Autor Tema: The Dark Knight Rises  (Posjeta: 27096 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Kole

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #30 u: Svibanj 29, 2012, 23:30:30 »
Evo jednog videa tj scene.Genijalno.Facijalne ekspresije,kako se unese u film.Nevjerojatno.Čovjek je genije ali nažalost  cry1
(The video's owner prevents external embedding)

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #31 u: Svibanj 30, 2012, 00:41:35 »
Svaka čast Ledgerovoj glumi u Dark Knightu, i žao mi je smrti, ali imam 2 pitanja, tj stvari koje me kopkaju. Prva - ima li bilo koji drugi film gdje je tip tako dobro glumio kao u Dark Knightu? Jer ja nisam zapamtio neku drugu takvu ulogu, što ako je istina se može protumačiti na svakakve načine, no nećemo u to ulaziti, te drugo - je li on zaista najbolji Joker? Ja se iskreno ne mogu danas odlučiti za njega ili Nicholsona, jer i ovaj prvi je stvarno odglumio, i iako se Ledger možda bolje unio u lik i bio bolji glumac, Nicholson je bio bolji Joker, tj više odgovarao Jokeru iz stripa/crtanog filma.

No odgovor na ovo gore imam - najbolji Joker je odn bi bio Mark Hamill. Evo i zašto

What if Mark Hamill was The Joker in The Dark Knight? (All voices done by LordJazor)


 ave1

Dakle - Ledger ili Nicholson? Hamill  dsmoker
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Cole™

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #32 u: Svibanj 30, 2012, 06:43:56 »
Slažem se da je Nicholson stvoren za ulogu Jockera, ali Ledgerova gluma u Dark Knightu mi je jedna od najboljih gluma koje sam vidio u životu. Možda i najbolja.
U Brokeback Mountainu je bio veličanstven. Mislim da je mogao jako puno napraviti.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Thergothon

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #33 u: Svibanj 30, 2012, 10:24:25 »
Odlican glumac, ali malo mi ide na zivce uzdizanje u nebesa kao najboljeg glumca tek nakon smrti. Ljudi to obozavaju raditi i pitam se da nije preminuo, dal bi gledanost i posjecenost kinima dok se prikazivao batman bila ista?
Siguran sam da ne bi, a lik je bio sjeban i oduzeo si zivot dok je bio siguran da je odglumio najbolje u zivotu i samim time se rjesio muka i osigurao glumacku besmrtnost.

Sto se tice glasovne glume Hamill je neprikosnoveni kralj, Nicholson ga je isto totalno stripovski "skinuo", pogotovo govor tijela i smijeh. Ledger sve to kombinira na najbolji moguci nacin i mozda je bas zbog toga najbolji filmski Joker. Meni osobno se jako tesko odluciti jer su sva 3 vrhunski glumci....

Evo jos jedna usporedba  ;D

Joker laugh comparison - Ledger, Nicholson and Hamill

Offline igzyy

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #34 u: Svibanj 30, 2012, 10:32:19 »
Odlican glumac, ali malo mi ide na zivce uzdizanje u nebesa kao najboljeg glumca tek nakon smrti. Ljudi to obozavaju raditi i pitam se da nije preminuo, dal bi gledanost i posjecenost kinima dok se prikazivao batman bila ista?
Siguran sam da ne bi, a lik je bio sjeban i oduzeo si zivot dok je bio siguran da je odglumio najbolje u zivotu i samim time se rjesio muka i osigurao glumacku besmrtnost.



S ovim bi se složio

Najme nažalost ali to je tako, samo jedan lik je bio legenda dok je bio živ koliko se sječam a to je bio Senna (nema veze sad s glumom), e sad možda griješim ali mnogi govore da je to put legende...   no eto, to je nešto s čime se moramo pomirit.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #35 u: Lipanj 02, 2012, 00:38:04 »
Joker laugh comparison - Ledger, Nicholson and Hamill


Što se smijeha tiče, defintivno Hamill > Nicholson > Ledger

Hamill je očito sam po sebi luđak, ne znam što drugo reći za takav smijeh, vjerojatno ni kreatori stripa nisu zamišljali takav luđački smijeh kod Jokera  ;D
Nicholson jako blizu, isto histeričan, a Ledger, ne znam, doimio me se po svemu u filmu, osim po smijehu. Baš ta jedna od glavnih "fora" kod Jokera mi nije bila tako uvjerljiva pa zbog toga (između ostalog) i kažem da iako je Ledger bolje glumio, Jack je bio bolji Joker
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Thergothon

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #36 u: Lipanj 02, 2012, 00:45:22 »
Hamill je znao po citave dane vjezbati taj histericni smijeh na zeljeznickom kolodvoru  cer1njo
Veli da je tamo jedino imao mira i ocito da se isplatilo, CAR  ave1

Offline Kole

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #37 u: Lipanj 23, 2012, 13:41:24 »
Jel Batman blizu izlaska il ima još koji mjesec ?
« Zadnja izmjena: Lipanj 23, 2012, 13:49:50 od Kole »

Offline Punisher

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #38 u: Lipanj 23, 2012, 13:46:23 »
20.7. dolazi mislim.

Offline LukaM 110

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #39 u: Lipanj 23, 2012, 14:20:22 »
26. 7 izlazi u hrvatskoj

Offline Kole

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #40 u: Lipanj 23, 2012, 14:21:43 »
26. 7 izlazi u hrvatskoj
a Worldwide ?

Offline LukaM 110

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #41 u: Lipanj 24, 2012, 09:42:27 »
worldwide je 20. 7.

Offline Kole

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #42 u: Lipanj 29, 2012, 01:17:17 »
Mačkica i Bane.




Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #43 u: Lipanj 29, 2012, 16:39:38 »
Anne Hathaway, nisam imao pojma da je ona žena mačka! Obožavam ju, prelijepa mi je jebemu  cry1 ave1
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Kole

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #44 u: Lipanj 29, 2012, 16:40:18 »
Anne Hathaway, nisam imao pojma da je ona žena mačka! Obožavam ju, prelijepa mi je jebemu  cry1 ave1
Pica i pol.  thumbs1