Autor Tema: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave  (Posjeta: 16901 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #30 u: Srpanj 21, 2013, 11:06:39 »
Jucer pokrenuo GT Academy i ne sjecam se da sam ikad prije pokrenuo neku igru i igrao ju preko one stvari, jednostavno, zamorno mi je bilo. Odvozio ono s Leafom i 370Z i krenuo s academyjem. Nisam imao volje za prolaskom uopce, nikad mi se to nije desilo, tako da cu se morati skoncentrirati za neka kompetitivna vremena cer1njo

S druge strane, GT5 halam uredno, slikam, vozim, priredujem, pljevim, ma sve cer1njo
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline radici

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #31 u: Srpanj 21, 2013, 19:57:45 »
a ja mislio,upola manje zadataka?
ke luzer sam ja...ili ovo traje 4 mjeseca,kak si rekao,ovo je ubijanje u pojam,ona prošle godine okaj bila,jer si znao,svaki tjedan,zadatak jedan,pa sam se i trudio popravljat vremena,a sad,čekam al gt6,a s ovim nek se slikaju,
e moj kaziiiiiiiiiiiiiiiiii.............................. cry1 jaad

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #32 u: Srpanj 22, 2013, 08:28:56 »
Imaš 7 eventa u kojima trebaš biti bolji - od frendova, regije, svijeta...sam sebe.
Isto toliko je i službenih tema u koje bi bilo poželjno stavljati svoje rezultate...

Sve je na isti kalup ko i prošle godine, jedino malo fali ta ukupna statistika medalja po državama.

CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #33 u: Srpanj 25, 2013, 00:12:24 »
Za mene je ovogodisnji gt academy zavrsio.

Nisam se odusevio, bio dosta i razocaran glede nekih stvari poput premalo tt-ova, vozni model 370Z i samo jedna staza, no dobro. Postigao solidna vremena, ali nije bilo onoga necega sto bi me dodatno pogurnulo da dam 200% od sebe. S tim da nisam stigao odvoziti zadnje dvije bonus runde s GTR-om. Primjetio sam istotako i da je skroz drukcije bilo voziti 370Z jedan cijeli krug od onog kad se vozilo po sektorima. Strasno puno se razlikovao grip i zadnji kraj auta u jednom krugu od onog po sektorima. Ne znam cemu takve razlicitosti?

Sve u svemu - meh. Veni, vidi, vici.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Mbbest

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #34 u: Srpanj 25, 2013, 11:55:24 »
@DogZy

Strava vrijeme za puni krug!

 šofe1

Offline speedy56

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #35 u: Srpanj 25, 2013, 13:05:01 »
Primjetio sam istotako i da je skroz drukcije bilo voziti 370Z jedan cijeli krug od onog kad se vozilo po sektorima. Strasno puno se razlikovao grip i zadnji kraj auta u jednom krugu od onog po sektorima. Ne znam cemu takve razlicitosti?
Ja sam se isto iznenadio ovime.

Offline DogZy

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #36 u: Srpanj 25, 2013, 19:36:58 »
@mbbest

Hvala, ali vidio sam da se moze voziti niskih .19 bez trailbreakinga. S trailbreakingom se ide u top 100, ovako mozes maksimalno do 120-130. pozicije.

Kazes DS3, ha? Jesi ikad probao promijeniti botune za voznju? Znaci; gas bi ti bila desna gljiva gore, kocnica isto ali prema doli. Ili za skretanje, ako ti nesto ne valja s tom lijevom gljivom da igras preko pada, znaci directional buttons.

A za jos bolja vremena probaj voziti bez Traction controla i stavi manual transmission. Znam dvojicu hrvata (dobro, jedan je iz BIH, ali igra pod nasom zastavom) koji su redovno u top 250 na svijetu koji voze na nacin koji sam ti napisao gore.
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Mbbest

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #37 u: Srpanj 25, 2013, 21:07:11 »

Ma ja sam xbox/pc gamer, tj imam strašnu naviku na xbox 360 gamepad, gas i kočnica na njemu su nešto najbolje što gamepad može dati (ili je to moja navika haha), dok PS3 mi je samo zbog GT5 i sad 6, pa mi teško pada novi kontroler u ruci. Probao sam gas na desnooj gljivi ali neide me, probao sam i TC 1 ili Off i manual brzine ali tada sam lošiji nego ovako sa automatik i TC7 (TC7 mi je baš po mjeri, 6 preslaba a 8 prejaka).

Najbolje sam vozia sektor 1, u sektorima se nekako držim ali cijeli krug jednostavno nemogu bez dosta grešaka odvoziti. Uglavnom zadovoljan sam i igram ovo iz zabave i gušta, prošao sam sve GT naslove do 100% i teška sam gold-whore na licencama haha zato sam se po prvi put okušao i na ovaj GT academy..mislio sam da će zlata bit teško uhvatiti kad ono...

Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #38 u: Srpanj 31, 2013, 08:49:30 »
Nekadašnji GRID gamer?  sm1jeh

Nego, završile su glavne/službene kvalifikacije (teme u podforumu čekaju) i otvoren je zadnji bonus event:

GT Academy 2013 Bonus Event: Final Trial

GP staza i prava makina.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"

Offline Mbbest

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #39 u: Kolovoz 01, 2013, 12:22:40 »
Aaaa GRID, lipi dani :)))) ..dok nisu sve zasrali sa verzijama i hakerima..al bilo je zabavno do bola online se najuravati, tad sam koristio xbox 1 gamepad..koja je ono kapula bila ;D

Probam malo ove bonus eventse ali slabo sam s slobodnim vremenom..


Offline Montoya

Odg: Nissan GT Academy 2013 - opće rasprave
« Odgovori #40 u: Kolovoz 29, 2013, 18:03:47 »
Info demoa kaže:

Citat:
Starts - 31/12/2012  17:00

Expires - 31/8/2013  17:00

Vremena je dakle još jako malo - za uopće vidjeti rezultate.
CroGrid & CroSimRacing osnivač i administrator

od 2008. & od 2009.


"And I came way too far in this game to turn and walk away"

"Nothin to smile about, I'm about to lose my mind"