Autor Tema: The Crew  (Posjeta: 12632 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Deadwalker

Odg: The Crew
« Odgovori #45 u: Studeni 08, 2014, 15:19:20 »
I na PS4 nema AA izglađivanja.

Offline Cole™

« Odgovori #46 u: Studeni 09, 2014, 18:18:27 »
Nezz, na HCL-u nemrem uvjerit ljude, da je ovo žalosno za 2014 godinu i tu nema pomoći.
Kada pogledaš kako izgleda DriveClub, pCARS, Assetto Corsa i čak jedan Hot Pursuit iz 2010, onda stvarno je svaka rasprava suvišna glede vizuala.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech X530 - 5.1. || HEADSET: Logitech G430 || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline hendrix

« Odgovori #47 u: Studeni 09, 2014, 20:46:16 »
Stvarno pusiona. I svi govore nije sve u grafici al brate ako dam 400 € za PS4 u 2015. ajmo rec vec, onda ocekujem takvu grafiku. A ne kad upalim da mislim jel to problem s igricom ili mi je telka osla u ...
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline Deadwalker

« Odgovori #48 u: Studeni 10, 2014, 23:04:09 »
Upalio PS4 u 21.45h, bio u igri u 21.50h. Krenuo s Nissanom Z klase iz Detroita prema Los Angelesu, pod punim gasom stigao na cilj u 22.30h. Bez jednog jedinog učitavanja.
I onda se čudite zašto igra ne izgleda kao Driveclub.

Offline ManTheRamparts

« Odgovori #49 u: Studeni 10, 2014, 23:11:07 »
Zna Ubisoft kaj dela i zna da mase padaju na veličinu open worlda (kaj uostalom dokazuje njihov katalog). Igra se bude prodala bez obzira kolko loš gameplay bil. Popcorn gaming.

What do we say to Political Correctness?
-Not Today

Offline Deadwalker

« Odgovori #50 u: Studeni 10, 2014, 23:18:27 »
Nezz, ja se samo divim da su napravili toliko ogromnu mapu bez jednog jedinog učitavanja. Jebeno tehničko postignuće. Zna Cole da ne podnosim Ubisoft, al' fakat skidam kapu na takvim stvarima - trebalo je to sve nacrtati, modelirati, dizajnirati, animirati.
A igra će se defitivno prodavati - uzeli sve što je valjalo iz starih NFS-ova, utrpali to u jednu igru, stavili sadržaja da imaš što igrati godinu dana, ubacili smiješno veliku mapu i solidan soundtrack. Sigurno su računali na to da će ljudi bičati po grafici, al' mnogo više igrača boli neka stvar za to. Klasična Ubisoft cajka s NFS romantikom.

Offline ManTheRamparts

« Odgovori #51 u: Studeni 11, 2014, 00:07:59 »
To s učitavanjima je po meni već odavno trebala biti stvar prošlosti, pogotovo dok se sjetim da je jedan Dungeon Siege 2001. godine isto imal ogromnu mapu bez ijednog loadinga...

S tim da je DS svojevremeno imal vrhunsku grafiku dok je izašel, u RPG žanru možda čak i najbolju s obzirom da je to bilo doba prelaska na 3d.

-Not Today

Offline Thergothon

« Odgovori #52 u: Studeni 11, 2014, 20:28:30 »
A nije baš isto...
Npr. ni u Skyrimu nemaš učitavanja i putovanje od jednog kraja mape do drugog traje dugo, ali na čemu putuješ?
Na konju čija je prosječna brzina kolko?  cer1njo

Dok u ovoj igri letiš 200+ prosječno. Veličina mape je impresivna, ali nažalost igra me ne zanima.

Offline ManTheRamparts

« Odgovori #53 u: Studeni 11, 2014, 21:01:59 »
Ma vraga nije isto, ako se ono moglo napraviti prije 15 godina bez ikakvih loadinga dok se ulazi u zgrade, nove zone itd. već je to trebalo sve skupa biti prošlost.

I ne treba zaboraviti da se pošteni developer primil posla oko ovakvog projekta igra bi i vizualno bila na nivou. GTA5 nema takvu veličinu mape, ali je i dalje ogromna, pa izgleda na prošloj generaciji 3 put bolje od ovog bućkuriša. Ko je probal betu zna da igra je na vizualnom polju ko neka igra s početka prošle generacije. Normalno da onda moru natiskati mapu baš i celog sveta ak oću.

-Not Today

Offline Thergothon

« Odgovori #54 u: Studeni 11, 2014, 21:16:28 »
Očito još nisu shvatili da nije sve u veličini. Meni baš svjedno jer se ne palim na velke...

Offline ManTheRamparts

« Odgovori #55 u: Studeni 11, 2014, 21:22:07 »
Ne pretjerujem s onim da izgleda ko s početka prošle generacije - doslovno je tak. Veličinu je lako bilo napumpati dok je grafika užas, baš i da je bolji AA i dalje bi igra zgledala katastrofa jer su nutra razno razni iritirajući grafički efekti/filteri/kaj već sve ne po uzoru na famozno 'filmsko iskustvo'. Još dok spomenemo nepostojeću fiziku i gameplay direktno z pakla - kak sam rekel - mogli su 2 put baš omotati zemaljsku kuglu i igra bi i dalje bila krš.

Dok bi se na PS4 nakon ovoga prebacil na Driveclub potpuno bi razmel zakaj su mi ovakvi stavovi glede ove igre. Dok sam pokrenul FH2 nakon ovog - huuuu pa zakaj bi to igral neko - delete odma.

-Not Today

Offline Thergothon

« Odgovori #56 u: Studeni 11, 2014, 21:36:28 »
Poslali su mi code i nisam ga iskoristil, to ti sve govori.
Interes nula bodova, al svejedno sam siguran da je igra zabavna. Normalno, ako si dio ekipe kojoj je igra namijenjena.

Offline ManTheRamparts

« Odgovori #57 u: Studeni 11, 2014, 21:39:11 »
Veruj mi - to nisi ni ti, a bome ni ja. ;D

U jednom momentu bi si postavil i ono pitanje s instant odgovorom 'Zbog ovakvih igri sam uzimal novu konzolu? MA KAKVI, de pri bogu!'. cer1njo

-Not Today

Offline Thergothon

« Odgovori #58 u: Studeni 11, 2014, 21:44:07 »
To pitanje si postavljam dok vidim kakva indie sranja Sony besplatno daje PSN+ korisnicima na mjesečnoj bazi  cer1njo

Offline ManTheRamparts

« Odgovori #59 u: Studeni 11, 2014, 21:45:30 »
Ko da je na Boxu kaj drukčije. Početak generacije, treba prejti još malo vremena da počnu deliti konkretne igre. Mislim da bi to polako moglo krenuti sad oko Božića s nekim 1st party launch igrama.

-Not Today