CroSimRacing Forum & Portal > CroSimRacing zajednica

Značenje vašeg nicka, siga i avatara

<< < (2/31) > >>

Wulf:
Aj da se i ja predstavim  :P

Wulf - to mi je još ostalo od mladih dana jer smo frend i ja smišljali neke nadimke kojima bi se mogli zvati i onda smo došli do ovoga... I tako sam postao Wulf, ali da nije običan "wolf" stavio sam "U".
I to koristim više manje na svakom forumu, ako je "prikladno".

A autek kao avatar, isto kak kaže i DogZy - uvijek, oduvijek, zauvijek, malo pomalo ih mijenjam.
A avatari mogu biti i temeljeni na raspoloženju gdje slijedi i prigodan sig :)  thumbs1

Duvorynn:
Duv'orynn

Pravo ime mi je Davorin. Kada sam bio u SAD-u, uvijek su cudno izgovarali moje ime, pa sam odlucio malo istraziti nacin pisanja i izgovaranja rijeci u engleskom jeziku.
Ovo je bilo najblize tomu da mi izgovore ime kako spada.
Apostrof i duplo N su tu cisto kao neka egzotika, a i fora mi je izgledalo. Malo me je cak podsjetilo na elvish.
Avatar trenutno nemam, ali vecinom koristim neke avione posto sam zaljubljenik u iste.

budainka16:
Budainka - naselje gdje trenutno živim
16 - broj na dresu prošle sezone, koji se, eto, poklopio sa brojem golova koje sam dao :D


Avatar nema značenje, tupko i glupko :D

s2000:
s2000= moj najdrazi auto

Jadran 73:
Ajd da i ja napisem par rijeci  ;D
Ime = Jadran  hug1
73 = godina rodjenja 1973  fpalm1 ( na nekim forumima je umjesto 73 br.32 jer sam se sa 32 godine uhvatio "aktivno" sim racinga )
Avatar = naletio davno na njega i svidio mi se i od onda ga koristim na svim forumima  thumbs1

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju