Autor Tema: Rfactor tutorial?  (Posjeta: 3723 vremena)

0 Članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Robla07

Rfactor tutorial?
« u: Srpanj 27, 2013, 18:25:55 »
Pozdrav svima, novi sam na forumu.

Veliki sam obožavatelj auto utrka... najviše rally i F1 ali i ostale mi odgovaraju.

Naime, skinuo sam rFactor i sada bi želio voziti online utrke jer offline pc mi je več dojadio.


Što sve trebam skinuti i gdje da se uključim u neke F1, Rally ili bilo kakve utrke.

Grafika mi nije bitna ali imam i stroj za to  p1va   game pad controller i neki volan... sve je spremno samo da mogu voziti

Offline akabreak

Odg: Rfactor tutorial?
« Odgovori #1 u: Kolovoz 07, 2013, 14:51:16 »
Pozdrav svima, novi sam na forumu.

Veliki sam obožavatelj auto utrka... najviše rally i F1 ali i ostale mi odgovaraju.

Naime, skinuo sam rFactor i sada bi želio voziti online utrke jer offline pc mi je več dojadio.


Što sve trebam skinuti i gdje da se uključim u neke F1, Rally ili bilo kakve utrke.

Grafika mi nije bitna ali imam i stroj za to  p1va   game pad controller i neki volan... sve je spremno samo da mogu voziti

rFactor ti nije idealan za rally ako je u pitanju nešto osim asfalta, a inače, za modove možeš pogledati na rfactorcentral (google), tamo se regaš i skidaš modove (nemoj na ono 1 click installer nego baš download link tipa rapidshare i kopiraš fileove u rfactor instalaciju). Što se tiče vožnje online public serveri su bezveze, moraš nać neku ligu gdje bi htio vozit. Većina domaćih liga je tolko super awesome da naplaćuju ako hoćeš vozit s njima, dok imaš shitload internacionalnih koje su besplatne, ili barem imaju neki besplatan championship. (samo googlaš uz riječ rfactor kraticu npr. wcs, grc, gpvwc, tps .. ima ih) Tamo se registriraš, proučiš forume, nađeš besplatni championship kojeg hoćeš vozit, prijaviš se na forumu, skineš simsync program, pokreneš ga i on ti skine mod koji se koristi. Nađeš šifru za server na njihovom forumu i IP servera i spreman si. Samo kod takvih liga stvar je u tome ak nešto sjebeš, dobit ćeš odjeb vrlo brzo, nema nelegalnog kraćenja staza, nema sudaranja, samo neki minimalni kontakti se ne kažnjavaju, gdje oba vozača prođu dobro.