Gran Turismo > Gran Turismo 6

Gran Turismo 6 - Demo

(1/6) > >>

Thergothon:


Ovdje stavljajte dojmove o voznom modelu i općenito svemu što se tiče gameplaya u demo verziji unutar GT akademije.

U ovom podforumu Nissan GT Academy 2013 (tokom dana će biti otovorene zasebne teme za svaki event) raspravljajte o izazovima, vremenima, strukturi natjecanja i postignućima koja su vezana isključivo za GT Academy natjecanje.

versus:
prob'o sam.

neću ništa pisat.  kava1
naime, puno pljujem. Eto, dajem prostora pozitivnim i afirmativnim komentarima.  kuul

Thergothon:
Daj malo detaljnije dojmove  sm1jeh

Sutra tek montiram volan, tak da mi trenutno nema smisla pisati. Probao sam malo na kontroler i vidi se odmah promjena u ponašanju auta, djeluje mi pozitivno (možda malčice preizražen body roll)

Vizualno ne izgleda puno bolje, ali je spoliran, nema odvratnih zubatih sjena, screen tearinga i sličnih stvari. Jedino mi se čini da frame rate zna tu i tamo pasti, pogotovo dok se vozi iz cockpita.

versus:
cockpit view je bolji, nema zubatih sjena, i okruženje je ispolirano
ali ne ono da ostaneš "vau", nego netko ko nije palio GT5 više od dva dana uopće ne bi primjetio razliku.

onaj "body roll", da, kao da su na autima oslabljeni amortizeri pa se sad više naginju
"super", reći će svi .
"kurac super" reć ću ja.
U GT5 ima par rijetkih automobila na kojima već to radi od prije. Samo mi jedan pada na pamet, Mazda RX7. Sjećam se online utrke (sa englezima) di je gazda lobija rekao "same car utrka, svi u RX7, ovu vozimo na dva kotača", pa sam po tome zapamtio da se baš naginje, čak je moguće u oštrom zavoju sitno dignut dva kotača u zrak.

Frame rate zna pasti u cockpit view. Pretpostavljam da će to još ispolirati do izlaska igre.

U demo-u vozi se onaj .... onaj strujić, Leaf ili kako već , i 370z
Nažalost, 370z, kako se čuo prije tako se čuje i sad. Usisavač bio usisavač ost'o.

Sve u svemu, napredak. Ali vrlo mali. Imam dojam da su oni povremeni update-i u GT5, oni su ponekad bili revolucionarniji od ovog.


P.S.  e , da, zaboravih promijenili su font slova i brojaka. I ikone su nešto drugačije. Pa djeluje malo svježije.

ManTheRamparts:
Instalacija u tijeku, ne očekuju se čuda (ipak od GT6 očekujem samo kaj je GT5 trebal biti od početka).

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju