Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 2141482 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #4785 u: Ožujak 24, 2014, 20:11:03 »
Neznam, neki na HCL-u stvarno trebaju ban pobrat, jer tamo šta rade.... Kako netko na toliko obožavanom forumu može govoriti nekom nešto o majci, a još da pridodamo da većina ide na fakultet.... Nevjerovatno.
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #4786 u: Ožujak 24, 2014, 22:59:57 »
Ma ne slažem se baš s nekim stvarima koje ste spomenuli, ali nemam ništa protiv toga da nekome smetaju neke stvari i da jednostavno ne žele tamo sudjelovati.
No i tamo kao i na svakome forumu ima kvalitetnih forumaša, jedino što fali je rasprave, a kada ona krene i ako se neko glupira, to se lako odstrani...

Nije mi cilj tu probratiti koga da piše tamo na forumu, nego samo kažem da mi je glupo malo da radi par likova koji iovako namjerno podjebavaju, ljudi bježe od rasprave tamo.
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #4787 u: Ožujak 24, 2014, 23:32:09 »
Da, ali to prerasta u veliki problem. Kvalitetni forumaši otiđu s foruma, a ostaju ti primitivci.
Kako to da ovdje nema takvih primitivaca? Svi su normalni, pomažu (meni pomogli oko volana,PS3-a i auta). I svi su raštrkani po temama, uvijek se vodi neka dobra i kvalitetna rasprava.
Dok na HCL-u, recimo neki koji su u Technology podforumu, neće otići raspravljati s primitivcima u Lajaonici, dok, recimo netko s ovog foruma, upravo nešto postao u Birtiji, stavio smiješan video u Must See Video, pomogao nekome u Gaming Kutku, raspravlja o Formuli u Motorsport-u i priča o problemima i poboljšanjima u Gran Turismu. Jel kužiš?
A zašto se ovdje to događa, a ne na HCL-u? Zato što nema primitivaca, a ako ih i bude, Admini ga se riješe....
Kada bi se riješili primitivaca, netko tko stalno posta u Technology podforumu, točnije stručnjak, bi postao nešto o svom danu u Lajaonici i pričao o igrama u Multiplatform Gaming-u. I tako dalje.
To je jedina stvar u čemu je loš. jaad
« Zadnja izmjena: Ožujak 24, 2014, 23:34:02 od manjamax »
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #4788 u: Ožujak 25, 2014, 22:40:15 »
 

Da se prisjetimo u kakvom društvu živimo

EDIT. zanemarite neće mi video očitati  hmm
« Zadnja izmjena: Ožujak 25, 2014, 22:42:32 od Iceman »

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #4789 u: Ožujak 25, 2014, 23:31:06 »
Idem danas u školu i ptica se posere na mene.... Prođe 10 ljudi i neće srat, sjedi na drvetu, ali ja prođem i prosere se meni na facu, ne na glavu, nego na facu.... I ona se posere,a ja stojim 10 sekundi i onda vrisnem i ono: "Koji kurac?"
Kažu mi starci da je to sreća, ali ja baš nisam sretan bio, još sranja u školi, tamo neka policija govori o drogama i pišemo anketu a vrijeme Fizike, a ja trebao ispravak pisati.... Dođem ja policajcu: "Oprostite gospodine policajac, ja pišem ispravak danas, kako ću ja anketu?", a on: "Pisat ćeš ispravak drugi put."
Još da radi svoj posao, pa da je uhitio maloljetnike koji puše....
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #4790 u: Ožujak 25, 2014, 23:34:10 »
Doslovno usran dan. cer1njo

Ajde, ima gorih stvari. thumbs1

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #4791 u: Ožujak 25, 2014, 23:44:28 »
Sreća da je to samo jedan loš dan u tjednu....
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline ManTheRamparts

Odg: Birtija
« Odgovori #4792 u: Ožujak 25, 2014, 23:46:09 »
Velim, ima gorih stvari, svakome se more desiti.

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #4793 u: Ožujak 26, 2014, 10:39:47 »
Ima li netko na forumu da razumije Fiziku i Matematiku? Za prvi razred srednje? Sve mi ide, svi stručni mi dobro idu, ali Matematika i Fizika ne. Inače, smjer Elektrotehničar....
Ima li neka stranica s objašnjenjima odakle ste vi učili ili nešto takvo?
Mene jebu Algebarski izrazi i Linearne nejednadžbe iz Matematike i Newtonovi zakoni, sile i hitci iz Fizike. Koliko god vježbao ne ide. A ne bi instrukcije, jer previše para. Kaže mi stara da će mi sredit za Matematiku neke instrukcije, ali ako ima neka stranica preko koje je lako učit neka pomogne.  cry1
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline CROKiXi

Odg: Birtija
« Odgovori #4794 u: Ožujak 26, 2014, 14:50:19 »
Dobro došli na portal znanja


Ako ti ovo ne pomogne, neće ti pomoći ni sve instrukcije svijeta  thumbs1
"Straights are for fast cars, turns are for fast drivers." ~Colin McRae

Origin -> CRO_KiX1
Steam -> CRO_KiX1

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4795 u: Ožujak 26, 2014, 15:07:31 »
Pa imaš određene stranice koje ti mogu pomoći.. samo trebaš znati kaj ti treba. Ja sam se isto nekak jedva snašao.  Vidiš koji dio sad učiš, ak treba zapišeš i onda potražiš u knjizi cer1njo
Ili u teki ako si zapisivao dosta toga cer1njo trolololol

EDIT: sad vozio neki novi NFS tipa World... ASUS ima neku nagradnjacu u areni pa se vozi za karte za kino... vozi se na onom ferrariejvom volanu... ali igra je katastrofa /facepalm
Nisam impresioniran. Al to je jedna od onih di nemres bas na volanu igrat :l
Pogodis frajera od iza a ovaj odleti ko da si ga sa protutenkovskom minom digao... imao sam 1:44 a lik ispred mene 1:43...
Trebo sam rec zenskoj jebes to... daj nek stave neku normalnu igretinu i rokaj timetrial cer1njo
Sent from my GT-I8260 using Tapatalk
« Zadnja izmjena: Ožujak 26, 2014, 15:23:00 od Wulf »

Offline manjamax

Odg: Birtija
« Odgovori #4796 u: Ožujak 26, 2014, 19:41:22 »
Ma ocjene sam skroz bio sjebao, ali ostalo mi još samo 4 predmeta da ispravim. :)
''Once something is a passion, the motivation is there.'' - Michael Schumacher

''Buying Audi or Mercedes instead of BMW M3 is like buying a shooter game for Playstation that isn't Call of Duty.'' - Jeremy Clarkson

''Fear is exciting for me.'' - Ayrton Senna

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #4797 u: Ožujak 27, 2014, 00:13:03 »
Arnold Schwarzenegger Crushes Things with Tanks - YouTube
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #4798 u: Ožujak 27, 2014, 00:18:57 »
Sad sam skužžio u ćemu je caka sa onim G2a i Blacklist koji sam kupio...
To je samo CDKEY za dodatni kontent... Znači da ja imam Blacklist igru već, za 5€ sam kupio Upper Echelon edition. Nisam kupio niti igru nego ništa drugo nego - DLC  hmm cer1njo
sad idem po povrat kuna

Offline Cole™

Odg: Birtija
« Odgovori #4799 u: Ožujak 27, 2014, 00:21:35 »
Ček stani malo.
Instaliraš Uplay i taj kod koji si kupio tamo ukucaš...
CASE: CoolerMaster HAF 912 Plus || CPU: CPU AMD Ryzen 7 3700X 4.4GHz || MBO: MSI X570-A PRO, AM4 || RAM: DDR4 16GB (2x8) 3200MHz Fury || GPU: GeForce® GTX 1070 WINDFORCE OC 8G - Gigabyte  || SSD: SSD KIN 240GB HyperX Savage || HDD: 2 TB Toshiba || HDD 2: WD 1TB blackcaviar || EHDD: WD 500 GB || POWER: Fortron 750W Raider II || LCD: DELL S2415H 23.8" IPS glossy || OS: Windows 10® - 64bit || GAME CONTROLER: Xbox One Controller for PC || KEYBOARD: Logitech Illuminated Keyboard K740 || MOUSE: Logitech G502 ||  RACING CHAIR: NITRO CONCEPTS E200 Race || SPEAKERS: Logitech Z323 || HEADSET: Hyper Cloud II || CONSOLE: PS4 PRO 1TB