo pripreme za drzavnu maturu, i to iz matematike, hrvatskog i engleskog. Mislim da cemo poceti ponavljati sva gradiva koje smo dosada radili
Ono sto me pogodilo jest da su ovi iz NCVVO-a maksimalno sve postrozili-od ocjenjivanja do pravila ponasanja i motrenja istog. Na prvi pogled, slazem se apsolutno oko toga jer reda treba biti kako bi se sve moglo detaljizirati i analizirati. Komisija te nadgleda i samo trazi izliku da te zapise u svoj notes i diskvalificira te udalji od pisanja testa ili eseja. S druge strane, gledajuci protekle dvije godine mature, one su bile macji kasalj( da ne kazem p. dim) u odnosu na ovu nadolazecu. Prva generacija koja je pisala drzavnu maturu je imala drugacije poslozeno vrijeme pisanja testova iz razlicitih predmeta i puno veci vremenski razmak izmedu istih. Usto, upad na zeljeni fakultet je bio laksi jer je postotak za odlican 5 bio 85%.
Tu dolazimo do porasta brojeva, postotka za odlican te smanjena vremenskog razmaka izmedu testova iz matematike, hrvatskog i engleskog. Ta tri najvaznija testa su poslozena u samo tri dana, dok je to prije bilo oko tjedan dana ili tako nesto. Testovi su brutalno teski i ne trze nuzno znanje, vec baratanje cinjenicama, kao sto smo se mogli uvjeriti ove godine na maturi.
Koliko god oni zeljeli napraviti dobru selekciju od ucenika, tesko ce ucenici moci pratit takav ubilacki tempo od ovih debila iz skolstva koji izigravaju tamo dr.sc.prof.bacc.mr.sc sa Cambridgea, Etona ili Stanforda, pa cak i da se pripremaju na vrijeme. Hvala Bogu da idem u skolu koja ima najbolji postotak upisa ucenika na zeljene fakultete i opcenito najbolje rezultate na drzavnoj maturi...
A da ne govorim kako cu zapostaviti cijelu gaming karijeru sljedece skolske godine. U to sam uvjeren i sam jer si ne mogu dozvoliti da padnem na maturi, necemu sto ce mi odrediti zivot.
Pismo jednog buduceg maturanta.
P.S. ovo je samo jedan mali dio od onoga sto cu napisati....
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline LukaM 110

Odg: Škola
« Odgovori #53 u: Lipanj 06, 2012, 05:34:16 »
Ma treba ih sve poslat znas vec kam i zaposlit se ko soboslikar ili konjokradica.

Offline budainka16

Odg: Škola
« Odgovori #54 u: Lipanj 06, 2012, 10:22:34 »
Ma daj vise i ta matura i sve, jebote nemozes se ni odmorit ko covjek zadnja 2-3 mjeseca pred maturu. Ma sta 2-3, cijelu godinu trebas bit na oprezu  cry1
"I'm going to make him an offer that will undoubtedly sound unappealing, but will inevitability be accepted upon realizing that the refusal of this offer would potentially bring harm to himself, his family, and personal network of friends and acquaintances."

Offline Kole

Odg: Škola
« Odgovori #55 u: Lipanj 06, 2012, 18:15:18 »
Joj sutra se moram ko Isus Krist mučit jel moram odgovarat 3 predmeta.Isuse Bože  fpalm1

Offline DogZy

Odg: Škola
« Odgovori #56 u: Lipanj 06, 2012, 18:45:27 »
Sutra kažeš cer1njo cer1njo cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Kole

Odg: Škola
« Odgovori #57 u: Lipanj 06, 2012, 19:03:49 »
Sutra kažeš cer1njo cer1njo cer1njo
Maj bed.U petak  thumbs1

Offline s2000

Odg: Škola
« Odgovori #58 u: Lipanj 14, 2012, 23:28:18 »
Uf napokon kraj,moram reci da sam iznenaden koliko je teska moja skola,iako je trogodisnja stvarno moras sjest i dobro naucit za 3!!! a kamoli za 4 ili 5.
Prosjek mi je 3,3 i ja sam pre zadovoljan jer su samo dvojica bolje prosla  ave1

Offline Wulf

Odg: Škola
« Odgovori #59 u: Lipanj 15, 2012, 08:12:18 »
koja škola?  sm1jeh