Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 2141470 vremena)

0 Članova i 4 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline Shimmy

  • Racing Legend
  • *****
  • Postova: 5342
  • Total likes: 0
  • But you don't know how I can drive!
Odg: Birtija
« Odgovori #4740 u: Ožujak 07, 2014, 00:24:52 »
upravo sam imao genijalnu zamisao

da je prodavat kavu i nazvat ju "Saki".
Kužite? Kava Saki.
Reko sam curi, dobacila je samo m-h-m...
mene niko ne kuži  cry1

moju podršku imaš, bit ću ti prva mušterija  ;D
Track drivers see the same corner thousands of times, rally drivers see a thousand corners one time.

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4741 u: Ožujak 09, 2014, 00:20:38 »
Prati ko ovaj missing flight? MH370 ak se ne varam
thats some fucked up shit

Offline Boss302

Odg: Birtija
« Odgovori #4742 u: Ožujak 09, 2014, 18:34:01 »
upravo sam imao genijalnu zamisao

da je prodavat kavu i nazvat ju "Saki".
Kužite? Kava Saki.
Reko sam curi, dobacila je samo m-h-m...
mene niko ne kuži  cry1
Samo da bude dobra kava ;D;D

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #4743 u: Ožujak 12, 2014, 00:24:48 »
Danas (sad već jučer) sam  na faksu vidio Maserati Granturismo Pininfarina u crnoj boji (crvena unutrašnjost, sve koža). Ostao sam zabezeknut koliko je auto predivan. Također kao da su ga osmislili ameri s obzirom na dužinu i širinu. Ima ga  cer1njo . Gepek je minijaturan. A oni koji misle da Ferrari voze neki maloumni krkani, nogometaši ala Drpić, Sammir (koji btw dok je bio u ZG-u je vozi bijeli AMG S klasu), a Maserati neka profinjena kasta ljudi, definitivno ne. Uvjerio sam se na svoje oči.  cer1njo

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4744 u: Ožujak 12, 2014, 17:58:13 »
^^Vidio i ja jednog ovu nedjelju na Jarunu, njemačke registracije, tamna boja, nisam zapamtio je li siva ili plava nijansa, prije tamnoplava.
A čovjek koji ga je parkiravao, naslonio ga je na rubnik tako da je zastrugao s podnicom fpalm1 Štetu nisam vidio, možda nešto sitno što je ispod, ali brate, imaš takav auto a on ga parkira pod 30 stupnjeva ne mareći uopće šta je ispred njega fpalm1

Nevezano za to, imam, kako se čini, veliki problem.

Prilikom normalnog, uobičajenog internetskog pretraživanja, tri ili četiri puta mi se u zadnjih isto toliko dana dogodilo da sam otišao na stranicu koju uopće nisam išao posjetiti, samo bi me prebacilo na tu stranicu. Otvorio bi se prozorčić imena Special, s adresom Canadalltax.com..........neštoneštonešto. Evo, našao u historyju: Special
otvarajte na vlastitu odgovornost, bolje ne!

A odmah nakon toga bi me prebacilo na ovu stranicu:
http://vube.com/Luciana+Zogbi/odzWDlcUrP/L/vote?t=p&p=adc
otvarajte na vlastitu odgovornost, bolje ne!
Nekakva glazbena stranica s cover videima, pitaj boga kakva.


Posljedica je da mi se javlja sljedeći error na youtubeu


Tri puta sam refreshao stranicu, ne bi li mogao na yt i ništa. Nikad dosad mi se to nije dogodilo.

Na mozilli sam, kako vidite, nemam nikakav ad block i sl. To imam na chromeu, kojega slabo koristim. Zapravo, chrome koristim samo kad gledam uživo F1, neke serije itd... Moram spomenuti istotako i da zadnjih mjesec dana sam na laptopu, s kojega sad pišem, proveo niti 5-6 sati. A kad sam na njemu, nikakve druge stranice sumnjive ne posjećujem, niti sam posjećivao, baš nikakve. Isključivo mail, fb, forum, autosport i koja tog kalibra.

Valjda sam sve obuhvatio. Pitajte me nešto da se može riješiti problem. I ako ima tema za ovakvo nešto, neka se tamo prebacimo thumbs1


EDIT: uspio doći na yt i upravo gledam video.
« Zadnja izmjena: Ožujak 12, 2014, 18:00:40 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline DogZy

Odg: Birtija
« Odgovori #4745 u: Ožujak 12, 2014, 18:17:02 »


Kad idem tražiti videe na yt, ovo mi se stvori. Dakle, ne mogu tražit videe. Idem full scan napraviti na ms security essentials.
« Zadnja izmjena: Ožujak 12, 2014, 18:21:08 od DogZy »
You are aiming for just one sweet spot in the corner. It's the point where centrifugal and cornering forces reach their equilibrium, where they are all at once replaced with acceleration.
APEX - The invisible vertex of a corner, a place where the fastest lap times are recorded.

Offline LukaM 110

Odg: Birtija
« Odgovori #4746 u: Ožujak 12, 2014, 18:27:19 »
I meni se to danas dešavalo, al samo na hr youtube-u tak da mislim da je neki kvar il održavanje u pitanju. 

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4747 u: Ožujak 15, 2014, 10:06:18 »
Vidio jučer... Muller ima nova kola :D



EDIT: neznam zakaj je okrenuta slika i slikano je u hodu jer nisam htio da me neko pretuče tam kak bi stajao i slikao kamion XD

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

Offline radici

Odg: Birtija
« Odgovori #4748 u: Ožujak 15, 2014, 19:58:42 »
za jedan kalion-ebeno zgleda,moram priznat thumbs1

Offline Punisher

Odg: Birtija
« Odgovori #4749 u: Ožujak 16, 2014, 12:50:55 »

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #4750 u: Ožujak 16, 2014, 13:44:48 »
Ma sprdačina na što liči i zvuče bolidi ove sezone  cry1 fpalm1

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4751 u: Ožujak 16, 2014, 14:22:29 »
Kako ga je cvaknuo cer1njo

Offline Boss302

Odg: Birtija
« Odgovori #4752 u: Ožujak 16, 2014, 20:29:01 »
Ja mislio da GT6 ima gore zvukove,ali ovi bolidi su mi promijenili mišljenje  dsmoker

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #4753 u: Ožujak 18, 2014, 15:30:11 »
Idem nekoga pojest  ;D

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #4754 u: Ožujak 22, 2014, 17:04:17 »
Novi Firefox <3  hug1
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB