Autor Tema: Gran Turismo 6 - Demo  (Posjeta: 13862 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 - Demo
« Odgovori #15 u: Srpanj 03, 2013, 16:58:17 »
Ima da nam daju premium Hachi-Roku, pa da bu doriftooo! Ovaj body roll mi je ludnica. ;D

Edit: dorifto, po mogućnosti po noći, po mogućnosti po jako zavojitim stazama. Jaoo da nam daju neki downhill/hillclimb - al ne budu. ;D





Offline ManTheRamparts

Odg: Gran Turismo 6 - Demo
« Odgovori #16 u: Srpanj 03, 2013, 17:07:32 »
To bi bilo previše. ;D

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 - Demo
« Odgovori #17 u: Srpanj 03, 2013, 17:23:21 »
Treba linkati Kazimiru, ipak je japanska stvar. Kad je već uvrstil Special Stage Route 7 - sve je moguće  cer1njo

Offline DogZy

You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 - Demo
« Odgovori #19 u: Srpanj 07, 2013, 16:29:44 »
Gran Turismo 6 Demo vs. Gran Turismo 5 1080p Frame-Rate Tests
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 - Demo
« Odgovori #20 u: Srpanj 08, 2013, 22:48:39 »
Nakon vožnje na T500rs i nakon što su se dojmovi slegli, konačno mogu reći da je GT serijal krenuo u pravom smjeru.
Body roll uopće nije prenaglašen, iako mi je u početku djelovalo da je. Još samo da suradnja s Yokohamom po pitanju guma urodi plodom i imamo pravu stvar unutar okvira i mogućnosti ove generacije.
« Zadnja izmjena: Srpanj 08, 2013, 22:57:45 od Thergothon »

Offline speedy56

Odg: Gran Turismo 6 - Demo
« Odgovori #21 u: Srpanj 15, 2013, 20:01:41 »
Evo ga, nakon sat-dva vožnje i ja mogu izvući neke zaključke iz ovoga.
(htio bih naglasiti da GT5 nisam igrao dobrih mjesec i kusur danas)

Vozni model (sve điđa-biđe koje su ubacili) je vidljivo napredovao. Imam puno veći osjećaj da vozim auto, a ne igru, vjerojatno je to zbog tog body rolla. Auti mi se nekako čine živahnijima i sklonijima predupravljanju što je dobro (barem meni). ZAKLJUČAK:  thumbs1 šofe1

Što se tiće grafike.... ja ne vidim nikakvu posebnu razliku (htio bih.......), ali bih rekao da mi sve izgleda realnije, slično kao i s voznim modelom. Ali dobro, grafika em vjerojatno nemože biti bolja na PS3, em mi je ovo dovoljno dobro ZAKLJUČAK:  sm1jeh

Ono što me ja najviše razočaralo je zvuk. OK, niti u GT5 nije bio fantastičan, OK, nisam niti očekivao nešto posebno, ali majke mi ovo je 3 puta gore nego što sam očekivao! Pogotovo onaj električni Nissan, Laf, Leif, kako se već zove?! PS3 mi je spojen na pojačalo i sve igre igram "malo glasnije", ali ovaj Laef sam po prvi puta stavio na mute! ZAKLJUČAK:  fpalm1

Offline DogZy

Odg: Gran Turismo 6 - Demo
« Odgovori #22 u: Srpanj 15, 2013, 20:50:20 »
U, jedva cekam ja dati svoj obol demu (iako se puno nece promijeniti, znam!)

Ovako, laicki receno, pa sto si ocekivao od Leafa, da ce zvucati poput LFA?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 - Demo
« Odgovori #23 u: Srpanj 15, 2013, 21:01:48 »
Leaf da bude najgore ima najbolje pogođen zvuk u demu jer ipak je električni auto, a svaki "električar" zvuči očajno i izvan igre.

Leaf =  thumbs1
Ostatak = lošost u usporedbi s RL.

Offline Duvorynn

Odg: Gran Turismo 6 - Demo
« Odgovori #24 u: Srpanj 22, 2013, 15:01:42 »
Ma grafika je definitivno odlična, ali zvuk je još uvijek katastrofa. Nadam se da ćemo u "full" verziji konačno dobiti i to poboljšanje, jer na BD ima toooooliko mjesta, pa bi bilo šteta da i dalje čujemo neke tutače a ne punokrvne jurilice

Either snow, sun or rainy day, FAIRPLAY forever and all the way

Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!

Offline versus

Odg: Gran Turismo 6 - Demo
« Odgovori #25 u: Srpanj 23, 2013, 14:30:50 »
Ma grafika je definitivno odlična, ali zvuk je još uvijek katastrofa. Nadam se da ćemo u "full" verziji konačno dobiti i to poboljšanje, jer na BD ima toooooliko mjesta, pa bi bilo šteta da i dalje čujemo neke tutače a ne punokrvne jurilice

Either snow, sun or rainy day, FAIRPLAY forever and all the way

Za zvuk u demu, navodno su korišteni zvukovi iz GT5, a za GT6 se ne zna kakav će zvuk biti
Kazo obećava. Ja ne vjerujem.

Mene totalno popušta ikakav hype
sve je nekako "uništio" izlazak PS4. Za par mjeseci izlazi taj GT6 kojeg svi(većina?neki?samo ja?) doživljavaju već zastarjelog.

Offline Thergothon

Odg: Gran Turismo 6 - Demo
« Odgovori #26 u: Srpanj 27, 2013, 17:36:19 »
Mene totalno popušta ikakav hype
sve je nekako "uništio" izlazak PS4. Za par mjeseci izlazi taj GT6 kojeg svi(većina?neki?samo ja?) doživljavaju već zastarjelog.

Već dobro poznat scenarij - pada preorder, blati se na sve strane i aktivno vozi  cer1njo

Offline Duvorynn

Odg: Gran Turismo 6 - Demo
« Odgovori #27 u: Srpanj 27, 2013, 18:04:40 »
Ma igrat će se, samo neka bude dobar. Ionako ćemo GT verziju na PS4 malo pričekati

Either snow, sun or rainy day, FAIRPLAY forever and all the way
Either snow, sun or rainy day, FAIR PLAY forever and all the way!