Autor Tema: Birtija  (Posjeta: 2141374 vremena)

0 Članova i 2 Gostiju pregledava ovu temu.

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7830 u: Rujan 09, 2015, 00:21:34 »
Današnji dan mogu opisat ovako:

A JE TO! Pat&Mat - Song - YouTube


I nakon toga:


Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7831 u: Rujan 09, 2015, 00:23:20 »
A da ne pričam da je RTL DANAS htjeo izjavu od mene po pitanju onog sranja šta ste vdijeli na vjestima ili u mom nedavnom postu...

A pobjego sam kao Jerry Tomu od tog "intervjua"  ;D

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7832 u: Rujan 09, 2015, 00:42:01 »
Danas u Kostreni bojno polje; RTL, 24 sta, Novi List, Jutarnji... Sve zbog HIPI kretenčine od njegovog oca koji vjeruje da je u zračenju bojni otrov i da plesom oko djetea koje ima tešku leukemiju ga se može izlječit!!!!!!
Šta je najgore ti "roditlji" će se izvuć!!

SUsjedi su zvali policiju i socijalnu službu, ali oni ništa nisu mogli bez NALOGA!
Djete je doma VRIŠTALO sa krvavim crijevima i dehitriran, naše institucije nisu mogle ništa BEZ NALOGA, nego je moj prijateljj moro skočit, (onaj koji je bio na RTLu) u dvoriše i nešto poduzet!!

Malo davim, ali ovo je tu kod mene u "selu" malo previše!! Koliko god roditelji, kreteni, idioti, morno, koji imaju dosje u našj MILICIJI di je tu naše pravosuđe!?????

Djete vrišti od bolova, policija neće uć jer "NEMA NALOG" DJETE VRIŠTI:

Evo ga: Inuk; devet jebenih godina; umro je u NEVJEROVATNIM bolovima jer mu narkomanski roditelji koji štuju pičku materinu nisu dozvolili lječenje!!



Djete vrišti u kući a naša policija neće da mu pomogne jer nema jebeni nalog!!!!
I naša ministrica se presrava na vjestima!!!
__________________

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #7833 u: Rujan 09, 2015, 10:49:51 »
ma ne daviš.... to je stvarno tužno i jadno da ljudi stoje ispred vrata, a najviše policija i nitko niš ne napravi.
A ne znam čeg se murja boji da nisu htjeli razvalit vrata. Tužbe? da ih neki narkomani tuže jer su ušli pomoć njihovom djetetu.
Kaj bi onda oni radili a bili bi krivi za ubojstvo zanemarivanjem? Ti murjaci nek si pucaju u glavu i nek ostave značku na stolu.

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #7834 u: Rujan 09, 2015, 14:50:34 »
Bivsa cura mi je bila hipi oni odbijaju ici doktoru...

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #7835 u: Rujan 09, 2015, 15:12:50 »
no offense prema tvojoj curi,
ali nek se roditelji od klinca zaraze TBCom i nek se posipaju maslačcima i nadaju ozdravljenju  kava1
ili bilo čime kaj boli ko sam vrag, pa nek izdrže

Offline Wulf

Odg: Birtija
« Odgovori #7836 u: Rujan 09, 2015, 15:24:39 »
Sedmogodišnjakinja ne pohađa vjeronauk pa usred nastave mora van iz učionice - Vijesti - Index.hr

a kaj seru opet s takvim glupostima?! Pa i mi kad smo išli u školu, klinci koji nisu išli na vjeronauk ili bili muslimani nisu bili na vjeronauku.
I kaj sad? Šta nije u redu? Imali su etiku il slobodnih 45min ili koji već kurac i nitko ni A ni B
Da ostane na satu onda bi srali kako im se gura križ u usta i da moraju učiti vjeru, a nisu pripadnici iste
ako je problem da su sama vani, nek odu u zbornicu ili referadu ili di već.
Da su mogli stavit da je zadnji ili prvi sat mogli su, ali jebi ga

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #7837 u: Rujan 09, 2015, 20:13:37 »
Netko mi je sinoc ukrao naftu iz traktora JEBO MU PAS MATER KO GOD DA JE

Offline doktor1

Odg: Birtija
« Odgovori #7838 u: Rujan 09, 2015, 20:17:56 »
Koliko litara

Offline Praetorian

Odg: Birtija
« Odgovori #7839 u: Rujan 09, 2015, 21:09:28 »
Oko 30l sranje

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #7840 u: Rujan 09, 2015, 21:09:40 »
Pa dobro jebote jel ovo moguće ? I onda se pitam zakaj mi je tak spor Firefox. Troši đubre 5 puta više od Chrome-a, još sam sve addonove maknuo da bi uštedio. A Chrome, Operu i sl. ne želim koristit jer si ne mogu podesit postavke privatnosti ko na Firefoxu. Šta radit ?  kava1 kava1 kava1 Svaki tjedan imaju novu verziju a ne mogu jebeni memory leak popravit.


Offline Boss302

Odg: Birtija
« Odgovori #7841 u: Rujan 09, 2015, 22:21:34 »
 :P

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #7842 u: Rujan 09, 2015, 22:52:24 »
Jel tko zna kako maknut IE8 iz Windows 7? Jel to moguće?
Ili ako ga nije moguće maknuti, onda ga barem disableati da mi ne troši resurse!?!?!?
Nešto sam tražio na internetu, ali nisam daleko stigao....

Offline Luckyluke

Odg: Birtija
« Odgovori #7843 u: Rujan 09, 2015, 23:38:18 »
@Iceman, nađi u Control Panelu "Turn Windows features on or off", u tom prozoru odčekiraj IE8 i restartaj komp. Simple as that.

Ima netko rješenje za Firefox ?  kava1

Offline Iceman

Odg: Birtija
« Odgovori #7844 u: Rujan 09, 2015, 23:53:44 »
Ma to sam napravio, ali kad uključim task manager vidim ga ko ozeblo sunce (troši moje resurse)  hmm