Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 1877463 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline speedy56

Odg: Birtija
« Odgovori #12015 u: Siječanj 30, 2019, 11:10:07 »
Zajebavam se, lijep je ovaj auto, iskreno nisam jos cuo za njega, tj. tu liniju.
To je nasljednik onog (Passata) CC, samo su ga ovaj put još više distancirali od Passata.

Meni je brutalan taj auto, baš impozantno djeluje na cesti. Nisam sjedio u njemu, ali isti je interijer kao kod Passata koji mi je top
Jedina mana u biti mu je da je cijenom već bliže A5 Sportbacku.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #12016 u: Siječanj 30, 2019, 12:15:02 »
Ma ovo je bolesno dobro! I to "nnormalna" boja
Bio je u Rijeci jedan, ona zlatna i prenapad je; crni ili sivi


Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #12018 u: Siječanj 30, 2019, 18:17:13 »
Triba joj svak obrisat od poluver nakon redaljke.

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #12019 u: Siječanj 30, 2019, 22:28:08 »
Danas sam prvi put gorivo primio na pumpi, uz pomoć kolege. Nadam se da nisam Disel u Benzin usuo. cer1njo

I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

bert_raccoon

  • Gost
Odg: Birtija
« Odgovori #12020 u: Siječanj 31, 2019, 17:14:06 »
Danas sam prvi put gorivo primio na pumpi, uz pomoć kolege. Nadam se da nisam Disel u Benzin usuo. cer1njo

Mislio sam te "skefati" što to gluposti pišeš, ali si se razjasnio na drugom forumu.  kava1

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #12021 u: Siječanj 31, 2019, 18:17:25 »
Nekakve mi se raklame prikazuju preko zaslona na mobitelu nezz jeli virus ili je parliza sna. Nego to mogu samo tvornickim restartom popravit?

Mislio sam te "skefati" što to gluposti pišeš, ali si se razjasnio na drugom forumu.  kava1
De Profa objasni.





Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #12022 u: Siječanj 31, 2019, 20:43:02 »
Ponudili mi 8000 kuna za popravak auta preko kaska - dakle uplata na moj račun...

Danas odem u Renault da mi daju ponudu koliko bi me došao popravak i kaže on meni - "nemogu vam dat ponudu" mi to ne radimo, (ponude)...
Ja kažem - "A?"
"Ne, ne to se tako ne radi"
Ja popizdim i kažem mu - "Jebote znači ja razbijem auto, nemam kasko i ti mi nemožeš dati ponudu koliko će me popravak svega toga doći, a ja želim platit sa gotovoinom"
Malo je osto jer me mislio muljat i samo sam otišo...  Sutra idem u drugu Renault kuću i par autolimara...

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #12023 u: Siječanj 31, 2019, 20:53:19 »
Danas sam prvi put gorivo primio na pumpi, uz pomoć kolege. Nadam se da nisam Disel u Benzin usuo. cer1njo

Koliko dugo ti radiš na BP?

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #12024 u: Siječanj 31, 2019, 21:42:27 »
Godinu ipo

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #12025 u: Siječanj 31, 2019, 21:51:14 »
Godinu i pol i tek si sada primo cisternu!?
Nakon mjesec dana na pumpi sam sve znao po tom pitanju i svakog novog sam naučio odmah po dolasku; kroz tri tjedna provedenih na BP
Zaposlio sam prijateljicu prije 7 mjeseci, već 4 mjeseca bez greške sama prima cisternu jer ju prije nisam htjeo zamarat sa time nego sam je naučio primat probu i radit narudžbe...

Nešto tu ne štima da nisi godinu i pol naučio taj posao odradit  hmm

Offline c0bra123

Odg: Birtija
« Odgovori #12026 u: Siječanj 31, 2019, 22:42:25 »
Godinu i pol i tek si sada primo cisternu!?
Nakon mjesec dana na pumpi sam sve znao po tom pitanju i svakog novog sam naučio odmah po dolasku; kroz tri tjedna provedenih na BP
Zaposlio sam prijateljicu prije 7 mjeseci, već 4 mjeseca bez greške sama prima cisternu jer ju prije nisam htjeo zamarat sa time nego sam je naučio primat probu i radit narudžbe...

Nešto tu ne štima da nisi godinu i pol naučio taj posao odradit  hmm
Ma nikako potrefit kad gorivo dolazit, mozda 10 puta. A ovo sa strane sam sve radio, i nikako sef nije rekao da moram naucit, dok nije dosao novi sef, i rekao jucer da ja moram gorivo zaduzit.



Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk


I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #12027 u: Veljača 01, 2019, 10:46:27 »
Ponudili mi 8000 kuna za popravak auta preko kaska - dakle uplata na moj račun...

Danas odem u Renault da mi daju ponudu koliko bi me došao popravak i kaže on meni - "nemogu vam dat ponudu" mi to ne radimo, (ponude)...
Ja kažem - "A?"
"Ne, ne to se tako ne radi"
Ja popizdim i kažem mu - "Jebote znači ja razbijem auto, nemam kasko i ti mi nemožeš dati ponudu koliko će me popravak svega toga doći, a ja želim platit sa gotovoinom"
Malo je osto jer me mislio muljat i samo sam otišo...  Sutra idem u drugu Renault kuću i par autolimara...

Otišo u drugu Renault kuću...
Napravljena ponuda....
Popravak iznosi:

 cer1njo ave1

Offline bartul_9

Odg: Birtija
« Odgovori #12028 u: Veljača 01, 2019, 11:32:55 »
Sad bi ti dobro dosle one Adidas patike sta si ih bacio, prodao bi ih za 100 eura sigurno.  ;D
Acer Aspire VX15 15,6"/ Intel i5 7300hq 2.5, 3.5 turbo, GTX 1050Ti 4Gb, 12Gb ddr4 ram, 256Gb SSD, 1000Gb HDD /// Hama Gaming "URAGE MMORPG" gaming mouse, Sony Pulse Elite 7.1 Headset, X360 controller


Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #12029 u: Veljača 01, 2019, 11:40:37 »
Ma nije problem...
Oni su mi poonudili da uzmem 8000 i bok...
Ali imam i opciju ako ću u ovlašđteni servis da još nadoplate razilu između popravka i ove cifre kada im oni dostave račun...

Dakle, kasko će sve pokrit samo je stvar kako oni ponude cca 60% vrijednosti štete  cer1njo

Jer imam opciju uzmi novac i bježi ili odi u ovlašđteni servis i sve plaćamo..