Autor Tema: Liga prvaka & Europska liga  (Posjeta: 91648 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline blowfish

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #105 u: Ožujak 11, 2016, 00:01:23 »
He plays to the left, he plays to the right, Adam Lallana makes Messi look shite  :P
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Punisher

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #106 u: Ožujak 11, 2016, 10:00:28 »
Kraj ovog Uniteda svatko izgleda poput Messija. Al drago mi da je lpool dobio iako ne volim ni jedne ni druge, united mrzim vise.

Offline DogZy

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #107 u: Ožujak 16, 2016, 21:16:32 »
Alvaro Morata ljudi moji.

Forza Juveee!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #108 u: Ožujak 16, 2016, 22:10:19 »
Holy fuck nisam ocekivao ovo, bilo bi super da prođu.

Offline c0bra123

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #109 u: Ožujak 16, 2016, 23:30:23 »
Savršena utakmica, bolje odavno nisam pogledao.  thumbs1 ave1

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline blowfish

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #110 u: Ožujak 17, 2016, 08:31:52 »
Odlična tekma i šteta za Juve, ali mislim da je za ovo kriv ponajiše Allegri. Izvadio Moratu koji je uz Pogbu bio najbolji igrač na terenu i igrao tekmu života. Nije neki radnik, ali zna zadržati loptu, smiriti igru, pogledati oko sebe. Ubacuje Mandžu koji se vuče po terenu ko crkotina i dopušta im da ih stisnu u 30 metara skoro cijelo poluvrijeme. Pušta Costu da centrira i dodaje u šesnaesterac kako mu se prohtje, a lik ih je doslovno ubijao. Bio je  praktički jedini opasni igrač Bayerna. Lewandowski u zraku protiv Bonuccija na dobre centaršuteve - jedna će ući da ga jebeš.

S druge strane, Guardiola skoro poklonio prolaz sa Xabijem i Benatiom, a ni Ribery po meni nije bio logičan izbor iako je solidno odigrao. Alonso na zadnjem veznom nije dobro funkcionirao i napredak kad je izvadio Alonsa i pomaknuo Vidala na njegovu poziciju je bio očigledan. Sa izmjenama je pogodio i (uz loše odluke Allegria) to mu je donijelo prolaz. Ovaj Coman će biti odličan igrač, a o Costi da ne pričam - on već sad vuče ovaj Bayern.

Bio sam za Juve, ali u konačnici me tješi što je Evra kriv za zadnji gol. Da je ispucao u kuruzu umjesto da pokušava iznijeti loptu, sad bi čekali protivnika u četvrtfinalu.
« Zadnja izmjena: Ožujak 17, 2016, 08:34:41 od blowfish »
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline c0bra123

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #111 u: Ožujak 17, 2016, 11:07:19 »
Oba gola u produžetku su nastala nakon Evrine pogreške.
Šteta bio je klasa nekad, desi se i najboljima. A Muller i Lewa su dokazali koje su klase. Crveni stroj dobio izgubljenu utakmicu.

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline Wulf

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #112 u: Ožujak 17, 2016, 22:14:01 »
Svaka čast Bayernu, ali mi je užasno žao Juvea.
Baš bio nabrijan na utakmicu. Igrao Fallout i gledao tekmu. Nisam gledao zadnjih 15min, ali kad mi je kolega rekao kak je završilo popizdio sam.
Ali čim su zabili za 2:1 znao sam da ne bu bilo dobro

Offline blowfish

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #113 u: Ožujak 18, 2016, 08:12:53 »
Lagani prolaz protiv očajnog Uniteda. Možda bi da se i jedni i drugi nisu ispromašivali bilo drugačije, ali mislim da je prolaz potpuno zaslužen.

Coutinho  ave1 85 minuta nigdje, ali dok treba maestralan  kava1

#LFC have scored 16 goals and conceded 3 in their last 8 games.
#LFC have lost 1 game in the last 15. Scoring 27 and conceding 11.


EDIT:

Dortmund u četvrtfinalu  ave1

Najgori mogući ždrijeb, ali biti će odlična tekma  dsmoker

Malo podijeljeni osjećaji kod mene, Dortmund mi je izuzetno drag  shy1
« Zadnja izmjena: Ožujak 18, 2016, 14:12:56 od blowfish »
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline the_prodigy

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #114 u: Travanj 12, 2016, 22:41:52 »
Steta za Wolfsburg da nisu uspjeli jednog uvaliti.. ko ce sad gledat ovog Ronalda sljedecih 2 tjedna, stavljat ce ga posvuda. Da su izgubili bilo bi 'pa nemogu sve sam' :)

PSG opet ispao u cetvrtfinalu, vec 3-4 put za redom. Ispali su sami od sebe, obrana im je u banani skroz, previse greski i dopustanja.
CASE: CORSAIR Carbide 400C ► CPU: INTEL Core i7 6700K 4.2 Ghz ► MBO: ASUS Z170 Pro Aura ► RAM: CORSAIR Vengeance LED 16GB DDR4-3200 Mhz ► GPU: Gainward GTX 1080Ti 11GB Phoenix ► HDD: 2x WD Black 1TB ► SSD: SAMSUNG EVO 840 Basic 128GB ► POWER: CORSAIR RM750X ► PEDALS: Heusinkveld Pro 3-Set ► SHIFTER: Heusinkveld Sequential ► HANDBRAKE: Heusinkveld Loadcell Handbrake ►WHEEL BASE: OSW Direct Drive Mige10 ► RIMS: QSP Road 30cm, Fanatec F1 28cm, Fanatec Drift 32cm, Luisi Monte Carlo Vintage 36cm, Sparco P310 Custom 31cm ► MOTION SYSTEM: Simxperience 2DOF Custom ► TRIPLE SCREEN: 3x 42" Sony KDL42W705 ► VR HEADSET: HTC Vive ► SPEAKERS: Logitech Z906 5.1 ► OS: Windows 10 Pro - 64bit

Offline DogZy

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #115 u: Travanj 12, 2016, 22:48:11 »
Odgledao drugo poluvrijeme PSG - MCity, žao mi je Ibre i društva, imali su dva gola, ali iz zaleđa. Real - Wolfsburg; koliko mi je god žao njemaca što nisu iznenadili, toliko mi je opet drago gledati životinju Ronalda kako trpa golove iz svakakvih situacija. Sutra poslastica Atletico - Barca, ajmo Atletico!!
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline Punisher

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #116 u: Travanj 12, 2016, 23:07:50 »
Aupa all the way, sutra se bojam rojiblanco i cuga plus tekma jedva cekam

Offline blowfish

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #117 u: Travanj 13, 2016, 21:23:08 »
Može i glavom Griezman. Igračina  kava1

I Benfica vodi. Dabog da ispali i Bayern i Barca  :P
All work and no play makes Jack a dull boy.


Offline Punisher

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #118 u: Travanj 13, 2016, 22:37:24 »
TOOOOOO, DANAS SE PIJEEEEE

Offline DogZy

Odg: Liga prvaka & Europska liga
« Odgovori #119 u: Travanj 13, 2016, 22:40:36 »
 p1va p1va p1va

Pridruzio bi ti se i ja da nisam buban. Kakav triler! I jel ono trebao biti penal za Barcu na kraju?
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.