Autor Tema: The Crew  (Posjeta: 28591 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline hendrix

Odg: The Crew
« Odgovori #30 u: Studeni 06, 2014, 11:09:18 »
Stigao mail danas sa PS4 codom bete  hug1 šofe1
Igra me apsolutno ne interesira al vrijedi probat i igrat se malo  ;D
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline ManTheRamparts

Odg: The Crew
« Odgovori #31 u: Studeni 06, 2014, 11:56:07 »
Meni banda nije poslala.  cer1njo

Isto nije baš da me nekaj zanima, al probal bi.

Offline hendrix

Odg: The Crew
« Odgovori #32 u: Studeni 06, 2014, 12:12:30 »
Mozda ti jos posalju. Vrijedi samo do pon meni al opet bolje ista nego nista  ;D
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline ManTheRamparts

Odg: The Crew
« Odgovori #33 u: Studeni 06, 2014, 12:13:33 »
Kolki je DL bete na četvorki?

Offline hendrix

Odg: The Crew
« Odgovori #34 u: Studeni 06, 2014, 12:51:18 »
Sta znaci DL?
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline ManTheRamparts

Odg: The Crew
« Odgovori #35 u: Studeni 06, 2014, 12:52:28 »
Download. Kolka je veličina za skinuti? ;D

Edit: evo skida se, 15.57gb sim. Moj omiljeni developer, Ubisoft. Samo čekam da onda unutar 5min sve obrišem dok se skine. cer1njo
« Zadnja izmjena: Studeni 06, 2014, 13:00:32 od ManTheRamparts »

Offline ManTheRamparts

Odg: The Crew
« Odgovori #36 u: Studeni 06, 2014, 20:35:47 »
Još se skida, ali odigral sam uvod. Arkadetina žešća, grafički krš žešći, zvuk loš, fizika pijana. Ukratko - Need for Speed je mila majka za ovo, bar je zabavan. Još jedan promašaj u produkciji Ubisofta. The Promašaj bi se trebala zvati igra.
« Zadnja izmjena: Studeni 06, 2014, 20:39:42 od ManTheRamparts »

Offline DogZy

Odg: The Crew
« Odgovori #37 u: Studeni 06, 2014, 21:07:29 »
Arkadetina žešća, grafički krš žešći, zvuk loš, fizika pijana. 
;D

The Promašaj bi se trebala zvati igra.
cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline ManTheRamparts

Odg: The Crew
« Odgovori #38 u: Studeni 06, 2014, 22:12:54 »
Vizualno dosta bolje zgledaju GT6 i FM4 od ovoga. kava1

Offline Deadwalker

Odg: The Crew
« Odgovori #39 u: Studeni 08, 2014, 13:23:11 »
Još se skida, ali odigral sam uvod. Arkadetina žešća, grafički krš žešći, zvuk loš, fizika pijana. Ukratko - Need for Speed je mila majka za ovo, bar je zabavan. Još jedan promašaj u produkciji Ubisofta. The Promašaj bi se trebala zvati igra.

Isprobao i ja PS4 betu. Da se nadovežem, defitivno arkada najveće kategorije, no što se tiče ostalog, može se reći da je igra nekakva posveta onome što je NFS nekada bio. Znači spoj Undergrounda i Most Wanteda s vrlo shinny grafikom, čak dobrim soundtrackom i najvećim mogućem klišejom od priče. Ako se spuste racing očekivanja, moguće se je zabaviti. Jedino sam ugasio HUD budući da je nevjerojatno ružan.

Offline ManTheRamparts

Odg: The Crew
« Odgovori #40 u: Studeni 08, 2014, 13:31:10 »
Teško mi je ozbiljno shvatiti ovak neku igru kre FH2, djeluje ko nekaj kaj bi funkcioniralo i bilo super prije kojih 15-ak godina.

Bezveze mi je bila beta, pa se nisam forsiral dalje igrati i zbrisal sam odma igru.

Offline Deadwalker

Odg: The Crew
« Odgovori #41 u: Studeni 08, 2014, 13:37:23 »
Nekada je dobro ne isprobati neke druge stvari  ;D

Al' da, tehnički si u pravu što se tiče situacije s igrom. Malo mi je nevjerojatno da je Ubisoft dao zeleno svijetlo za takav projekt, bez obzira na šund kakav inače rade.

Offline ManTheRamparts

Odg: The Crew
« Odgovori #42 u: Studeni 08, 2014, 13:43:16 »
Igra bude imala svoju publiku, to je sigurno, jer takav veliki open world bude privukel ekipu bez problema, a na tu kartu u zadnje vreme Ubi igra većinom.

Još možda najgora stvar mi je bila kaj tehnički nema upotrebljive kamere - kabina je loše odrađena, iz trećeg lica auto ko da pluta po ekranu na sve strane, pogled s haube je još ajde nekak.

Nikad nisam bil nekaj zadrti, volim odigrati i poštenu arkadetinu, recimo NFS Hot Pursuit mi je bil super pogotovo u multiplayeru, al ovo mi je bilo dosadnjikavo, a i fizika me odma odbila.

Offline hendrix

Odg: The Crew
« Odgovori #43 u: Studeni 08, 2014, 14:22:24 »
Ma tipična i još jedna u nizu loše izvedenih priča u stilu Fast and Furios serijala. Zašto omalovažavaju tako dobru priču i serijal? Pa ako već žele to prepričat/napravit u obliku igre šta ne mogu malo bolje to izvesti? Da netko isfura tu priču na originalan način to bi bilo top,al je to jako teško moguće. Ne znam,ja sam probao,bez obzira na sve grafika u 2015. i na novim generacijama je očajna. Svi pričaju o tim bolesnim preformansama a ja to još nigdje ne vidim iskreno. Samo u CGI animacijama između vožnji koje su stvarno lijepo izvedene. Ostalo ko da igram nek igru s početka PS3 doba. Ne znam. Nije mi privlačila ni na početku al sam probao. Vozio doslovno 15 min i mislim da je to to. Nemam vremena za ovakve igre.
Ferrari''Company that produces dreams''

Offline ManTheRamparts

Odg: The Crew
« Odgovori #44 u: Studeni 08, 2014, 14:33:03 »
Na Xboxu katastrofa vizualno zgleda, ko da uopće nema antialiasinga. Već samo zbog toga je muka za igrati.